reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

No ja też mam takie ciśnienie:-D aż endo. się śmiała że wszystkim na widok lekarza się podnosi a mi jeszcze opada. Ale lepiej niż męczyć się z nadciśnieniem chyba
 
reklama
Witajcie :) ja dzisiaj w końcu się wyspałam :-) malutkie kopie, wczoraj tatuś pierwszy raz poczuł kopniaczka i cieszył się jak dziecko :-D waga od ostatniej wizyty (w sobotę 4 tygodnie) wzrosła o 1,3 kg :laugh2: Fiolka ja na ostatniej wizycie taż takie niskie miałam jak nigdy 104/63 a zwykle mialam tak w granicach 115-120/70-80
 
Dzień dobry ja już po zakupach Joanna-też sie ciesze w końcu bez gipsu po ponad miesiącu zobaczymy jej nóżke :tak: Betiks-powodzenia na wizycie Fiolka-ja jak ostatnio na badaniach byłam i polożna mi sie wkłula przy pobieraniu krwi to mialam przez 1,5 tyg sińca na pół ręki jak narkomanka:-D ja też mam niskie ciśnienie choć w I ciaży mialam bardzo niskie ale to często uroki ciązy spadki ciśnienia mi skutecznie je podnosi teściowa albo maż:-D ja dziś na obiadek robie żurek z biala kielbaską jajkiem i suszonymi grzybkami a na drugie to nie wiem jeszcze czy coś zrobie ewentualnie mam królika w zamrażalce:baffled:tylko chęci nie mam :eek: Milego dnia wszystkim:-)
 
Hej Dziewczyny!!!! Czy Wy też tak macie że nic Wam się totalnie nie chce?Najchętniej nie ruszalabym się wcale...
 
Dla mnie to masakra.Najchętniej bym z łóżka nie wstawala...dobrze,że w piątek na polowkowe usg, może mnie to troszkę rozrusza...
 
witajcie dziewczyny. Wyprawiłam rano dziewczyny zrobiłam kawę i.... spałam do 10.30:-D
Aniu już lepiej dziękuje
betiks trzymam za badanie
wiolka dobrze że już będzie miała ściągnięty gips
joanna a Ty kochana leż i teściowa niech pomoga
 
reklama
Ja też tak mam że nic mi sie nie chce ale Nastka w domu wiec musze robić wszystko wyjścia nie mam:eek: mam nadzieje ze chociaż w dniu własnego ślubu nie będe taka zaspana:sorry: będę miec wtedy ludzi w domu więc i czasu na sen nie będzie jakoś przetrwam po weselu będę odsypiać:baffled:
 
Do góry