reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ruda-iza,Fiolka,Madlen-u nas mała też miala poł roku jak powiedziala pierwsze słowo a roczek miala i budowala proste zdania tak ze mogliśmy sie z nią dogadać a później to tak poszło ze żadne z nas nie pamięta jak to było kiedy nie mówiła:-Dmąż sie śmieje że :-Dto przezemnie bo jak bylam w ciąży to mówilam do brzucha a jak sie urodzila to godzinami jej bajki opowiadalam i mówilam do niej wszystko co robie :-Dtak to jest z dziećmi upeiklam racuchy i normalnie sie prawie w kuchni ugotowałam:sorry2:tak sie zastanawiam ile mnie ta kosmtyczka dziś czasu będzie malowała mam nadzieje ze niedlugo nie lubie tak siedzieć :dry: Vivienne-poprostu zaakceptowala pomysl taty:tak:odpoczniesz jak będzie już po przeprowadzce jak sie poukladacie,najważniejsze że jest gdzie iść;-) Fiolka-moze przez te upaly pijesz dużo?móą że nudności nieraz powoduje poprostu duszność:errr: mam nadzieje ze ci sie polepszy samopoczucie :yes: Moja aparatka cały czas kopie kiedy to dziecko śpi to ja nie wiem:oo:
 
reklama
Dzięki, dobrze że chociaż wy bo mąż pracuje od rana do nocy 6 dni w tyg a córka wraca dopiero 5 sierpnia i ja tak samiusia a jeszcze Maluszek dzisiaj nie fika jak zwykle:-(
 
bulkaasia, ja mam to samo ;/ mąż na 6 idzie do pracy, o 15 wraca, je obiad i idzie do garazu i jak wróci o 21 to mówi ze wcześnie skończył ;/ a przeważnie kończy sie tak że kąpie się, je kolację i za moment spi ;/

dziewczyny robią wam się pajączki na nogach? ja u siebie zauważyłam pajączki na udach ;/
 
kochane,jakbym nie zajrzala juz do was,to zycze wam wszystkiego dobrego
duzo slonka i usmiechu :-)
i oczywiscie dobrych wiesci po wizytach :tak:;-)
sciskam wszystkie razem i kazda z osobna ;***
do zobaczenia/a raczej do napisania :-D za 2tygodnie ;-)
caluje brzuszki ;-)
 
reklama
Madlen79 nakrzyczałałam,zaladowała się i opróżniła....Zamarynowalam już miesko na niedzielę-synusia imieniny są i dom pełen gości...Kuchnia ogarnięta,idę krzyczeć dziś po raz 3 na pralkę i biorę się za łazienki...Jutro zostaną tylko podłogi... Życzę Brzuchatkom miłego weekendu...
 
Ostatnia edycja:
Do góry