reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nie dawno wróciłam dopiero....
Ale jutro wolne :-D
Ide Was ponadrabiać:-)

Margot witaj... Z tyciem się nie zgodze... I uważam, że albo się ma tendencje albo się jej zwyczajnie nie ma...

Fiolka spytaj gina o tran :-) Z tego co wiem, to dzieciom się daje dopiero po 2. roku życia, smakowy po 3. a w ciąży to raczej nam odpowiednie to co dla niemowlaków :-)

4madlen gratuluje ukończonej pracy :-)

Też nie biore żadnych witamin. Z Laurą też nie brałam... I niestety ale nikt nie zmieni mojego podejścia do tabletek :-p

Ja tam za Portugalią jestem :-D
 
Ostatnia edycja:
reklama
witam się wieczornie i dziękuję wszystkim za wsparcie w pisaniu pracy;) przydało się... Na 5 raczej nie liczę, ale nie dopuszczam żeby było mniej niż 4:) wkurzam sie bo promotorka mi nie odpisuje więc nie mogę oprawić bez akceptacji a najpozniej w poniedzialek musze ją zlozyc w krakowie jeśli chce się bronić 10 lipca...
Misia gratuluję udanej wizyty:)
nowe mamusie grudniowe witam serdecznie:)
 
A przepraszam jeszcze jod przyjmuję :tak:
Misia no wiem ale chyba jdenak jeszcze spytam gin bo nawet nie wiem ile tego przyjmować
i czy już
Też oglądam ale tym razem jakoś jestem za Portugalią choć zawsze sercem przy Hiszpanii
ale tamtym się też należy :-)
 
Misia super, że Maluszek zdrowo sie rozwija.:-)
Moja połozna każe mi cały czas brać kwas foliowy i żadnych dodatkowych sztucznych witaminek. Mam wizytę 3/07 więc zapytam sie co i jak.
Uciekam do wyrka, dobranoc...
 
Każdy lekarz ma swoją wiedze i każdy mówi co innego ... ja tam wole brać witaminki ... bo sama nie przepadam za warzywami czy owocami...jakaś taka inna jestem...czasami zjem sobie jakies jabłko ale to raz na ruski rok.

Mi spac sie na razie nie chce...w ogóle alan miał dzisiaj dzien dziecka i poszedł spac bez kapieli o 22:szok: ale za to usnął w 2 minuty.

Ja meczu nie oglądam...jakos mnie to nie kręci ... wystarczy że mój mąż jest sędzią piłkarskim wiec niech on ma na tym punkcie fioła jeden w rodzinie wystarczy :-p

Przed chwileczka zjadłam dziecku smiej żelki jogurtowe sokki....pyyyyyyszne ... do tego popijam cole...nie mogłam sie oprzeć taka zachcianka na noc :p
 
ja witamin nie lykam, pewnie lykalabym gdybym mogla- ale zwyczajnie sie po nich zle czuje i niestety konczy sie w najlepszym wypadku tylko na mdlosciach. Za to moje Cudo chyba bardzo lubi owoce bo je po prostu pochlaniamy i to od poczatku ciazy ;) co wczesniej nie zdarzalo mi sie az tak. Kazdy lekarz ma swoja opinie na ten temat i kazda z nas jest inna wiec wiadomo ile ludzi tyle wersji :)

Powiedzcie od kiedy mniej wiecej w pierwszej ciazy czulyscie juz regularne ruchy Malenstwa?
 
ja witamin nie lykam, pewnie lykalabym gdybym mogla- ale zwyczajnie sie po nich zle czuje i niestety konczy sie w najlepszym wypadku tylko na mdlosciach.
może po prostu nie musisz i organizm Ci to pokazuje ;)
Ja objadłam się kwaśnymi żelkami aż mi język odparzyło :sorry2:

U mnie warzywa i owoce to głównie moje menu nie wyorbrażam sobie bez nich życia :-D i jeszcze teraz same pyszności dostępne bo sezon :-)
 
Ostatnia edycja:
Witam się wieczornie :-)
Ja właśnie skończyłam generalne porządki od 14 – uff się narobiłam ale dumna z efektów :) Jak wstałam ok. 12 i zobaczyłam stan domu to się załamałam i wzięłam się za generalne u syna ( układanie ciuszków za małe wek większe wyjąć itp.) no i odkurzanie wszędzie i mycie szaf itp. Dużo do zrobienia było ale lody brzoskwiniowe z malinami w nagrodę :D
Nie mogę się doczekać jutrzejszej wizyty ale o tym na wątku wizytowym strasznie się boje :(
Ja z witamin biorę pharmaton matruelle – ma Omega3 DHA, Kwas, Żelazo, i wszystkie witaminy drogie fakt ale nie chce na tym oszczędzać szczególnie przy spadku wagi
4madlen – gratuluje oddania pracy ja tę przyjemność zostawiam na wrzesień :)

ankka02 - gratuluje przemiany materii też bym tak chciała – ja się strasznie pilnuje żeby maleństwu dać wszystko co potrzebuje i nie przytyć za dużo na razie jestem na – ale wiem że to długo nie potrwa ratuje mnie orbitrek i hamowanie zachcianek no i mądry lekarz ale ja mam nadwagę 76 przy 172 wiec jeszcze 10 w zapasie najlepiej się czułam z 4 lata temu jak ważyłam 63-64 bajka i marzenie po ciąży. A z synem bez pilnowania się na porodówce rok temu przekroczyłam 100 :( niby nie było widać ale czułam się fatalnie ( mały 2790 tylko) i już się nie dam tym razem „ jedz przecież w ciąży jesteś” – je się dla 2 a nie za 2

betiks - na bóle głowy polecam plastry apapu na czoło albo na kark mi się sprawdzają i są bezpieczniejsze od tabletek

LilithGoth - super że lepiej się czujesz, oszczędzaj się – Mozę się przedźwigałaś albo za dużo robiłaś dzień wcześniej?

lolcia86 – dzięki ja 100-% lepiej ale nie wstaje przed 10 ;p wstaje o 7:30 nakarmić smyka i jak niania przychodzi na 8 idę dospać :) a młody genialny ostatnio nauczył się „ aja dzidzia i głaszcze albo obślinia – całuje brzuch” ehhh choć diabła za uszami to on ma
 
reklama
lili- ja pierwsze ruchy poczulam w 14 tygodniu, nie czuje ich regularnie i mam kilku dniowe przerwy, np. od trzech dni ostatnio cisza, dzis brzuszek poszturalam to lekkie ruchy czuje ale leciutenkie, a od kiedy czuc juz takie regularne, codzienne ruchy?
 
Do góry