reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Madlen4 powodzenia jutro:rofl2: mocno trzymam kciuki, caly dzien bede z Wami myslami, na bb dopiero po pracy wieczorkiem zajrze;-)


Bulkaasia widze, ze Twoja szefowa to tak jak i moja, nawet na urlopie potrafi meczyc:sorry: dobrze, ze mi jutro w pracy potowarzyszysz:rofl2:, smutno tak samej juz tylko chodzic:-(

Misia stokke wozek to ja tylko gondole lubie:zawstydzona/y:, bo juz spacerowka jakos mi tylko dla maluszkow pasuje, dziwnie mi w nich starsze dzieci wygladaja, tak wysoko:sorry: za to siedzonko do karmienia stokke uwilebiam i wlasnie takie zakupilam:-) ja sie na wozek maxi cosi mure zdecydowalam;-)


Co do farbowania to moja fryzjerka mowila, zeby odeczekac z farbowaniem 6 tyg po porodzie;-)

Powodzenia dziewczyny jutro na wizytach;-)
 
reklama
hej :) szlag trafił moje opanowanie:no: odebrałam wyniki morfologii i jak w sobote były idealne tak dzisiejsze są chyba złe. Nie mogę znaleźć jakiejś konkretnej interpretacji. może któaś z Was się na tym zna?
PDW ponad normę,
PLT poniżej normy
PCT poniżej normy
P-LCR ponad normę


dziękuję wszystkim za wsparcie. jesteście nieocenione :)
 
Ja na wynikach tez sie nie znam, a co do tej kaszki to jak wsypac do zupki i ugotowac w niej czy osobno? Madlin88 witaj, ja mam termin na 31.12 :-D Czyli to w sumie ja zamykam grono grudnioweczek.
 
Basia_one to sylwestra spędzimy na białej sali :) A rodzisz naturalnie? Dziewczyny zastanawiam się nad kupnem [h=1]kołyski Kolcraft Contours Cozy Dreams Samobujająca[/h]może któraś takową posiada? i może coś się wypowiedzieć na jej temat.. Marzy mi się taka.. Jeżeli tylko uda mi się taką upolować, bo na razie to nigdzie nie mogę znaleźć używanej ale może ktoś w końcu wystawi na allegro hihi :) takie moje marzenie a co :)
 
4Madlen takimi wahaniami się nie przejmuj to normalne w ciąży a chyba w końcówce to nasz organizm wariuje najbardziej :) Ja zawsze jak odbieram wyniki to szaleję , bo tak skaczą a potem lekarz uspakaja, że to takie uroki w naszym stanie :)

Madlin88 moja przyjaciółka miała podobną kołyskę ... nie identyczną ,ale podobną ... wydała na nią kupę kasy a po 5 miesiącach dziecko z niej wyrosło, także nie wiem czy warto na moment chociaż jest śliczna :)

Ja postawiłam na kosz Mojżesza jest tani a potem go wykorzystam jako kosz wiklinowy na zabawki :)

Basia one faktycznie ty na samiutkim końcu, ale nic nie wiadomo , bo może weźmie cię wcześniej i nas jeszcze dogonisz :)
 
Ostatnia edycja:
Majja no właśnie dlatego poluję na używaną, ta jest fajna bo z opcją bujania na baterie :) to jest dużym plusem, mam już córkę i wiem że właśnie te pierwsze pół roku jest najgorsze, tyle, że w tedy nie wiedziałam nawet o takim wynalazku :) kołyska dlatego, że łatwo się ją przemieszcza, przy mojej małej małego będę musiała mieć ciągle przy sobie, nie zostawię go w łóżeczku, bo Natalia jak dziecko, różne pomysły mogą jej przyjść do głowy :) także będę musiała mieć ją i jego ciągle na oku, a tu wiadomo przychodzą jeszcze inne obowiązki domowe typu obiadki itd :) W dodatku jeszcze studiuję, co prawda zaocznie ale... dla mamy która będzie miała w tym czasie oko nad smerfami też będzie to wygodne.. Już nie mówię o nockach :) Dlatego się tak napaliłam :zawstydzona/y: Jeżeli tylko można to trzeba sobie pomóc :) wiem, że to wydatek, ale o tyle mam z głowy wózek i łóżeczko bo to mam po córce, także w sumie nic nie kupuję z takich gadżetów :tak:
 
Mój synek dzisiaj przegiął z przemieszczaniem się, ani chwili spokoju. Mąż jak zobaczył mój falujący brzuch to doznał szoku, to było jakby ktoś wsadził mi pieść pod brzuch i jeździł. A bolało, że hej:szok:
madlin88 witaj i gratuluję synka.
Co tam u LILITH? Wie któras coś?
 
4Madlen kochana ja sie na wyniakch kompletnie nie znam ale nawet jak wyniki masz słabsze to teraz nie wiele to zmieni moze ewentualnie dadzą ci kroplówe na wzmocnienie ja mam badania w piątek więc wyniki kolo wtorku to też na ostatnią chwile nie denerwuj sie:-) będę czekala jutro na wieści od ciebie &&&&&&&&&& my byliśmy u koleżanki bo dała mi sadzonki kwiatków do ogrodu na zrelaksowanie sie lubie w ogrodzie robić ale musialam obiecać m że nie będę jutro sadzić tych kwiatków sadzić tylko zaczekam na niego do soboty
 
reklama
madlin88 witaj i rozgosc sie :), my czekamy na trzeciego synusia :)
Majja nie mysl tak pesymistycznie odnosnie porodu, bo grunt to dobre nastawienie, tak jest latwiej. Pamietaj my kobiety jestesmy stworzone do rodzenia, taka nasza natura, wiec po prostu musi sie udac, a potem jak juz Twoj synus bedzie na swiecie to zapomnisz o porodzie, mowie Ci. Ja Ci tutaj moge pisac codziennie posta, ze DASZ RADE. Its a deal :). A tak dla poprawy humoru moj mlodszy synus przed drzemka stal przy kanapie, trzymal sie jej i bujal sie do Prodigy hahaha :).
Basia jesli dajesz sloiczki to najpierw przyrzadz kaszke na wodzie, potem dodaj do jedzonka-zupki, a jesli sama gotujesz zupki do pod koniec gotowania wsyp kaszke i chwilke razem pogotuj. Zacznij od jednej lyzeczki i zobacz jak bedzie.
4madlen ja za bardzo sie nie znam na tych wszystkich skrotach, przy mojej anemii czesto badania robilam i robie, wiec napisze Ci, ze takie wahania moga sie zdarzyc w ciazy, wiec sie nic nie martw, lekarz dostanie wyniki i wszystko Ci dokladnie powie, oni musza miec Twoje wyniki, aby przeprowadzic cc. Wedlug mnie masz plytki krwi troszke ponizej normy (PLT) ile tam masz napisane? jaka liczba?, a reszta czyli PDW, PCT i P-LCR to nie wiem dokladnie co oznacza, ale to tez cos zwiazane z plytkami i takie wahania w naszym stanie to normalna rzecz i nie swiadczy to o niczym zlym, wiec nie martw sie. BEDZIE DOBRZE

Polozylam dzieci na drzemke, ogarne pare rzeczy, a jak wstana to mlodszego zostawiam z babcia, a ze starszym jade na miasto pozalatwiac pare spraw.
 
Ostatnia edycja:
Do góry