reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

nathani idz do najblizszego szpitala, zbadają cie, zrobią usg i najwyżej zostawią na obsewacjii ... pamietaj tu nie chodzi o Ciebie tylko o tego małego szkraba co jest w brzuszku. Szybciutko do lekarza
 
reklama
Nathani nie denerwuj sie stres to zły doradca połóż sie i odpocznij a napewno jak gin zobaczy sms od ciebie to sie z tobą skontaktuje mam nadzieje że wszystko będzie dobrze i to tylko jakieś otarcie spokojnie;-) Basia_one-faceci mają ostatnio jakieś przesilenie naprawde dla nich jak my jesteśmy w domu to już oni są zwolnieni ze zrobienia czegokolwiek przy dziecku :wściekła/y: trzymaj sie i nie denerwuj sie
 
Ginek mi mówił że jak się cos będzie działo to dzwonić lub pisać, poniewaz zglasza sie sekretarka to napisalam smsa opisałam co i jak i czekam az oddzwoni. Już tak raz bylo, przeczytal i oddzwonił. Dzięki za wsparcie. dam Wam znać jak tylko sie odezwie. grunt to się nie nakręcać więc robię wszystko by jak najmniej mysleć
 
Hej dziewczyny, zaczynam urlop:-). W pracy był☼am na 2 godz i szefowałla dała mi wolne. Także jutro o 6 rano mamy samolot i lecimy na Maltę. Jestem mega podekscytowana:tak:. Wszystko spakowane i tylko odliczanie godzinek!!!
nathani to mnie zmartwiłaś tymi plamieniami? może skocz do lekarza tak jak dziewczyny mówią, lepiej dmuchać na zimne. Po sexie ale chyba lepiej sprawdzić czy nic sie tam nie naruszyło albo cuś.
Lilith jak ja się cieszę, że w tej ciąży słodycze są ble dla mnie bo waga tak nie skacze szybko;-)
muffy trzymam &&&&&& i daj znać jak poszło.
A mnie stasznie boli w prawym boku aż siedzieć sie nie da.
 
Witam was Grudnowe mamusie!
Dawno nie odwiedzalam was na Forum.
Mam termin na 1 grudnia.Odczuwam juz coraz czesciej ruchy naszego malenstwa :)
To jest niesamowite uczucie.Dzisiaj bylam u lekarza i potwierdzilo sie ze bedziemy mieli coreczke.:-)
Juz 3 raz pod rzad ulozenie dzidzi bylo glowa na gorze nogi w dole.Lekarz powiedzial ze od 32,33 tygodnia glowa jest ciezsza od reszty ciala i wtedy dzidzus przekreca sie glowa do dolu,a przynajmniej dzieje sie tak w 97 procentach.Jeszcze troche czasu do porodu i mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ale Chcialam sie zapytac jak to jest u was?W jakiej pozycji sie ukladaja wasze malenstwa?
pozdrawiam wszystkie mamusie na forum

 
Ostatnia edycja:
Witajcie dziewczyny

Ja dzisiaj zdycham, głowa boli niemiłosiernie, a nogi jak baniaki, chce już do domu, nie da się dzisiaj pracować.

nathani i jak tam? Oddzwonił już? Trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze &&&&&&&&&&&&&&&&&&

madzia31 ja już ostatnio miałam ułożenie główkowe czyli w 21 tygodniu
 
Ostatnia edycja:
położenie dziecka może sie zmienic nawet w 36-37tc ... ja w pierszej ciąży do 35 tyg miałam ulozenie pośladkowe a w 37tyg mały sie przekręcił głową w dół ... dziecko jest teraz na tyle małe i na tyle ma duzo miejsca ze nie raz zmieni pozycje.
 
reklama
nathani daj znak, please:tak:
madzia31 ja jak narazie ułożenie główka w dół ale i tak mam zaplanowaną cesarkę. W pierwszej ciąży córka była ułożona pośladkowo.
 
Do góry