reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

joanna , jakbyś w Polsce usłyszeli że się jeździ na rowerze w zaawansowanej ciąży to by się za głowę załapali. Joga podobno super sprawa. JA chyba od września jak młody pójdzie do przedszkola to się zapiszę na jakieś kursy poranne :happy: Ale..ale....oszczędzaj się bardzo Cię proszę:-)
 
reklama
Dzieki clodi .Chyba nastepnym razem tez wezme Apap.Masz racje poco sie meczyc.

Betiks lepiej sobie dzisiaj poodpoczywaj po zarwanej nocy.

Tydzien temu lecialam z dosc dlugo samolotem z urlopu ,okolo 10 godzin i tez cala noc byla zarwana,najgorsze to ze trzeba bylo oprucz obciskowych skarpetek ponad kolana ktore mi lekarz zalecil bardzo duzo pic i chodzic po pokladzie.Meczace ale wszystko dobrze przeszlam.
Zreszta naszego maluszka przywiezlismy z mezem z Australii :))
Ale teraz w Lipcu to byl nasz ostatni urlop.Za roczek juz w 3-ke
pozdrawiam przyszle mamusie



 
Joanna-odpoczywaj kochana ile mozesz lepiej dmuchać na zimne mam nadzieje że te skurcze sobie odejde w niezapomniane do grudnia aż:tak: my byliśmy u księdza ale znowu go nie było bo powrót mu sie przedłużyl:confused2:i znowu w piątek do niego jedziemy:crazy:ja już w łózeczku jeszcze tylko jutro i w czwartek ściągamy gips w końcu małej:-)
 
Ja też się witam.
Byłam na badaniu, w ogóle zapomniałam że przecież na piątek do endokrynolog badanie mi potrzebne :sorry:
Ale już zrobione tylko mnie tam gdzie kuła okropnie boli :(
I kurcze nie robią tu u mnie tej krzywej cukrowiej i będę musiała jechać nie wiadomo gdzie, ale przynajmniej nie będę sama bo musi D. ze mną jechać :p
Dziś nieco lepszy humorek
 
Dzień dobry :-) Witam się i tutaj po bardzo długiej przerwie. Niestety nie udało mi się wszystkiego nadrobić :sorry: Starałam się ale za dużo produkujecie. Teraz już będę na bieżąco :tak:
Witam nowe mamusie :-) o ile jakieś dołączyły ;-)
Już chyba wszystkie jesteśmy na połówce? Coraz bliżej grudnia - jupi! :-D
U nas wszystko ok. Maluch rozrabia - wczoraj wieczorem to chyba jakąś imprezkę sobie urządził i sprowadził znajomych :-D Mikuś za to dokazuje. Ma coraz więcej siły i chęci do gonitwy a ja wręcz przeciwnie ;-)
Buziam w brzuszki i miłego dnia wam życzę ;-)
 
Hej dziewczyny. Witam się szybciutko i zmykam do ginki na wizytę. Będę pewnie po południu, bo jak już na mieście wpadnę do dziewczyn żeby im zw. lek. zanieść, to się zejdzie:tak:
Miłego dnia wam życzę :-)
lolcia witaj, fajnie, że już jesteś. Pare mamuś do nas dołączyło w międzyczasie :happy:
 
Ostatnia edycja:
Betiks udanej wizyty zatem życzę i niech Piotruś pozostanie Piotrusiem :tak:
Jak z waszym ciśnieniem moje drogie? Ja mam strasznie niskie i nawet kawusie nie pomaga zbytnio. Przed ciążą nie miałam takich dolnych cyferek a teraz jak wyciągnę 110/65 to jest mega wysokie :sorry:
 
reklama
Do góry