reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Kahna to masz dobrego męza jak ci załatwił babke do sprzatania :) inny by powiedzial ze ciaza to nie choroba.. i do roboty...moj tak czesto mowi, ale i tak wszystko za mnie robil jak juz mialam widoczny brzuszek, wiadomo staralam sie robic wszystko w domu oprocz rzeczy wymagajacych zginania sie czyli odkurzania i mycia łazienek :)
 
reklama
ojj mąż mnie rozumie:)))))) dziewczyny a prasowania mialam tyle ze do garderoby sie nie dalo wejsc kobieta prasowala 4 godz i na 2 dzien jeszcze posciel 2 godziny:/ ale taka odemie z miejscowosci wiec spoko:) co tydz bedzie przychodzila;) ahh ale chcialambym juz wrocic do swiata zywych:)

basiu moj tak by chyba nie powiedzial bo widzi jakie zwloki leza na lozku:( kazdy krok w tych upalach byl dla mnie wyczynem...
 
i ten posmak taki w ustach:baffled:. byle do 12 tygodnia. Cytomegalię robiłam.
kahna dobrze że przyszła Pani do Ciebie ja czekam aż się mama zlituje nad stertą
 
ja musze wybrac sie na badania...kurcze dr na ostaniej wizycie zapomnialam zlecic mi badania...iii musze isc moze jutro podjade...
 
Widzę nowe "twarze" witam serdecznie...
Ja dzisiaj znowu w pracy na zastępstwie , nudy oczywiście , pacjentów teoretycznie brak.

Fiolka moja koleżanka ma córkę Florentynkę :-) Super dziewuszka , a wołają na nią Flo :happy2:
U nas będzie Rozalia a jeśli chłopak to czarna magia... a w związku z tym że w następnym roku wybywamy do UK to lepiej żeby dziecię miało imię europejskie :happy2:
Kahna zazdraszczam tej Pani sprzątającej :happy2:
Nathani ten posmak w ustach to normalka w ciąży , jedne mają inne nie:happy2:
 
Liwus, a gdzie chcecie zamieszkac??

Wiesz zapewne to będzie mała miejscowość , myślimy o Bury st Edmunts , ponieważ tam mamy znajomych którzy pomogą teraz memu M znaleźć pracę. Ale tak naprawdę wszystko zależy od pracy i mieszkania. Bo przeprowadzilibyśmy się jakoś za rok w lipcu więc będzie nas już 4-ka. Ale Madistone też bierzemy pod uwagę - zobaczymy jak z pracą będzie dla mego M :happy2: ( powiedz gdzie jest najbliższe lotnisko od Madistone? - trochę jeszcze się nie łapię w tym wszystkim )
 
Ostatnia edycja:
witam :-)
wczoraj u nas piekne slonce ,a dzisiaj w nocy i nad ranem deszcz...,a teraz jakos ciemno za oknem,wrrrr
liwus powodzenia ;-)
goko cudowne wiesci :happy2:
cril odezwij sie kochana :tak:
asiu zdrowka ;-)
cala reszte pozdrawiam i zycze milego dnia :-)
 
reklama
Do góry