reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

lili- ja pierwsze ruchy poczulam w 14 tygodniu, nie czuje ich regularnie i mam kilku dniowe przerwy, np. od trzech dni ostatnio cisza, dzis brzuszek poszturalam to lekkie ruchy czuje ale leciutenkie, a od kiedy czuc juz takie regularne, codzienne ruchy?

No to napisałam ze regularne,widoczne dla oka i codzienne ruchy juz bedziesz czuła miedzy 20 -22tc ... bo teraz to bedzie tylko takie smyranie ...które nie zawsze wyczujesz bo dzidziol jest jeszcze za malutki
 
reklama
Ankka02 - napisalas ''mój gin odradza latanie. Już kiedyś sam z siebie mówił, że przy locie dostajemy kilkakrotną dawkę rentgena, a przecież w ciąży nie powinno się prześwietlać bez potrzeby'' - to skad sa te dawki rentgena? sorry ja zrozumialam ze niby w bramkach bo gdzie indziej?? nie rozumiem co tzn dostac kilkukrotna dawke rentgena przy locie. siedzac w samolocie? co nas tam przeswietla? sorry ze nalegam ale ten temat mnie interesuje bo latam :)
 
Witajcie. Dziś mam wizytę u gina.
Misia farbuj i zdaj relacje;-)
ja nadal nie czuję ruchów a to moja 6 ciąża a 3 donoszona będzie zwalam na moją tusze i tłuszczyk może się małe nie umie przebić?
kitty tez się pilnuje tak jak Ty:-) ciekawe ile dziś wskaże waga u dr. :eek:
witaminy dostawiłam bo po nich wymiotowałam:baffled:
 
Bry :)

Dziś musiałam wstać rano ale jest git :)
Co prawda pobudka o 4:30 - ząbkowanie i am ale synuś grzecznie przyjął do wiadomości że jest noc i już o 5 spaliśmy :)

Pracowity dzień się zapowiada wiec pewnie zajrzę wieczorem. Niania na 10 przychodzi dopiero wiec teraz młody o 10 bieganie na 13 do koleżanki bo rodzi na dniach i obiecałam jej laktator pożyczyć i liście malin na przyśpieszenie o 15:15 lekarz i na 18 do znajomych - lubię tak aktywne dni :)

Powodzenia na wizytach i miłego dnia dziewczyny :-)
 
Witam z rana :-D
Wstałam jakieś 15 minut temu :-) Teraz to sie czuje jakbym przed 12 wstała :-D

Za wizytujące trzymam kciuki :-)

Ja sobie chyba zrobie dzień lenia :-D I zostane w domku :-) Prania trzeba porobić :-p

Miłego dnia, szybkich powrotów z pracy i buziam w bebzolki :-)

O a ja na suwaczku 15 tydzień mam już :-D
 
Dzień dobry ja z malą już po śniadanku drugi dzień z rzędu czekam aż sie wysika uparciucha żeby mocz do badania zanieść i pije od rana a siedzi jak zaklęta i nic normalnie to jużby z 5 razy sikała:confused2: czekam cierpliwie cały czas powodzenia Nathani na wizycie:-) milego dnia
 
Hej brzucholki :-) Nocka minęła całkiem dobrze, samopoczucie ok, choć nadal spać się chce, ale może to przez gorąco i słoneczko w całym domu (mam wszystkie okna na południe). Dziś kosmetyka w sprzątaniu i małe zakupy. Menio idzie dziś na meczyk do kolegów, więc mamy z małą wolną chatę i w związku z tym robię babski wieczór u siebie :-) Będzie kupa śmiechu i paplania o pierdołach i już nie mogę się doczekać :rofl2: Pięknego dnia i wieczoru dla was :tak:
 
Powiedzcie mi czy ktos lkto nie pisze duzo na forum a w wiekszosci go czyta nie moze do niego nalezec??Moderatorka upomniala mnie ze naleze do grupy grudniuwek a nic tam nie pisze i ze to jest nie fair bo nie trzymam sie waszych zasad wiec sie wypisalam.
 
reklama
Moim zdaniem moderatorka grupy ma prawo delikatnie przypomnieć członkom grupy o ich przywilejach i "obowiązkach". Bo wydaje mi się, że sam powód terminu porodu w grudniu, to trochę za mało. Nie należę do grupy, ale póki mam odrobinę czasu, w miarę dobrze się czuję i po prostu chcę "pogadać" z dziewczynami w podobnej sytuacji życiowej (ciąża ;-)) to się udzielam, w miarę możliwości. A dziewczyny są fajne i zawsze można sobie coś nawzajem podpowiedzieć czy choćby łączyć się w brzuszkowych bólach :tak: I nie ma się co obrażać i wypisywać, tylko dodać czasem coś od siebie, dać się troszkę poznać ;-) To takie moje osobiste odczucie :sorry: Pozdrawiam :happy:
 
Do góry