reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzien dobry ja dzis rano poszlam po balonz do kwiaciarni odebrac pozniej kupic biustonosz do sukni slubnej i podwiazke i jeszcze musialam kupic nowe sandaly bo moje japonki sie rozdupczyly jak wracalam:wściekła/y: Ciril-jestes niemoyliwa z tymi przetworami skad masz na to sily:szok: poklony dla twojej determionacjii i dbalosci o rodzine :-) nathani-kochana mam nadzieje ze to nic takiego i po prostu podraznienie lekkie po seksie czasem sie zdarza teraz wszystko jest dlikatne ale moze leżiej to sprawdzic:baffled: Lili-super ze malemu goi sie czolo dzieci maja dobra sklonnosc do szybiej regeneracjii :tak: Powiedzcie mi zdarzaj mi sie dalej takie ble brzucha nie fajne bardzo piekce nieprzyjemne lekarz mowil ze po cieciu tam sie zrosty rozciagaja ale nie o to mi chodzi chcialam was zapytac jak mam reagowac na weselu jak mnie takie cos dopadnie zacisnac i przetrwac czy co bo nie wiem a boje sie tego najbardziej:sorry2:
 
reklama
Neska, no ja mieszkam w Irlandii, u nas co jakis czas jest Bank Holiday, czyli wolne od pracy, zazwyczaj sa to pierwsze poniedzialki miesiaca, a w pazdzierniku ostatni poniedzialek miesiaca.
Maja w nocy nie dala nam pospac, obudzila sie o 4 na jedzenie, chyba w dzien bede musiala jej podkrecic kureczek jedzeniowy, w koncu juz duza jest. Zamiast pospac conajmniej do 9-10 jak sobie planowalam, to o 4 byla pobudka i o 8, moj D. wstal do malej owszem, ale wsciekly..bo przeciez ja w domu jestem i dzis do pracy nie ide, od rana tylko nerwy bo internet zle dziala, a to ze dziecko sie nudzi albo placze to juz be. Ehhh
 
Ostatnia edycja:
podjęłam decyzję będę dzwonić do swojego ginekologa. Bóle podbrzusza mnie niepokoją bo mam wrażenie ze narastają i krzyż tez boli:no: teraz szłam siku i normalnie cały brzuch napięty:-(
 
nathani, ja też miałam plamienie w 10 tyg, pojechałam na izbę przyjęć i od razu mnie zostawili w szpitalu. Najpierw podejrzewali że to plamienie to z nadżerki a potem doszli do wniosku że to z przemęczenia bo akurat tego dnia sporo się ochodziłam. Dostawałam w szpitalu tylko luteinę 2x2 dopochwowo, z tym że ja żadnych bóli nie miałam. Leżałam w szpitalu 5 dni, na trzecią dobę od ustania krwawienia wypuścili mnie z tym że jeszcze przez miesiąc brałam luteinę i dostałam też scopolan którego mój gin nie kazał mi brać jeśli nic mnie nie boli. Powiem ci szczerze że gdybym zobaczyła jeszcze raz krew to wpadłabym w panikę i jak najszybciej leciała do szpitala ;/ ale ja jestem przewrażliwiona bo raz poroniłam, i potem jak zobaczyłam krew w drugiej ciąży to już tylko jedno miałam w głowie, dobrze że miał kto zawieźć mnie do szpitala
 
kajcia ja poroniłam 3 razy, w utrzymanych ciążach miałam zakładany szew w 15 tyg. może szyjka się nadal skraca? sama nie wiem. rozbita jestem i chce mi się płakać. to nie było krwawienie obfite ani nic, plamienie po prostu
 
nathani, może jednak lepiej na wszelki wypadek pójść do lekarza i sprawdzić? Ja mam taki komfort że mój gin przyjmuje 5 dni w tyg, nie przyjmuje tylko w czwartki i w niedziele :)
 
tak po 13 będę do niego dzwonic , zobaczę co mi powie . w żołądku jedna wielka gula.
narazie zgłasza się sekretarka może operuje
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry