reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

hej, ja już po pracy i teraz 3 dni wolnego:happy2:!!!
Goko super wieści i gratuluję udanej wizyty.
Aiska89 witam Cię serdecznie i cieszę się z Twoich 2 kreseczek.
Majja ja też ma wykupione wczasy na początku sierpnia, lecimy na Maltę. Będę się wygrzewała na słoneczku w miarę rozsądku a wit.D dla dzidziusia wskazana bardzo. :tak:
Liwus u mnie wychodzi chłopczyk:-D
 
reklama
Hej.
U mnie mdłości mniejsze od kiedy biorę wit. B6 :)
Pojadłam obiadek, znów D. zrobił :-)
Kurcze mam takie dziwne bóle na dole, takie uciski
Sama nie wiem...
 
Ostatnia edycja:
Ja juz po obiedzie i chyba zaraz przespie sie troche, bo powieki mi juz same opadaja.

Witam nowa mamusie !!!

Liwus dzieki za linki. Ten artykul o wadze bardzo ciekawy.
Znowu mi chlopak wychodzi :-)

Majja ja mieszkam w Hiszpanii i tutaj latem zawsze jest pogoda i slonce i mam zamiar sie opalac. Oczywiscie wszystko w ramach rozsadku i zdrowia. Tutaj pelno na plazy kobiet w ciazy i to niektore z takimi wielkimi brzuchami.

Filoka mnie tez czasem ciagnie i uciska, ale nie mam odczucia ze to skurcze. Pewnie to normalne, nie przejmuj sie.
 
Cinamona zazdroszczę Ci tego ciepełka, ja uwielbiam słońce i wylegiwanie sie na plaży. Niestety mieszkam w uk, kraju deszczy i szarości... Ale latem lecimy na Maltę i tez będę się wygrzewać:tak:

Coś nie ma wieści od Ciril. Oby tylko wszystko było w porządku u niej.

Córka wróciła ze szkoły i zaraz zbieramy sie na basen. Trochę ruchu nie zaszkodzi:-)
 
Dzięki Drogie Grudniówki, pocieszyłyście mnie z tym słońcem :)

Cinamonka
rewelacyjnie masz, wybrzeże Costa Brava piękne .... ehh kiedyś się szalało w Lloret , teraz się troszkę zmieni w życiu :)

Bulkasia Malta też super, byłam tam dawno dawno temu i bardzo pozytywnie wspominam wakacje , więc zazdroszczę :-)

Fiolka mnie też czasem ukłuje coś w brzuchu, raz z jednej innym razem z drugiej strony ... dokładnie taki chwilowy skurcz, ale pocieszam się ,że każda z nas o tym pisze więc chyba to normalne :)

Liwuś fajne te stronki, mnie wychodzi chłopczyk, ale jakoś mam przeczucie ,że będzie dziewczynka :-)
 
kochane przespałam sie 4 godzinki i juz tyle musiałam nadrabiać :-)
Joanna - ciebie boli rano?po wysiłku? nie martw się łykaj no-spe.
fiolka - ty też się nie martw, jak coś to no-spa mówię Wam pomaga.
witam nowe panie:happy2: ta wit. b6 to ile razy dziennie?
zjadłam loda obiadu brak:-p. co do wczasów mamy zamówiony Dziwnówek ale nie pojedziemy:no:
 
Dzień dobry :-) Wczorajszy dzień spędziliśmy w "gościach" a później poszliśmy na "dancing", który okazał się zwykłym festynem :-D Dobrze, że przed wyjazdem mężuś zadzwonił do kumpla i się dopytał bo byśmy się ubrali na galowo a tak to na luziku posiedzieli, pogadali i potańczyli :-) Właśnie was nadrobiłam a było tego sporo, pędzicie jak szalone :tak: Ja dziś przekonałam się co to są mdłości i to aż 3 razy :sorry2: Jak tylko żołądek zaczynał się odzywać to mnie tak muliło, że pędziłam po kanapki :-D Umówiłam się też do lekarza na 16 maja na 18 godz. Zdążę po praktyce wrócić do domku i się wypluskać a później jechać zobaczyć swoje maleństwo :tak: Zjadłam sobie naleśniki z serem i czekoladą - aż 3 :szok: I niedługo będę się toczyć :-D
Majja ja uwielbiam śliwki suszone ale jak mnie teraz zaparcia męczą to zjem max 2 śliwki i więcej mi przez gardło nie przejdzie :baffled: Cieszę się jednak że przynajmniej tobie pomagają i się nie męczysz :tak: A piersi to mnie cały czas bolą i swędzą na zmianę :zawstydzona/y:
JJM i Aisha89 witajcie i rozgośćcie się ;-)
Nathani ty za stara? :-p Młoda i piękna kobieta a nie że stara :-p Ja mam 26 lat i gdyby nie to, że nie mam nawet czasu na drzemkę to bym pół dnia spała :-D
Bulkaasia my nie mamy imion i pewnie dopiero coś będziemy myśleć w okolicach połowy ciąży tak jak z Mikim, zresztą już się boję bo my oboje z moim m wybredni co do imion :-D
Liwus mi wychodzi chłopczyk ale za to Miki miał być dziewczynką :-D
Misia nie wiem za dużo o tej chorobie, nie wiem też jak można się nią zarazić czytałam jednak na BB historię dziewczyny, która nie wiedziała, że to ma i córeczka urodziła się gdzieś w 27 tyg i niestety po 3-4 miesiącach walki odeszła. Jeżeli martwisz się kontaktami ze swoją koleżanką to ja bym dla swojego własnego spokoju to badanie zrobiła.
 
reklama
Gratulacje dla nowej mamusi :-) lolcia sama nie wiem co robić, chyba najlepiej będzie jak porozmawiam z lekarzem, tyle się już naczytałam w necie o tej chorobie, że aż mi się słabo zrobiło. Można się nią od małych dzieci przede wszystkim zarazić, najgorsze jest to, że nie ma lekarstwa na tą chorobę. Nie będę się już nakręcać tylko skonsultuję się z doktorem.
 
Do góry