reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
jestem już po wizycie.... pęcherzyk jest :-) i wszystko OK :-) następna wizyta 18 maja by posłuchać serduszka.... wg miesiączki 5 tydzień i 5 dni a wg usg 5 tydzień i 0 dni...

więc termin albo grudzień albo styczeń......................
 
Witam mamusie, kurde tak sie cieszylam ze sie dobrze czulam a dzis od rana mnie muli :(
Pocieszajace jest to ze dzis ladnie jest wiec pospaceruje z córcia na powietrzu.
 
goko - super wiesci.
ja po kolejnej nie przespanej nocy, nie radzę sobie z mdłościami ...:shocked2: odliczam dni do 12 tygodnia. w nocy tak mnie muliło że wcisnęłam suchą bułkę. Głowa b. boli. Dobrze że siostra zabiera dzieci do zoo. będę leżała w spokoju. teraz tak wygląda moje życie.
Ciril odezwij się bo się martwimy:confused:
 
A CO Z CIRIL???

nathani mnie tez odmdlosci glowa boli, i ten posmak w buzi:/ bleeeeeeeeeeee ja pijam tylko wode zywiec zdroj nic innego nie przejdzie:( jak maz byl w domu to 3 dni poprostu nie ubieralam sie tylko siku bylam robic a takto lezalam, dzis poszlam do firmy bo stwierdzilam ze sie mi odlezyny zrobia:(( nic mi sie nie chce... maz zamówilam babke do wysprzatania i do wyprasowania, a mi sie plakac che ze mam takiego lenia, nic sie nie chce...tyle co dzieciom cos ugotuje a wiecej babcia przywozi...masakra ja nie funkcjopnuje:(
 
dzien dobry dziewczynki,

Ja juz po sniadanku i nowy dzien czas zaczac.
Czuje sie dobrze, czasem mnie cos gniecie i pobolewa, ale mdlosci narazie brak. Od wczoraj zaczely mnie lekko piersi pobolewac i sie nawet ucieszylam, bo wczesniej nic nie czulam i sie troche tym martwilam.

Goko super ze wszystko poszlo dobrze.
Ja mam wizyte w poniedzialek i juz wariuje od tego czekania. Ale ciesze sie ze moj N. bedzie mogl ze mna pojsc.

Kahan, Nathani ach te mdlosci, 3majcie sie kochane, jakos trzeba to przecierpiec.

Mnie tez martwi co tam u Ciril. Nie ma od niej zadnych wiesci. Oby wszystko bylo ok.
 
A CO Z CIRIL???

nathani mnie tez odmdlosci glowa boli, i ten posmak w buzi:/ bleeeeeeeeeeee ja pijam tylko wode zywiec zdroj nic innego nie przejdzie:( jak maz byl w domu to 3 dni poprostu nie ubieralam sie tylko siku bylam robic a takto lezalam, dzis poszlam do firmy bo stwierdzilam ze sie mi odlezyny zrobia:(( nic mi sie nie chce... maz zamówilam babke do wysprzatania i do wyprasowania, a mi sie plakac che ze mam takiego lenia, nic sie nie chce...tyle co dzieciom cos ugotuje a wiecej babcia przywozi...masakra ja nie funkcjopnuje:(

ja mam to samo:no:
 
reklama
Do góry