reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Podłogi i prysznic umyte :-)
A ja.... Hm... Spać się chce, ale zmęczenia nie czuje:sorry2::confused:... Gdzie zawsze "przeleciałam" pół pokoju i Mój Pan się śmiał, że sapie :-p:-D
Ide prasować :-)
 
RoziSzu dzięki :)
mummy2
ja też tak miałam przed pierwszym porodem, to czop a poród w moim wypadku był już kwestią 3 dni od kiedy odszedł ten czop :) także myślę, że już tuż tuż i będziesz po wszystkim :) ja nathani też właśnie na to czekam hihi :-D
 
Nathani - a Ty tego wiesiolka dopochwowo tez stosujesz?
dzis juz wzielam 3 x2 tab. Wiec odpada. Ciekawe czy dopochwowo bardziej pomaga. Nie wiem czy sie odwaze.
 
Spróbuję nadrobić :sorry2:

adgama ja nie biorę mleka
gratulacje spakowanej torby :tak: ale pyszności u Cienie :-p
my tez co roku do rodziców a teraz nie wiadomo jak wyjdzie
najchętniej zaszyłabym się w domku z małym i D. :tak:

Właśnie się dowiedziałam, że jak sie ma w domu psa to jeszcze bedąc w szpialu, powinno się zadbać, żeby piesio przyzwyczajał się do nowego domownika. Trzeba przynieść ze szpitala coś pachnącego noworodkiem - jego ubranko, a najlepiej pampersa o_O
bez przesady z tym pampersem :sorry2:

Specjalnie się nie przejmuję tylko zirytowała mnie baba nieco bo
mam 22 lata ale nasza ciąża jest naprawdę długo wystarana i wyczekiwana.

Asia mniam ja mam smaka na pulpety od jakiegoś czasu ale muszę sama zrobić z mięsa z kurczaka

Bakusiowa fajnie że dla malucha nic nie musisz mieć to duża wygoda :)
a wodę ja też już kupiłam z dziubem :-p

Goko, mummy3 dokładnie zgadzam się z Wami :tak:
Ja kiedyś chciałam mieć bardzo wcześnie pierwszego malucha (jednak ułożyło się inaczej) a po 7 latach kolejne. Teraz się z tego smieję bo mi całkiem się myślenie zmieniło.
Chce mieć dzieci póki mogę bo wiem że z każdym kolejnym będzie coraz trudniej a przecież dzieci to największe szczęście jakie nas może spotkać w życiu.
Chcielibyśmy mieć 2-3 wiadomo życie układa się po swojemu i nie ma co planować tak więc zobaczymy co przyniesie los ;-)

madlin88 ja piję tylko herbatki Rooibos;-)
4Madlen buziaki :-p

i chyba tylę, kogo ominęłam to sorki :sorry2:
Ja kolo 11 się połozyłam po intensywnym ranku i wstałam koło 14.30 :-p ale nie mogłam spać
czytałam potem drzemałam... Zrobiłam obiad .
Byliśmy obciąć psiaka i jest odświeżona ;-) następne cięcie pewnie na wiosnę.

Pomalowaliśmy łóżeczko :-p nie pasowało mi odkąd przyszło :sorry2:
więc machnął D. 2 warstwy lakieru błyszczącego oczywiście bezpiecznego dla dzieci i teraz jest elegancko :tak:

Buziaki, mój mały dziś tak szaleje że zaraz się wymknie bokiem :-p
 
No i kolejny tydzien pracy odwalilam:-) jeszcze i wizyte u gina i ktg, mega padnieta jestem teraz juz weekend to sobie jutro Was na spokojnie poczytam:cool2:

Dobrej nocki:-)
 
reklama
Do góry