reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziekuje wam dziewczyny za odpowiedzi :))
Pierwsza ciaza to chyba normale ze kazdy ma jakies obawy i nie wie jak to naprawde jest.Ale jeszcze do grudnia jest troche czasu.
Wczoraj tez mnie bolala glowa,troche gardlo,kregoslup i czulam sie jak polamana.na szczescie wypilam sobie goraca cytrynke z miodem,troche czosnku,i plukania gardla woda z sola cieplutka kapiel i dzisiaj czuje sie o wiele wiele lepiej.boje sie brac jakichkolwiek lekow aby nie zaszkodzic dzidzi.
pozdrawiam was dziewczyny

 
reklama
madzia31 mi gin powiedział że moge jeść 6 apapów dziennie i nie zaszkodzi, więc jeśli każdej pacjentce tak mówi i dzieci się zdrowe rodzą więc mu ufam a w moim mieści ten lekarz jest znany i ceniony więc myślę że nie ma się co bać od czasu do czasu zjeść tabletke przeciwbólową bo jak Ty się męczysz to dziecko tak samo się męczy
 
Dawno mnie unwas nie bylo. Dzieje sie tutaj co niemiara.
nathani odpoczywaj
Fiolka kopniaki to fajna sprawa
Neska faktycznie rece opadaja:(
Przepraszam ze nie nad robie wszystkich:( gratuluje udanych wizyt i zalecam wszystkim dbanie o siebie
W niedziele trafilam do szpitala ze skurczami ktore zaczely sie w sobote po poludniu, co 15 min jak w zegarku.
W niedziele zrobiono wywiad, zbadano o dziwo rowniez ginekologicznie nic nie stwierdzono. Wypisano do domu z zalecenim przyzwyczajenia sie do skurczow I tyle. Masakra jakas;)
Fakt nic innego sie nie dzieje:)
Probuje sie oszczedzac ale latwe to niestety nie jest. Ja nie umiem tak bezczynnie lezec gdy nic mi nie jest
 
Hej dziewczyny. Marnie dziś ze mną. Nocka praktycznie nie przespana, bo: po 1) pijok znowu dawał czadu, po 2) jak się lekko uspokoił mój maluszek zaczął brykać, aż mnie brzuch bolał, a po 3) było mi znowu buu i nie mogłam zasnąć :-( Jak już mi się to gdzieś około 3 udało, to o 4 obudziłam się na sikundę i potem to już nie spanie :no: Od "rana" chodzę jak śnięta i nie mam siły. Spróbuję was poczytać i nadrobić i idę do wyrka:confused2:

Troszkę doczytałam, ale chyba nie spamiętałam wszystkiego...
Fiolka gratuluję wyników i wrażeń tatusiowi :tak:
neska straszne to. I zawsze mnie bulwersuje to, że przez jakiś samobójców czy innych kretynów giną niewinni ludzie, żony, mężowie tracą małżonków, a dzieci rodziców. I to jest największą tragedią dla rodzin. Najbardziej przeraża mnie świadomość, że to może spotkać mnie i moją rodzinę za każdym razem, gdy jedziemy w dłuższą podróż...:confused2:
nathani cieszę się, że z maluszkiem ok. Ty sobie odpoczywaj grzecznie:tak:
 
Ostatnia edycja:
joanna oszczędzaj się i leż jak każą. Niech Ci M kupi stertę gazet i leż. Wczoraj naczytałam się o wcześniakach tu na forum urodzonych w 23tc i jakoś taka przewrażliwiona teraz jestem.
Chociaż powiem Ci że moja teściowa będąc z moim M w ciąży od początku miała skurcze a było to ponad 30 lat temu i wtedy jej zalecano żeby najlepiej usunęła bo nie donosi. Ona nie usunęła donosiła, dużo leżała i np.przykucała jak szła po mieście i ją łapał taki skurcz i chłop urodził się zdrowy jak dąb ( teraz bagatelka 191 cm wzrostu :cool2:)
Także proszę leżeć i się oszczędzać....
 
reklama
Liwus widZisz tutaj zadnych zalecen, jedyne co to zapytala sie czy pracuje bo jesli tak to zakrecila by kilka dni wolnego. A jak powiedzialam ze joge cwicze I jezdze na rowerze to powiedziala ze super:) brytyjski nhs;)
 
Do góry