reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam :)
Ale miałam dzisiaj ciężkie wstawanie, normalnie coraz gorzej jest. Teraz siedzę w pracy i zasypiam. Jeszcze do tego pogoda jakaś śmieszna.

4madlen jesteś w tej samej sytuacji co ja, też wysłałam prace do promotora i czekam na zatwierdzenie bo chce oprawiać, a mam zamiar w lipcu się obronić. No i jeszcze pytania na obronę muszę się nauczyć a już mało czasu zostało.
 
reklama
Witam się już nie z takiego wczesnego rana :-)
Zaprowadziłam dziecko dziś do przedszkola ( zresztą jak codzień ) był bardzo niezadowolony i mówił " Mamo Mamo mogę zostać z Tobą w domu.."ale się nie ugięłam. Za 2 dni wyjeżdżamy nad jeziorko na relaks także muszę kilka rzeczy ogarnąć. Zrobiłam zakupy i kupiłam m.in. malinki i jagódki ..mniam...
Teraz robię obiadek tzn.kotlety ziemniaczane z sosikiem pieczarkowym fasolką szparagową i mizerią :happy: Ziemniaczki już się gotują , a pieczarki duszą :-)
Pranie nastawione , zmywarka też , a pies leży i liczy że coś mu skapnie z Pańskiego stołu. ALe jestem bezwzględna od jakiegoś czasu i pisio tylko i wyłącznie na suchej karmie. No ale takie są skutki jak się porządziła i ściągnęła ze stołu podczas naszej nieobecności kawałek pizzy. To teraz ma..

Wizytującym życzę powodzenia i trzymam kciuki:-)
Pracującym szybkich powrotów do domu
happy.gif
 
Witam
podczytuje was ale nie pisze po weekendzie chęci mi odebrało kompletnie. Cóż ....

Czuje sie ok, wizyty mam za dwa tygodnie, więc może wtedy coś napisze oczywiście na właściwym wątku.
kiss - z tymi zasadami jest tak ze owszem są, choć niestety nie każda z nas jest w stanie je przestrzegać.

Wizytujacym udanych wizyt
pracujacym miłego dnia w pracy
reszcie udanego słonecznego dnia
 
Cześć dziewczynki:)
ja też jestem z tych brzuszków które w sumie tylko czytaj co sie u Was dzieje i jak sie czujecie:)
ale jakos nigdy nie umiem was nadgonic i dopisac sie do tematu.. fakt faktem żadnego upomnienia nie dostałam ale tez sie nie udzielam tak jak bym chciała:) a wizytujacym zycze dziś powodzenia i samych dobrych wiesci:)



 
Witam i ja. Mdłości od paru dni bral cieakwe czy to tylko cisza przed burzą :sorry:
Za to dziś rano ogarnął mnie leń a łazienke by się przydało posprzątać :/
W ogóle jak jest z waszą cerą? Moja to jest normalnie koszmarna, pryszcze mi się robią wszędzie :no:
 
Ja mówiłam wczoraj mojemu że to guzik prawda że w II trymestrze się cera poprawia
ja od początku mam koszmar i to syfy wychodzą hurtem wszędzie :wściekła/y:
 
reklama
Ja z Laurą miałam cały czas...
Nie na darmo się mówi, że dziewczynki zabierają mamie urode :-p
Fakt, że raz było ich mniej raz więcej ale były cały czas....
 
Do góry