reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

majja to wszystko zalezy jak bedziesz sie czula...sa ciezarne,ktore na sloncu moga lezec,a sa takie,ktore nie moga..ale wiadomo,ze przesadzac nie mozna..,a dla dobra dziecka jeszcze nie raz bedziesz musiala sobie cos odmowic/zrezygnowac zczegoc..poswiecic sie..,ale wybor nalezy do ciebie:tak:
 
reklama
Asiu nie stresuj sie:-) Bedzie dobrze. Ja wlasnie na obiad frytki zrobilam. Umylam w kuchni podloge (bo mi Luska wylala wode i nie bylo odwrotu) teraz sobie wlasnie leze i odpoczywam:-) A zaraz jakas obowiazkowa drzemka, Mala wlasnie zasnela i trzeba to wykorzystac
 
Aniutaka Luska przydalaby sie u mnie..bo moje podlogi tez prosza sie,aby je mopem potraktowac..ale u mnie nie ma kto wode wylac :-D
 
Joanna_Z - nie ma za co fakt w PL ale może znajdziesz jakiś odpowiednik i masz linka co to dokładnie jest Opinie o *spam* syrop Polski Lek - bangla.pl
madlen79 – ja nie miałam wyjścia z nianią bo od skąd młody skończył 6 miesięcy ja wróciłam do pracy. Na początku był żłobek ale mały od listopada do stycznia spędził tam tylko 3 tygodnie i dostał chyba z 5 antybiotyków + zastrzyki i się poddałam i zatrudniłam nianie nie kosztuje nas dużo – świetnie nam się trafiła to Pani na zasiłku przedemerytalnym dorabia a małemu naprawdę poświęca mnóstwo uwagi. Teraz jestem w domu ale ona zostaje nie wyobrażam sobie inaczej już J
A ja na obiad dziś karkówka – mój właśnie smaży i placki ziemniaczane – moja robota ale z praczki ;/ marzą mi się takie prawdziwe ale na działce nie bardzo z warunkami
 
Dziękuję, szczerze to już nie mogę się doczekać rozwiązania...

Dziewczyny pomóżcie gdzie wkleić kod aby suwaczek się pokazywał ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry