reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzień dobry!!!
Ja dziś wczęsniej wstałam, zjadłam śniadanie i jadę na/po zakupy, muszę kupić jakieś mięsko i też przygotować jakieś obiadki na po wyjściu ze szpitala :happy: nie mam jeszcze pomysłu co to będzie ale coś wymyślę. Mąż mój wczoraj oświadczył że wynajmie salę rodzinną i będzie z Nami w szpitalu siedział cały czas :-D o ile zacznę rodzić jak będzie w domu bo inaczej to może dojechać jak już będę miała wychodzić :-D u nas 2 dni po naturalnym porodzie trzymają, na szczęście ;-)

Noukie ja też Cię podziwiam że jeszcze dajesz radę, silna babka z Ciebie ;-)

Goko trzymam kciuki za wizytę

Clodi ja też słyszałam że w ciąży z zielonej herbaty lepiej zrezygnować, ja odstawiłam chociaż bardzo lubię

Lil Ty odpoczywaj bo poród tuż tuż :blink: no tak ja też zawsze mam problem z wyborem koloru, obecnie butelkowa zieleń, typowo jesienny ;-) a na obiad wyciągnęłam z zamrażalnika gołąbki, bo ostatnio tak kusiłyście :-)a jutro będę robić domowy makaron bo tak mi się rosołku z makaronem chce że szok :rofl2:

Miłego kochane :-p
 
reklama
Witam z rańca
Lilith malujesz paznokcie jeszcze jak masz skurcze? Bo do porodu przecież trzeba mieć zmyte, więc ja już się w to nie bawię od jakiegoś czasu :zawstydzona/y:
Ciril gratuluję 36 tc :tak:
Jakbym robiła zupę to z kalafiorem i do tego mój M. chce zawsze makaron, to się zapcha, a roboty praktycznie żadnej.
Ale zupy nie robię, u mnie dzisiaj naleśniki z twarożkiem bądź z czekoladą i bananami. Mniam
I w południe na usg, ciekawe ile ta moja niunia ma i jak się miewa
 
A wiecie co mi jeszcze przyszło na myśl z zakupów do szpitala? Te foliowe buciki. W moim szpitalu na inne oddziały nie trzeba, tylko na porodówkę i poporodowy. A cholerstwo w maszynie 5 zł za parę kosztuje. Na allegro od 6 zł + wysyłka za 50 par
 
Ankka ja nie lubie nie pomalowanych paznokci, w torbie do szpitala mam nawet spakowany zmywacz do pazurów i waciki żeby jak by co szybko zmyć :p

Kurde a może krokiety zrobię ??? dawno nie było, np z serem i pieczarkami, albo z kapustą i grzybami ??? pogubiłam sie juz całkiem.

O dziwo dzisiaj zadnych skurczy, jak miło :)
Młody jeszcze słodko śpi i pewnie tak do 9-10 bedzie spał,a ja zamiast w tym czasie pomyc gary i posprzątać to siedze na kompie i maluje pazurki ( padło na czerwony ) , z resztą zbyt dużo hałasu bym narobiła myciem garów i młody by długo juz nie pospał, a tak niech sie wyśpi :)

Ciuszkow oglądanie odwołane, kumpele dopadła jelitówka, szkoda bo się napaliłam.
 
Ja też się wczoraj ułaziłam i powiem Wam ze z tym juz masakra, mały mi tak uciska ze kazdy krok powoduje ból okropny :/ a to spojenie to jak Was boli? to takie jakby kłucie przy chodzeniu tak po bokach na samy łonie? (matko jak to brzmi hehe)? no bo jeszcze to cos mnie dopadło i juz w ogóle kroku zrobić nie mogę. Najgorsze jest to że człowiek musi być aktywny, nikogo do pomocy nie mam niestety i sie nie położę, nie przeleżę:no:

Lil ja tez z kawusią :) pierwsze co z rana to musi byc kawa ale z mlekiem :) Dobrze że ci te bóle przeszły bo kurcze za wczesniawo na to :/ następnym razem nie sprzataj przy bólach bo sobie napedzisz skurczy i jeszcze sie coś rozhula.
Nie wiem ja to mam już fobie na tym punkcie zeby czsem przedwczesnie nie urodzic, strasznie sie tego boję:no:

clodi matko a cóz to znowu za teoria wyssana z palca???:szok: ja nie piję zielonej bo nie lubię ale sory co za bujdy!!! gdyby tak choroby łatwo powstawały od tego co pijemy jemy (mowa tu o normalnych rzeczach) to nie byłoby ciekawie...

Fiolka szkoda ze nie powiedziałas babie ze "taka stara i sie jeszcze bada? po co??" - jak ja nie cierpie starych bab, wiem kiedys sama nia bede ale to nie zmienia tego faktu:sorry2:
 
Mi też dokucza spojenie, najgorzej własnie przy chodzeniu, m się ze mnie smieje że chodzę jak kaczka, ale co ja zrobie jak boli. Boli też jak np wstaję z łóżka ... pamietaj że o spojeniu trzeba powiedzieć w trakcie porodu naturalnego, wtedy nie bedą tak bardzo cię rozkraczać, bo po porodzie to już w ogóle nie wstaniesz
 
Anka a po co Ci az 50 par?:-D
I dzięki za pomysł na obiad - tez zrobię naleśniki:-p

Lil o masakra:-( nie miałam tego wczesniej
 
reklama
Do góry