reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
A ja właśnie po zakupach.. i już zdążyłam w mucić z 1.5 kg mandarynek :-) nic mi się nie chce.. :zawstydzona/y: Chyba dokończę książkę :) aaa i jeszcze pranie rozwiesić.. buuu..
 
ja łykam tylko magnez.
wiola sprawdź pocztę
paskudnie sie coś czuję , muli mnie w głowie się kręci chce już być po porodzie buuuuu
 
hej.
U mnie dziś beznadziejna noc, nie wyspałam się.
Za to D. wstał rano, zrobił zakupy, był z psem i śniadanie zrobił a poszedł spać później jak ja :sorry2:
Mały w nocy szalał za to teraz cicho siedzi.
Puściłam kolejne pranie ale pościel mi się już nie zmieściła to wypiorę najwyżej w grudniu aby była świeża
Chyba jeszcze muszę kocyk dokupić bo ten co mam jest taki malutki i cienki a widziałam super gruby w Pepco :tak:
Dziś chyba do koleżanki o ile odpisze :-p
 
Hej dziewczyny,
wpadam żeby się tylko zameldować, jakiś paskudny dzień dziś mam i w związku z tym brak weny do napisania czegokolwiek.
Witam nowa mamusię a resztę pozdrawiam serdecznie.
4madlen pewnie już po porodzie:-)
 
reklama
Jestem zrobilam drugie danie ogarnęłam dom i oczy mam na zapalkach taka dziś śpiąca jestem :baffled: nasza Madlen pewnie już po porodzie tylko odpoczywa albo dzidzią sie ciesz napewno jak tylko będzie mogla to da znać:-) Nathani dzięki odpisałam;-) dzis mam taką śpiączke że kosmos:oo:
 
Do góry