reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

O matko... W końcu udało mi się wejść...Niby dzisiaj niedziela ale wczoraj cały dzień byliśmy poza domem prawie a tu 30 kg pomidorów do przerobienia i 2 duże miski ogórków... Musiałam więc zrobić dziś, bo inaczej juto bym miała zgnila zupę w tej temperaturze...Jeszcze jutro została mi miała pomidorów...

Viv zazdroszczę Ci tego usg...Ją dopiero w piątek...i siedzę jak na szpilkach...
 
reklama
Poniedziałkowe dzień dobry;)
fiolka ​w radomiu to jest tak ze jak dzidzia sie nie pokazuje wystarczająco to umawiaja w tej cenie na drugi raz... Ale pewnie nie kazdy to stosuje, bo to przeciez łatwa kasa dla nich :/
 
Witajcie kochane.nie mam siły nadrabiać was. Wczoraj miałam kiepski dzień, pojawiły się silne bóle i plamienie,wzięłam podwójną dawkę leków i starałam się uspokoić. Dziś plamienia nie ma tylko podbrzusze boli. :crazy:
Trzymam za wszystkie wizytujące dziś:tak:
 
Dzien dobry,

Melduje sie po weekndzie. Minal na sportowo.
W koncu wrocilam na silownie i basen. Jak to dobrze jest sie poruszac po 3 miesiecznej przerwie.

Coraz czesciej czuje moja Majeczke i jej fiklki a juz myslalam ze sie nie doczekam :)

Wszystkim na urlopie zycze milego wypoczynku !

No wlasnie Nathani domyslasz sie od czego to plamienie ? Oszczedzaj sie kochana
 
Witajcie :happy2: Ja już po badaniach i śniadanku. Duchota straszna, siedzę przy wiatraku :baffled: Wczoraj już mi się nic nie chciało po tych ogórkach i spałam jak kamień.
Ciril jesteś dla mnie Królową Spiżarni i Super Gospodynią :tak: Nie wiem, jak ty to robisz kobieto! :blink:Masz pewnie dostęp do dużej ilości tanich warzyw i owoców, bo jak sobie myślę, że trzeba to wszystko kupić, to trochę to kosztuje... A tak z ciekawości spytam, co robiłaś z pomidorów, keczup czy takie do zupy może? Ja zrobiłam kiszone ogórki, bo konserw. nie lubię, a mój to już w ogóle nie warzywny facet :confused2: Jeszcze tylko czekam na tańszą paprykę, żeby zrobić leczo w słoiki i to będzie chyba już koniec moich przetworów. Nawet nie bardzo mam gdzie trzymać, bo piwnica zawalona sprzętami M. :baffled:
Miłego dzionka :blink:
 
Nathani ja na twoim miejscu poszła bym szybko na izbe przyjęć ... to juz jest dosc zaawansowana ciąża i takie plamienia nie powinny występować. Szybko do lekarza i to już !!!!!!!!!!!!!!!!! powinni od razu Ciebie przyjąć bez żadnego gadania. Może się coś dziać poważnego więc nie zwlekaj kobietko.

Nie ma to jak cisza w domku ... własnie zrobiłam sobie kawke z mleczkiem ... i jem batonika:-p
Kurcze nie mam nikogo w domku kto mógłby mnie przypilnować z tymi słodyczami eheh.
Alankowi zrobił sie juz ładny strupek i powoli juz schodzi mam tylko nadzieje ze stupa nie bedzie.
 
Nathani- jak sie czujesz? moze jak pisza dziewczyny odwiedz gina. Plamienia moga byc np. po sexie (szyjka jest bardzo ukrwiona i wrazliwa), albo swiadczyc o odklejaniu sie lozyska! A jakie leki bierzesz?

Ja dzis wizytuje o 13.30, mam nadzieje, ze szczesliwie, bo tez mam bole brzucha i twardnienia. :-(
 
no właśnie po seksie to się stało....biore lutein e 2 x2 dopochwowo, no-spe 3x1 i magnez.dziś czysto.leżę...
 
reklama
Nathani- nawet nie wiesz jak mi ulzylo hehe, ze po sexie ;-) Musisz sie chyba powstrzymac... :-D przynajmiej przez pare dni. Czesto podczas sexu wlasnie moze dojsc do mikro uszkodzen szyjki i stad te plamienia. Ja biore te same leki :) Odpoczywaj i wszystko bedzie dobrze. :tak:
 
Do góry