reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

4madlen nie martw się wahania są dopuszczalne ja ciągle zanemizowana:crazy: myślę że jutro przed jeszcze Ci zrobią morfologię sprawdzą parametry.
madlin 88 witam nową mamusię masz termin jak ja według om:tak:
lil co u Ciebie?
musiałam łyknąć 2 no-spy skurcze nasiliły.
 
reklama
No właśnie, coś nam się tu dzisiaj Lilith nie melduje :eek:
Nathani i jak po no-spie?
Acha - niedawno pytałam was czy któraś zgłaszała w PZU lub innych pobyt w szpitalu - ja zgłosiłam, fajnie teraz mają przez internet, wystarczy wypis ze szpitala i dowód osobisty zeskanować. I dostałam za 4 dni szpitala 100 zł :-) Warto spróbować, będzie przynajmniej na następne dwie składki, a jak mi wypłacą i za drugi pobyt to na kolejne dwie :-p
 
No to dobrze, że lepiej :-) Wiem, że potem też wypłacają, ale za pobyt w szpitalu się nie spodziewałam, bo przecież ciąża to nie choroba i nie wiedziałam pod co to podciągnąć. Wpisałam zdarzenie medyczne, pobyt w szpitalu, a jako opis "choroby" zagrażający poród przedwczesny i uznali. Tak więc dziewczyny próbujcie, po co im darować
 
nathani to dobrze, ze lepiej ze skurczami :), odpoczywaj :)

Sil nie mam dzis totalnie, a jeszcze tyle trza zrobic :). Prowadzicie jeszcze auto? Ja nie mam wyboru i jezdze, ale mam wrazenie, ze koncentracja taka sobie.
 
mummy 3 u nas dokładnie 21.53
idę się położyć po lekach senna jestem. spokojnej nocy dla wszystkich.
4 madlen pomodlę za Ciebie , myślami jestem z Wami. buziaki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Madlin88 tak porod zacznie sie naturalnie i pewnie tez skonczy, pierwszy mialam naturalny, z tym ze mialam pomoc i uzyto proznociagu, bo niestety nie mialam az tyle sily zeby wydusic malutka samej. Teraz powinno pojsc lepiej :-D Jestem wykonczona a w sumie nic dzis nie robilam. Corcia byla troche marudna przez ta rzadka kupe, w sumie zrobila tylko jedna na rzadko i to chyba po gruszce bo mi maz przypomnial ze jej wczoraj dal.
 
Do góry