reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziendobry:-)

Wkoncu i my sie ruchow doczekalysmy:tak: u mnie tez czuc coraz bardziej malenstwo i wlasnie jak u Fiolki takie przemieszczania sie;-) wczoraj wieczorem dzidzia sobie w jednej czesci brzucha siedziala i doslownie bylo widac jedna czesc brzucha taka wypukla twarda, a w drugiej pusciutko i miekko:-):-)

Nathani
, a jaka rasa pieska????? Ja wczoraj ze swoim kudlaczem bylam u fryzjera siedzial tam bidny 3 godziny nie dokonczyla go jeszcze, a tyle nas skasowala, ze juz do niej nie pojde:no::no:

U mnie dzis leniwy dzien w domku chyba, ze majster podjedzie cos tam wykanczac:sorry2:
 
reklama
No dziewczynki teraz to tylko mocniej mogą nas kopać :tak:

Noukie no ja podobnie miałam tak sie w jedym momencie zaczął pchać że myślałam że mi zrobi się górka na brzuchu:-) ale to wszytsko na razie takie delikatne jest.
Nie wiem jakie uczucie jest jak dziecko kopie w niefajne miejsca, bo mi normalnie prądu bólu przychodzą :sorry2:

A to piesio chyba duży skoro tyle wyceniła.
Ja z moją chodzę to mamy bardzo tabiutko bo podcięcie 15 zł a takie większe maszynką 30:-)

Ania u nas też już prawie 30* i słońce :O
Ale ja tam się cieszę bo dziś na wieś do babci na prażone :-D więc w południe jedziemy,
uwielbiam siedzieć na powietrzu a tylko tam możemy i pies się wybiega że hej :-)
 
Cześć dziewczyny

Ale dostałam przed chwilą kopa od dzidziora, aż mi się noga rozprostowała, tak jakby prąd poraził mi brzuch :szok:, chyba w jakiś nerw trafił
 
Witam sie i ja. Sobota i zamiast spać to ja oczka otworzyłlam 5:40. Poleżałam chwilke i zabrałam sie za porządki, mąż mój stwierdził, że chyba zwariowałam ale jak energia rozwala to lepiej skorzystać;-) Zaraz pędzę po zakupki jakieś na obiadek, chyba dzisiaj rybkę zrobię.
Noukie, Nathani, Fiolka gratuluje kochane ruchów i teraz to już będa coraz częstsze:-)

No i mamy pierwszy medal w Londynie - srebro w strzelaniu:-D
 
Ostatnia edycja:
Fiolka tak moja duza psina, ale wlasnie go czesalam i az sie rozplakalam, bo koltun na koltunie ja nie wiem za co ona kase wziela:-:)-:)-(

Bulkaasia i mnie energia rozpiera dzis:tak::tak::tak: trzeba korzystac bo malo takich dni;-)
 
Wróciłam z zakupów i przy okazji zajrzałam do lumpka. Kupiłam sobie fajną tunikę za £1:tak:
Właśnie dzwoniła moja kuzynka i wczoraj o 22:20 urodziła synka Igora przez cc:-)
 
reklama
Bulkasia gratulacje dla kuzynki
fiolka i noukie - super, cieszę się że już też czujecie dzidziusie:tak:
Dziewczyny czy któraś z Was byłaby tak uprzejma i poinstruowała mnie jak krowie na rowie jak wstawić zdjęcie. Sposób fiogi nie udaje mi się ;-(
 
Do góry