reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Noukie a pewnie,ze jedz..ja tez bede jezdzila..juz nie mam takich wymiotow jak wczesniej to mysle ze dam rade..;-)
my wczesniej w ogole mielismy w planie gl.jezdzic,no ale okazalo sie ze jestem w ciazy,wiec..ciezko by bylo tak caly czas w aucie :no:
a ja i dzieci chcemy slonca i ciepla wode..bo u nas wtym roku ani wiosny ani lata :no::wściekła/y:
4madlen &&&&&&&&& za wizyte ;-)
 
reklama
Witam prawie weekendowo.

Ledwo dzień się zaczął a już jest gorąco. Ja właśnie sie pomalowałam i zaraz wsiadam do autka i jade do babci i na małe zakupy.
No i dzisiaj miła niespodzianka mnie spotkała bo poszłam do siebie do pracy na poranne zakupy a dziewczyny dały mi koperte imieninową ... troche było mi głupio bo nie miałam zadnego ciasta ...ale zaraz skocze do sklepu i coś musze kupić.
 
Madlen ja sie tego trzesienia w samochodzie balam:sorry2: ale mamy do zrobienia 1150 km i az prawie 1000 po autostradzie, wiec ok, zreszta lekarz mi powiedzial ze nie maja wplywu takie trzesienia na zdrowa ciaze:sorry2: jedynie to ta tromboza i dlatego trzeba sie czesto zatrzymywac;-)
 
Noukie co to jest ta tromboza ??
lili ale ci dziewczyny zpracy niespodzianke zrobily..milo z ich strony ;-)
Ciril zmywarka posluchala ?:-D
 
Witajcie mamuśki.
Nie nadrobię, nie przeczytam ale ściskam was gorąco.
U nas wszystko w porządku, brzuchol lub pęcherz pobolewa od jakiegoś czasu. Teraz ostro pracuje, codziennie wystawiam nowe aukcje dla niemowlaczków. Są już koszulki, dziś bodziaki, półśpiochy i czapeczki będą, w następnej kolejności pajace, rampersy i buciki i wiele innych ciuszków. Mam baaardzo dużo ubranek do wystawienia. Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Przedmioty użytkownika - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Dzień dobry ja dziś dopiero teraz zxaglądam bo rano musiałam biec po pojemnik na mocz bo wczoraj zapomnialam kupić na zakupy później rehabilitantka do małej przyjechała i dopeiro śniadanie jemy:sorry2:Ja też piore ciuchy bo jutro rano jedziemy do kuzynki na weekend i ich na ślub zaprosić a wieczorem nie bardzo bede miala nas kiedy spakować Madlen-to twoje wakacje już tuż mam nadzieje że wszystko sie uda i wypoczniecie:-) Noukie-was też czeka piękna podróż samochodem aż do polski ale skoro gin mówil żebyś jechala to pewnie że jedźcie:tak:jak synek przetrwa taką podróż?Milego dnia 4Madlen-&&&&&&&&&& za wizyte Gratuluje dziewczynki koplejnej i spokojnej ciąży do porodu życze
 
Noukie co to jest ta tromboza ??

Madlen zakrzepica;-)


Wiola malemu nie przeszkadzaja tak dlugie podroze pare filmow na dvd, nintendo i przejechalby tak dwa dni;-) tylko musze mu jakas nowa gierke kupic i jakies nowe filmy zgrac;-)


A ja odwolalam dzisiejsza rehabilitacje cos mi sie ciemno przed oczami od rana robi:baffled:
 
Noukie no chyba że tak Nastka to jest taka gadula ze my po prostu zasypiamy w samochodzie a ona potrafi przegadać całą droge jak byla mlodsza to przynajmniej spala w podróży a teraz jest ciężej :sorry2:my jedziemy bliziutko bo 60 pare km ale to jej gadanie bywa męczące jakoś przetrwamy chyba że sciągniemy ją z łózka wcześniej to poeinna odsypiać tylko pewnie trzeba będzie wobić przystanki na siku nie widaomo dla której z nas więcej bo mam ucisk na pęcherz i potrafie dość często chodzić do wc:szok:mam nadzieje ze będzie gdzie,ugodowy chlopak jak da sie udobruchać grami na długo przyjeżdżacie do PL? Może na pogode robi ci sie ciemno przed oczami?jak jest gorąco?
 
Wiola ja tez czesto latam na do wc:no: w nocy kilka razy:baffled:

My tez wyjedziemy raniutko to jeszcze maly kilka godzin pospi w samochodzie, poniewaz ma problemy z chodzeniem, wiec nie jest az tak aktywny fizycznie, wiec gry, internet, filmy, ksiazki sa mu bardzo bliskie;-)

Jedziemy na dwa tygodnie:rofl2: jak nigdy chce mi sie do domu moze to przez ciaze:sorry2:

A dzis u nas okropnie goraco ponad 30 stopni i duszno, wieczorem ma byc burzowo no i ta muzyka wali i wali:no:
 
reklama
Noukie-Nastka porusza sie na wózku ale jest po prostu wszedzie,współczuje ci tego halasu:no:może przez ciąże tak do domu ciągnie;-) ja w nocy nawet dosc tylko w ciągu dnia jest okropnie:happy:
 
Do góry