reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Lill jedź i nie czekaj , będziesz spokojniejsza że wszystko w porządku jest, a tak będziesz w stresie przez całą noc. Trzymam kciuki za dobre samopoczucie...


Ja od paru dni mam zachcianki na cytrynę i pochłaniam w całości. Słodkie poszło w odstawkę chyba że kwaśne słodkie:happy2: Jutro chyba zrobię bigosik :-)
 
reklama
hejka, to spanie na boku juz mi niezle daje w d...biodra az mnie bola a do tego chodze nie wyspana bo czesto sie budze w nocy zeby sprawdzic czy dobrze spie! Paranoja jakas! staram sie na lewym ale ostatnio zauwazylam z ena prawym mi wygodniej, juz cuduje z poduszkami - miedzy nogami i za plecami zeby nie wyladowac na wznak ehhh
do tego alergia od wczoraj mi nie daje zyc, znowu....a juz byla mala poprawa, teraz mi bardziej oczy dokuczaja niz nos. Tak sie zastanawialam ze moze chociaz kupie sobie ten roztwor soli co noworodkom sie oczy przemywa, nie wiem czy to cos da, ale takie przemywanie moze przyniesie chociaz troche ulgi....mysle ze to jest bezpieczne? Nie bardzo mozna cos na alergie w ciazy zaradzic, moj gin z pl powiedzial ze jedynie krople do nosa, ale za to tu w UK twierdza ze wszytsko co na rynku dostepne :) pytalam i poloznej i gp...wole jednak posluchac mojego gina
 
Misia jak po lekarzu ?

Kitty to super :-)

Ciril dobrze wiedzieć choć nie mam najmniejszej ochoty na śledzie

Ja padam, byliśmy w kinie na Jak urodzić i nie zwariować;-)
 
witajcie.
lil u mnie to samo wczoraj do no-spy dorzuciłam magnez. Boli jakby skurcze i podszczypywanie. jutro mam wizytę jak Ty się czujesz?
mummy ja jestem alergiczką ciąża przerwała odczulanie m ęczę się okrutnie ale nic nie wolno. W lipcu ide do alergolog zrobię wywiad;-)i Ci napiszę.
słaba jestem źle spalam
 
Witam porannie przy kawusi:)

Lilith jak tam? lepiej?

mummy spokojnie sól fizj. mozesz sobie uzywac:tak:Ja polecam Sterimar Cu - z miedzią!

Fiolka i jak film? on taki raczej mało kinowy:/
Ja sie wybieram na Epoke lodowcową 4:)) z synem oczywiście ale ze uwielbiam poprzednie czesci to idę z nim z wielką radochą:-p

Już Was biodra bolą??? uu szybko! potem to bola oj bolą, zanim sie człowiek przekaturla na drugi bok to sie psychicznie musi do tego nastawić hehe ale to juz z brzuchem wielkim
 
reklama
Lil mam nadzieję że już lepiej, daj znać....
Mnie też biodra bolą i ja już muszę się psychiczne przygotowywać do przekręcenia;) wiec noce sa z reguly nieprzespane...
a na film tez chcialam isc bardzo tylko nie mam kiedyna razie:/
milego dzionka:)
 
Do góry