reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witaj Kitty super że wszystko sie ułożyło i oby tak dalej:tak: Neska-szczerze mówiąc nie wiem dlaczego tak twrdnieje ale może to brak magnezu podobno przeciętnie człowiek ma bardzo duże niedobory magnezu tak mi lekarz kiedyś mówił a kobieta w ciąży jak ma zaopatrzyć dwa organizmy to już wogóle:-)
 
Hejka ja po pracy...

Mnie tez cos ten brzuch twardawy sie robi:baffled: albo mi sie wydaje:zawstydzona/y: zaopatrzylam sie dzis w magnez taki z dawka 425 mg;-) mi w ciazy z Quintusiem brzuch twardnial od 28 tyg az w szpitalu wyladowalam, ale nie znalezli przyczyny:sorry2: niektore kobiety tak maja, ale twardnienia moga tez powodowac skracanie sie szyjki macicy:sorry2::sorry2::sorry2:

Witaj Kitty ponownie:tak:


Ja nie mam ostatnio wogole apetytu:-:)-(i raczej na slone i kwasne rzeczy jak juz cos;-) slodkie okropne:sorry2:
 
Witam prawie wieczorową porą.

U mnie dzis nie za ciekawie...dlatego ze źle sie dzisiaj czuje...głowa mnie boli od samego rana od południa brzuch nawala ...po no-spie ból nie przechodzi... powtarza sie to co miałam 2 tyg temu ...przypomina to czasem skurcze...kurcze zaczynam sie troszke martwić...musze poczekac jak nie przejdzie to pojade do Polic do szpitala niech mnie zbadaja czy wszystko ok. Poczekam też na R bo jest na jakims szkoleniu i nie wiem kiedy wróci... cholera zawsze cos musi sie dziac jak planujemy wakacje wrrrrrrrrrr:wściekła/y::-:)angry:
 
Witam wieczornie :-)

Kitty witam Cię:-) Super, że już sytuacja jasna :-)

Bulkaasia zarzuć mieloonym :-D Bo ja się nie moge doczekać mojej kuchni, wtedy będę szaleć :-D A pierwszy obiad to będą młode ziemniaczkiz dużą ilością koperkku :-D, mielone właśnie i mizeria :-D

Lili trzymam kciuki :-) Będzie dobrze, oszczędzaj się
 
Lil trzymajcie się, oby się nie powtórzyło to co ostatnio
Jak tam dziewczyny po wizytach dzisiejszych?
Ja jutro odwiedzam gina, mam mnóstwo pytań, bo też mi się wydaje, że brzuch twardnieje, no i chcemy dużo łazić po górach, a nie wiem czy mogę. Może te 10 km spacery sobie podaruję, ale chociaż połowę trasy to chętnie przejdę.
Też was tak po południu spanie bierze? Wczoraj sobie ucięłam drzemkę, dzisiaj zasnęłam nawet nie wiem kiedy...
Porozmawiałam dzisiaj z szefową, pocieszyła mnie, że nie mam się czym martwić, jestem z nią od początku jak firma działa i dla mnie zawsze będzie miejsce. Chciałabym iść na wychowawczy przynajmniej do roczku dzidzi, a ciężko będzie pewnie po takiej przerwie wrócić.
 
Dziewczyny!!! Nie jedzcie śledzi surowych!!! Ja w ciąży z Wiktorem się zatrułam i skończyło się infekcją wewnątrzmaciczną!!! Ledwo co z Młodym przeżyliśmy... śledź w oleju, czy occie nadal jest surowy!!!
 
Witajcie grudniuweczki,

Moj N. nadal w podrozy wiec sie obijam w domu, obiadow nie gotuje, bo tylko dla mnie to mi sie nie chce. Dzisiaj pol dnia spedzialm w necie ogladajc strony z ubraniami dla dzieci, wozkami, mebalmi, dodatkami itp. Jednak narazie nic nie kupuje tylko sobie patrze i licze ile bedzie wydatkow.

Wlasnie nadrobilam wczorajsze posty i sie zastanawialam co zrobic sobie na kolacje i przeczytalam wczorajszy post liwus ze jadla chleb z maslem czosnkowym i mi sie zachcialo. Na szczescie przypomnialam sobie ze mam bagietke z czoskiem w zamrazalniku wiec kolacja zaraz bedzie gotowa. Niestety ogorkow kiszonych brak ale jakos przezyje.
 
Ciril o matulu!! ale te śledzie byly nieświeże czy jak? :no:
No tak to surowa ryba jest ale oficjalnie nigdzie zakazu jedzenia śledzi nie ma jak np tataru, ale łososia surowego też nie można więc coś w tym może jest! Ja nie jadłam co prawda, dziewczyny mi teraz tu opisami smaka narobiły ale chyba dam sobie na wstrzymanie faktycznie....

Lil płóz się napij meliski weż magnez i nospę. Mam nadzieję że się wyciszy!!!

Ja tez w obu ciażach miałam stawiający się brzuszek, w pierwszej nie pamiętam od kiedy ale w drugiej tak od 6 mies. ciągle mi twatdniał:/ wyladowałam też na IP i nawet Fenoterol mi juz przepisali ale po konsultacji ze swoim ginem obeszło się i skończylo na Buskopanie i nospie, która to zarówno jak i magnez brałam od początku.
Teraz własnie nie konsultowałam brania MG z ginem ale biorę od poczatku na własną rękę magne B6 2 tabl. rano to malko bo na op. jest od 6-8 nie chciałam przesadzic ale chyba bedę sobie jeszcze te 2 wieczorem łykać.
Dzis z kolei biorę ostatniego dupka
 
reklama
No dobra to staje sie mało zabawne, brzuch boli nadal ... chyba wezme jeszcze jedną no-spe i położe sie na kanpie przed tv moze przejdzie...teraz młody si wiec nie musze co chwila za nim latac...poczekam cierpliwie...plamien nie mam ... jak nie przestanie bolec po kolejnej tabletce to jade na izbe obadac sytuacje.
 
Do góry