reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam się śpiąco, ale w dobrym humorku, mimo beznadziejnie szaroburej pogody :-) Idę zaraz odwiedzić moje dziewczynki z marketu, bo ja już "do wybuchu" na zwolnionku, nawet sobie jako takiego pożegnanka nie zrobiłyśmy. Więc kupuję ciacho w zaprzyjaźnionej cukierni i idę poplotkować ;-)
bulkaasia mnie wskoczył dziś 17 tydzień :-) i naprawdę nie mogę się doczekać 11 lipca, bo wtedy mam wizytę u mojej giny. Zazdroszczę wizytującym w najbliższym czasie :tak:
Ania u mnie jest 14 i popaduje, ale nie dajmy się tej pogodzie :rofl2:
 
reklama
Hej dzewczynki:)
Strasznie dawno mnie nie było,ale postaram się już być na bieżąco;)
Syn mój w niedzielę złamał rękę na samiutkie wakacje, mam w domu urwanie głowy....
Pędzicie jak burza;p
U mnie wsio ok, choć czasem mam wrażenie że brzuch na samym dole mi twardnieje chwilami:/ macie tak?
Test z sody też zrobiłam hehe ale cos mi się z podejrzeniami gina o cłopaku nie sprawdziło bo nic się nie zapeiniło. Okaże sie może niedługo gdzie była racja...:pp
Witam wieeele nowych mamuś!!!:)))
Powodzenia wizytującym. Niektóre z Was to już do 20 tyg sie zbliżają, niesamowite jak to szybko leci:)
Pozdrawiam.
Aaa u nas też pogoda do bani:///
 
Ja przyznam że ani podczas jednej ani drugiej ciazy adapter nic mi nie był potrzebny. Dużo jeżdźę i teraz jeszcze jak dzidzi jest nisko najcześciej nie zapinam pasów bo pas pod brzuch jeszcze nie wchodzi, za jakiś czas spokojnie pas trzyma sie pod brzuchem i nie jest w stanie przy scisku n awet uszkodzic dzieciaczka bo ono jest dużo wyżej.

misia jaką farba farmujesz wloski?
Ja jeszcze lato przetrzymam, niech mi kolor spłowieje ( z czarnego zrobil mi się juz brąż;p) wtedy zrobie sobie baleage
 
Dziewczyny, która z Was się orientuje jak to jest z macierzyńskim? ile go przysługuje?
chyba pół roku.

Ja myślałam o adapterze ale brzucha jeszcze nawet nie mam :p
w sumie samochodem daleko nie jeździmy jedynie na wakacje ale to jeszcze czas na zastanowienie
no i drogie to.

Musiałąm wcześniej wstać bo sobie koleżankę zaprosiłam:sorry2:
 
Ja jednak kupię ten adapter z racji tego, że codziennie muszę zaglądać do pracy, lekarza mam w Łodzi no i wakacje mnie czekają. W niedzielę byliśmy we Wrocławiu i powiem szczerze, że mimo iż brzuch mam bardzo mały to było mi niewygodnie, całą drogę musiałam go luzować.
Sarka ja farbuję włosy farbą Alfaparf Evolution kolor pp.013, jest to bardzo jasny blond. Odrosty mam już jak cholera, ale się ciągle wstrzymuję z farbowaniem bo ta farba ma amoniak, dziś zapytam lekarza co on o tym myśli bo jak pytałam na początku ciąży to był kategorycznie na NIE.
Nathani masz tu linka do kalkulatora urlopu macierzyńskiego Kalkulator urlopu macierzyńskiego: urlop macierzyński - www.mamazone.pl
 
reklama
Do góry