reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam wieczornie ;-)
Dziecie me już śpi :-D Zaraz zabieram się za prasowanie i mycie podłóg :-)
Basiu gratulujemy Maji pierwszych samodzielnych kroczków :-) Teraz będzie z górki :-D
To lecę :-p 3-majcie się :-D
Mummy2 pojechałaś??
 
reklama
Hej dziewczyny, powiedzcie mi jak to jest z tą zieloną herbatą? Można czy nie można? Pijecie może? kurde bo ja już sama nie wiem... :dry:
 
Madlin88 ja piję :) z tym, że już na początku ciąży Mąż wyczytał gdzieś, że ciaju nie można, więc krótko parzę wszelkiego rodzaju herbatki :)
Przy zielonej nie wiem dokładnie o co cho, bo wiem, że jak się dłużej parzy to ponoć uspokaja, a krótko pobudza, no ale od pocz. ciąży parzę krótko.
Z kawy w ogóle zrezygnowałam, więc zielona herbatka to mój jedyny "rozbudzacz" ;)
 
To mi lżej bo ją popijam właśnie :) hmmm uwielbiam, i ciężko by było jeszcze z tego zrezygnować.. Kawy też nie pije :) I z opróżnianiem też problemów już nie ma :) Kurde byłam teraz na wizycie, ważyli mi maleństwo i wychodzi, że ma 2,1 kg i tak się zastanawiam czy to nie za mało, jak na 35 tydz ciąży? Pamiętam, że przy córce, jak robiła mi usg na ost wizycie wychodziło, że mała będzie miała 3,200, a w szpitalu na usg przed samym porodem lekarz oznajmił mi, że będzie 3,500 hehe a urodziła się mając równe 4 kg hehe.. więc nie wiem czy w to wierzyć.. Tym bardziej, że słyszałam iż chłopaki lubią więcej ważyć ?? ;-)
 
Madlin88 waga wyliczona na usg jest wyliczona na podst. jakiegoś wzoru z uwzględnieniem długości kości biodrowej, obwodu głowki itp. Nie przejmuj się nią za bardzo. Waże, żeby były przyrosty masy ciała. U mnie na początku co tydz. waga rosła o 200 gr a teraz o 100, gdzie książkowo powinno być na odwrót o_O
 
reklama
hej dziewczyny, ja wciaz jestem, dzwonilam do spzitala ale polozna nie widzi koniecznosci przyjazdu, sluz jest przezroczysto - rozowy, nie ma krwi jako takiej, te wody sprawdzili rano, a w ogole to przestalo sie lac ze mnie okolo poludnia i teraz tylko ta sluzowata wydzielina, mysle ze to ten czop, bole mam nieregularne, np. przez godzine co 10min a pozniej wcale. U nas w UK z tymi wyjazdami do spzitala to nie jest hop siup, a do badania tez sie nie spiesza, no i dopoko nie ma regularnych skurczy tak co 5min to odsylka do domu. Ja juz tak bylam wiele razy, sprawdzaja tylko co na podpasce sie ma, ewentualnie zajrza wziernikiem do srodka i tyle. Ginekologa nie uswiadczysz, usg tez nie, rano nawet do ktg mnie nie podlaczyli co troche mnie zdziwilo, babeczka swtierdzila ze ruchy sa, posluchala serca dzidzi i przeprowadzila ze mne wywiad i tyle. Ogolnie to czekam na dalszy rozwoj akcji. Mialam podobnie przy pierwszym porodzie, chyba dzien przed, wiec moze to faktycznie juz niedlugo, a moze babka poruszyla akcje przy tym porannym badaniu....no nic, narazie czekamy
 
Do góry