reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Ja byłam na polku i fakt duchota, ale bywało gorzej więc
dla mnie może tak być Jest 26* ;-)
Pewnie przez tą pogode tak mnie głowa boli, zrobiłam sobie słabiutką
kawkę i może mi się polepszy.
Mój obiadek wyszedł rewelacyjnie (fasolka, filet z dorsza, buraczki) Teraz będę rybę tylko w folii
robić, na wieczór dla mojego to samo tylko w wersji z ziemniakami. :-p
teraz jem deserek, galaretka + brzoskwinie z puchy bo jeszcze zostało
i oczywiście tak jadłam że mi jedna galaretka uciekła na laptopa jakby mój D. to zobaczył :-D
Ja dziś muszę sobie poprawić paznokcie u stóp

Dzięki laski za wyjaśnienia osnośnie gondoli :)

Vivienne to daj znać jak po szkole ;) czyli mała zaklepała sobie imię :-)

Wiolka to tylko zazdrościć takiego zdolnego dziecka :D
własnie mało piję bardzo :( nie umiem tego zmienić w sobie

Asiu ja też raczej jestem sama jak mój w pracy, to czasem do psa gadam :sorry2:

Kajcia ja miałam kilka przed ciążą takim większych naczynek i takie sieci pajączków:dry:
teraz jednak taki mi się wysyp tego zrobił że już nawet tego nie komentuje
raz na jakiś czas musze sobie popłakać z tego powodu, dziś też tak było.
Mój mnie tak pociesza że jemu to nie przeszkadza itp. ale jak to młoda osoba i takie mam nogi okropne :(
Po ciązy może pójdę na jakiś laser aby się tego pozbyć

Madlen udanego odpoczynku :-)
 
reklama
Hej hej, wróciliśmy :)

Zajęcia bardzo sympatyczne - 5 par i prowadząca. Jest dziewczyna z mojego tygodnia, ale jej brzuszek to już taki ładniutki i nawet pępek ma na wierzchu. Mój balonik był tam najmniejszy, ale nasza Maryśka jest jedyną dziewczynką w grupie :-D
Chociaż jedna para opowiadała, że do 5 miesiąca mówili im o dziewczynce, wybrali jej imię, pogadali do brzuszka i dostali kopniaczki w zamian, okazało się że mają Michasia który w ten sposób kategorycznie sprzeciwiał się byciu Kasią :rofl:
W każdym razie 4.08 spróbujemy dostać się na usg 4D i podejrzeć czy mamy Marysię czy Adasia.

Cieszę się, że zapisaliśmy się do tej szkoły, sporo ciekawych rzeczy a przede wszystkim praktycznych mówią, zajęcia są z położną która pracowała w każdym z tutejszych szpitali, więc z doświadczenia mówi co gdzie i jak jest. Uczula na najważniejsze rzeczy, "dementuje plotki" ciążowe, a atmosfera to nie tyle wykład a taka rozmowa pomiędzy wszystkimi. Nie mogę się doczekać następnych zajęć :D

Na zakończenie relacji coś do poczytania - Ciąża: co robi dziecko w brzuchu, rozwój płodu, rozwój ciąży - www.mamazone.pl
 
kochane nie mam sił nadrabiać.
mamapatryka - ściskam cię mocno cieszę się że się odezwałaś
Jestem padnięta. Aaaaaa dziewczyny zapomniałam Wam powiedzieć od wczoraj Lenka daje znać że jest w moim brzuszku ;-)
 
Widzisz Nathani, czyli każde Dziecię w swoim tempie :) Moje się od wczoraj dosyć rozhasało też, ale nie czuję chyba jeszcze czkawki. Jakie to uczucie? Chyba że czkawkę biorę za kopniaki :D
 
Vivienne-to super że ci sie podobało i jesteście zadowoleni:-) Fiolka-ja też wcześniej dużo nie pilam a teraz czasem potrafie wypić 4 butelki wody niegazowanej w ciągu dnia a w takie upaly nie ciężko sie odwodnić więc choć po troszke po łyczku co jakiś czas ;-) Madlen-kochana wypocznij na tych wakacjach :tak:
 
Vivienne to super :D Ja muszę w następnym tygodniu zadzwonić.
ale się wzruszyłam czytając to !

Nathani a jak daje? co czujesz ;)

Buziaki na dobranoc :-)
 
Ostatnia edycja:
To cudowne uczucie. Przeżywałam już dwa razy ale ten trzeci równie cudowny. wzrasta świadomość że w brzuszku masz cudowną małą istotkę;-)
Mamy zabawę z nowym psem przyjechał do nas na urlop 2 tygodniowy na przechowanie. wkleje zdjęcie jak pojmę jak to zrobić;-)
 
reklama
Hej. wchodzę i nie wierzę. Nic nie napisane :-p
Gdzie się podziałyście ?
Wpadam się pochwalić Maluch mi dziś odpukał :-)
Dosłownie to były kopniaki ale jakie delikatne, a wczoraj
czułam takie rozpychanie w brzuchu że chyba się przewracał ;-)
Niesamowite
 
Do góry