reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Dziękuję nathani, szczególnie komentarze dziewczyn piszących pod tym tekstem są znaczące. A z tym obniżonym amoniakiem też nie wiedziałam, dziękuję raz jeszcze:-)
 
misia ciekawy ten kalkulator z macieżyńskim :tak:
Z dziewczynami z pracy zjadłam ciacho, zrobiłam zakupy, wciągnęłam teraz śledzika po cygańsku i łapie oddech przy kompie :-) Jeszcze mnie czeka sprzątanko i obiad, dziś albo ryba smażona z ziemniaczkami albo bigos z kapuchy, nie mogę się jeszcze zdecydować :confused:
Znowu mnie spanie bierze... :dry:
 
Ostatnia edycja:
do dziewczyn ktore biora magnez- ile go bierzecie dziennie???
bo ostatnio mam wieczorami bardziej twardy brzuch niz rano ale nie wiem ile brac tego magnezu???
 
Dzien dobry u mnie dzis chlodno pogoda taka sobie ugotowalam obiadek leze teraz z mala na lozku Neska ja ogolnie biore raz dziennie ale moj gin powiedzial ze jak boli mnie brzuch lub twardnieje to zawsze wtedy mam brac magnez i nospe jak bardzo boli podobno magnezu nie da sie przedawkowac wie jak boli mnie brzuch to czasami 3 razy dziennie nawet go biore:-) Milego dnia wsyzstkim
 
Cześć dziewczyny :)

Witam poniekąd ponownie nie wiem czy mnie pamiętacie udzielałam się na początku i później jakoś tak nie miałam na nic siły ta ciąża jakoś daje mi popalić :( Chciałam się ponownie przywitać jeśli nie macie nic przeciwko i dołączyć do grudniowym mam :) :-) Już wiemy że dzidzi jest ok i zagrożenie krwiakiem zniknęło wiec trochę odżywam i postaram się na bieżąco udzielać :)
 
Witam się po południu, pogoda straszna, zdrzemnęłam się w metrze i dobrze mi to zrobiło:happy:
Dzisiaj mam mielone z młodymi ziemniaczkami i fasaolka szparagoda (chodziła za mną od rana).
kitty witam ponownie i cieszę się, że u Ciebie wszystko sie poukładało:-)
 
reklama
Do góry