reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

ja wczoraj zagryzałam truskawki kabanosem - hahah jak sobie teraz o tym myślę to mi niedobrze
dzisiaj bobem się zapychałam :))

Dziewczynki - mam jutro wizyte u p. dr :))))


Bób ..mniam...narobiłaś chętki :-)

Gryzoń ​trzymam kciukasy za jutrzejszą wizytę oby wszystko dobrze było i dzidzia się pokazała w pełnej okazałości :happy2:
 
reklama
oj ale to taka wizyta bez usg, podglądac będziemy dopiero pod koniec lipca albo na początku sierpnia :))))
jutro ide tak regularnie, bo zawsze co 3 tyg po zwolnienie ide i na kontrole. Mam nadzieje że p dr powie co z plecami robic bo juz nie wiem jak siedzieć
 
Ależ macie zachciewanki:-) a sama miewam nie lepsze. Czekam na moje rolmopsy, coś długo mój luby w tym Lidlu:wściekła/y:
jak wsuwamy kwaśne to na chłopca a słodkie to na dziewczynki, ciekawe czy się sprawdzi u mnie i tym razem. Z Wiką jadłam same słodkości a tutaj jest na odwrót.:-)
 
Życze powodzenia na jutrzejszych wizytach my z córcią już w łózeczku rano ide z małą na badania musze na sobote mieć wyniki moczu i krwi więc pójdziemy jutro żeby mieć z głowy żegnam sie już kukne jeszcze w tv i do spanka dobranoc:-)
 
Zjadłam dwie miski pomidorowej
:-)

Wiola jeszcze jest jedna Wiola Lolcia chyba :-D
super że już tyle masz teraz tylko czekac na wielki dzień :)

Aniu żelki to moja odwieczna słabość :sorry2:
Mi się zachciało ostatnio sprite:-p

Anka ja nie narzekam, przynajmniej czuję że w ciąży jestem :-D
ale teściowa :/

Lilith ja nospę zawsze miałam bo przy @ musiałam łykać

Gryzoń to trzymam kciuki za wizytę ;)
ja 10 lipca też mam wizytę bez podglądania ;-)

Ja mam mało takich typowych zachcianek.
Jednak przyznam się że jem słodkie i masę owoców ale to zawsze lubiałam

Idę Buziaki :*
 
Nathani jutro mam wizytę u lekarza i postanowiłam wstrzymać się z tym farbowaniem do tej pory. Spytam się go jutro raz jeszcze czy już można i położę farbę tą co zawsze bo boję się że bez tego amoniaku nie wyjdą takie jak powinny, a mam wesele w rodzinie więc zależy mi na ładnym kolorku :-)
Ja mogłabym jeść cały czas lody, a dziś jadłam malinki, jak to dobrze, że teściowa ma ogródek a w nim wszystko, truskawki, maliny, borówka amerykańska, jabłka, gruszki, wiśnie, czereśnie i porzeczki, a do tego mnóstwo warzyw:-)
Libido mi wzrosło w porównaniu z I trymestrem choć i tak jesteśmy bardzo ostrożni i taki ten sex jakiś dziwny;-)
Gryzoń ja też mam jutro wizytę u lekarza, bo podobnie jak ty jestem na zwolnieniu i co 3 tyg mam wizytę, na pewno też nie będę mieć USG, mój lekarz nie robi go na każdej wizycie, a ja nie nalegam.
Dziewczyny czy któraś z was kupiła adapter do pasów?
Dobranoc, miłych snów.
 
Ostatnia edycja:
Adapter do pasów powiadasz.... a do czego to, bo ja nie wtajemniczona? :confused:
misia i gryzoń ciekawych i optymistycznych wizyt wam dziewczyny życzę :tak:
Śledzie menio kupił solone, więc nie zjadłam ,ale kapucha była the best :-p Mała już śpi, więc idę przytulić menia :-) Dobrej nocki :happy2:
 
Jak to jest, że jak mam wolny dzień to niewiele tu przybywa, za to jak wrócę z pracy po 4 godzinach to czytam i czytam i czytam :p a muszę rano wstać, więc wpadłam tylko, by sobie nie narobić zaległości i zmykam do mężulka. Dobrej nocy :)
 
reklama
Witam się z rana:-D.
Ależ miałam sen - śniło mi się, że rodziłam sn i juz prawie sie udało ale jednak zmiana decyzji i lekarze zabrali mnie na stół. Po cesarce okazało się, że mam śliczną córeczkę, taka malutka i różowa była... i się obudziłam:-)
Wskoczył mi dzisiaj 15 tc
Zmykam do pracy, za wizytujące trzymam &&&&&&&&&&& a reszcie miłego i słonecznego dnia!!!
 
Do góry