reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Wiola moj maly chodzi w ortezach, ale wozek tez mamy i czesto go uzywamy;-) Nastka wstaje na nozki czy tez nie???????
 
reklama
Anka spoko ;) A ile taka gondola ma mieć długości w ogóle?

MamaPatryka witaj kochana :*

Gratuluje udanych wizyt i trzymam kciuki za kolejne ;)

U mnie dalej źle, mdli mnie głowa boli :/

Iza ooo widzę jakie masz fajne ciuszki :D
zgłoszę się do Ciebie po mojej wizycie ;)
 
Ostatnia edycja:
wiolka usmialam sie z tego,ze Nastka gada a wy zasypiacie :-D
moje smyki tez lubia i auto i samolot..fakt troche nudno,ale gry,kiazki i juz jest co robic ;-)
fiolka lepszego samopoczucia zycze ;-)
noukie do Polski..fajnie masz..ja juz tam nie bylam 2lata..nie mamy do kogo latac,bynajmniej w nasze strony..wiec jedynie za czym tesknie,to za polska wsia..brakuje mi tutaj tego klimatu..i to bardzo...:-(
 
Fiolka tak coś koło 78 cm chyba ;-) Przynajmniej ta od Zuzi tyle miała i wszyscy chwalili że odpowiednio duża
Taka gondolka jest najlepsza. Ja miałam lekko ponad 60 cm bo jeszcze taka miękka była a dzicko jak się urodziło miało... 60 cm :-D nie mieściło mi sie od urodzenia. Teraz kombinuje skąd wziąć spacerówkę bo kupować nowej to mi się nie chce, wolę te pieniążki przeznaczyć na inne rzeczy dla dzidzi.
 
Noukie-nie chodzi ani nie stoi pionizujemy ją czekamy teraz na ściągnięcie gipsu żeby móc ją pionizować i mamy nadzieje że stanie na nogi :-) Madlen-jest to gadanie czasami męczące bo odkąd rano otworzy oczy to do samego wieczora gada,nawet przy jedzeniu trzeba jąupominać żeby nie mówila:baffled:
 
Wiolka skąd ja to znam :-D Mój brat to taki gaduła że wszyscy mieli go dość jak był mały, normalnie
buzia mu się nie zamyka :dry:
 
wiolka doskonale cie rozumiem,bo moje tez szczekaja caly dzien ,jeden przez drugiego :-D
czesto jak szlismy do szkoly,ja jeszcze spie..a oni mi nawijaja..a jak czasami ich nie slucham i sie wylaczam,to wielki foch :tak:
moja cora zaczela gadac przed roczkiem..jak miala 1.5roku to buzia jej sie nie zamykala..i tak do dzisiaj :-Dale nic nie mowie,bo ja ponoc bylam taka sama :-D
 
reklama
Witam Was Wszystkie :)
ja tylko na moment, bo normalnie dzień mi dziś ucieka przez palce.
Zaraz jedziemy dopełnić formalności na nowym mieszkaniu, potem szkoła rodzenia, zajęcia nr 1.

Pochwalę się tylko, że Dzidzia moja wczoraj na wieczór hasała i dziś od rana też, jak tatuś jej wczoraj rękę przyłożył i czekał na kopniaka, gadał gadał i nic, aż w końcu zapytał: Chcesz być Marysią? I dostał kopa, że hej :D To chyba się zgadza, nie?:D

Lecę pod prysznic, bo normalnie kapie ze mnie. Do później!
 
Do góry