reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

kochana,u nas tez taka pogoda,ale od kilku dni nie bylo deszczu,wczoraj piekne slonko..a dzisiaj..znowu deszcz..nie dosc,ze jestem spiaca,to deszcz jeszcze bardziej mnie usypia..len totalny...a robota sama sie nie zrobi..tylko jak tu sie zmusic ??,sprzatam tylko po lepkach,bo na wieksze porzadki natchnienia brak :zawstydzona/y: i tylko chce mi sie spaccccc :zawstydzona/y:
 
reklama
Oj dziewczyny ja tez jestem wiecznie zmeczona i nie starcza mi sil na to co chce zrobic.
Wlasnie przetarlam szafki w kuchi, bo takie glupie mam co tylko sie je dotknie i od razu slady zostawiaja, i nie mam na nic wiecej sily. Cos czuje ze po obiedzie znowu pospie sobie z 2 godziny szczegolnie ze zle spalam w noc i musze odespac.
 
witam jak dobrze ze juz weekend :-)

ja tez zmeczona ciagle ziewam ale jak mam juz zasnac to mam z tym problem, i ogolnie w nocy ciagle sie nadal budze...

Joanna_Z zdrowka zycze!!!!

badania na cytomegalie nie robilam
narazie mialam toksoplazmoze, rozyczke, chlamydie

milego dnia
 
No właśnie zastanawiam się co z tą cytomegalią, robić czy się wstrzymać? Nie chcę, żeby lekarz kręcił nosem, że sama sobie decyduję, więc chyba lepiej jak najzwyczajniej w świecie się go o to zapytam na następnej wizycie.
Teraz leżę i nic mi się nie chce, cholera nie mam nic na obiad więc chyba trzeba się zwlec z wyrka i coś wymyślić bo już mnie zaczyna ssać w żołądku :-)
 
Hej dziewczyny J postaram się być bardziej aktywniejsza J
Ja dziś zamarzam na tarasie siedzieć i 12 stopni ale domek drewniany w lesie wiec w taką pogodę nieuniknione mam nadzieje że młody mi się nie przeziębi właśnie z babcia na spacerze w lesie wiec korzystam z neta ale domek w borach ma swój urok mały ma działkę do wybiegania do jeziora 100m no i piaskownica i basen dla niego to raj
Odnośnie zmęczenia to jakaś masakra jest przespałam cały pobyt nawet słońca dużo nie złapałam L a jutro rano po śniadanku wracamy do Bydgoszczy i na 14 na grila do znajomych więc mam nadzieje że energia wróci
Kahna dobrze nasz z mężem ! Mój mi też Panią Teresę załatwił jak już miałam duży brzuch do pomocy ale z niej zrezygnowałam jak miał z 2 miesiące bo robiła się coraz bardziej leniwa i musiałam po niej sprzątać hmmm za dobrze miała chyba. Teraz pomaga mi niania i jest fantastyczna jak mały śpi to poprasuje jego rzeczy czasem i nasze i posprząta trochę dom ile zdąży a mi to starcza bo resztę jakoś daje rade sama na razie
Joanna_Z Ja z młodym też miałam grypę i to mocną z gorączka przez 5-6 dni po 39 ale mały cały i zdrowy wiec herbata z cytryną – mleko z masłem i miodem i jest taki syrop dla kobiet w ciąży z czosnkiem i malinami – on jest specjalnie dla ciężarnych w aptece Ci powiedzą – Powodzenia i zdrowiej nam szybko
goko - Gratuluje pęcherzyka!!!!!
Basia_one - mnie muli cały czas już sobie nie radze. Zastanawiam się czy to nie sprawka tego dodatkowego progesteronu w tabletkach ??? Co o tym myślicie??

Może s uwagi na Ciril ale też nasze przyszłe perypetie ( oby nie odpukać) założymy wątek szpitalny żeby można było monitorować co się dzieje bo też się zastanawiam co u nich &&&
 
Zazdroszczę Wam tego błogiego leniuchowania :tak:.

Dziś idę szukać jakiegoś kompletu obiadowego, bo mój B. przekładając kartony po przeprowadzce rzucił na beton karton z talerzami ;/

Poźniej może chwilę odpocznę, bo ten ból brzucha mi co jakiś czas dokucza dzisiaj.:sorry2:
 
mamaPatryka mnie przeprowadzka czeka pod pod koniec wrzesnia..takze tez bede maiala pakowanie,a pozniej rozpakowanie..a brzusio wtedy juz bedzie spory..,ale jakos bede musiala dac rade ;-)
kitty zazdroszcze niani..ja to zawsze wszystko sama..nigdy nie mialam zadnej pani do pomocy..
misia mi kazdego dnia brakuje pomyslu 'co na obiad..'..
dziewczyny,co to jest ta cytomegalia ??
a ja caly czas mysle,czy robic badania na wady genetyczne i roszczep wargi czy kregoslupa...bije sie z myslami...
 
reklama
Dziewczyny powiedzcie mi proszę, co robicie z wakacjami ? Jak plażować z brzuchem ? czytałam, że niby można się opalać ale bez przesady. Jestem przerażona, bo w grudniu wykupiliśmy już wczasy w Bułgarii i nie wiem czy je odwołać ( mamy ubezpieczenie od rezygnacji ) czy jechać, trochę mi szkoda, ale początek sierpnia to już brzusio będzie spory ;(
a leżeć tylko w cieniu pod parasolem i patrzeć jak inni szaleją na słońcu, nie wiem czy psychicznie wytrzymam :baffled:
 
Do góry