reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam grudnióweczki :-)
Ja się równo tydzień temu dowiedziałam o ciąży. W poniedziałek wielkanocny robiłam test i nic, nawet cienia. Powtórzyłam tydzień temu i ładne dwie krechy. Betka 1704, odpowiada normom z tego lab 5-6 tc. U lekarza byłam w pn, jest pełny pęcherzyk, ale jeszcze nie widać serduszka. Ostatnie cykle miałam 40 dniowe, więc może być że ciąża młodsza, to tym bardziej serduszka nie widać. Wierzę, że za dwa tygodnie na wizycie już będzie i tym razem skończy się dla nas wszystko szczęśliwie.
Dwa lata temu zmarła nam córeczka, żyła dwa dni. Przez cały ten czas nie mogłam zajść w ciążę, zaczęłam chodzić na czuwania modlitewne do mojego ulubionego księdza. Na jednym poprosił o pomoc dla pewnej rodziny, oddaliśmy im wózek. Na następny dzień jak to odebrali, to czuwanie było w intencji małżeństw, które nie mogą mieć dzieci. Nie minął miesiąc i UDAŁO SIĘ! Wierzę, że dam tym nadzieję innym starającym się, a księdzu poszłam osobiście podziękować i chyba z 50 razy powiedział, że się bardzo cieszy. Pobłogosławił mnie, krzyż na czole, znak krzyża i słowa błogosławieństwa przy brzuchu. Ufam, że będzie dobrze. Skoro udało się w takim momencie, to nie ma innej opcji :-)
 
reklama
Ankka02 bardzo sie cieszę i moje gratulację!!! Na pewno bedzie dobrze, bo modlitwa dużo daje w życiu:tak:
Przykro mi z powodu Twojej Córeczki, jest w gronie Aniołków...

Przed chwilą zjadłam lody z bitą śmietaną i mnie zemdliło:errr::baffled:
 
ankka gratulacje.
dziewczyny to po wizycie: lekarz zrobił usg, badanie palpacyjne plus cytologię.ciąża 4 tygodniowa. mam zwolnienie . zakaz picia kawy, nos-spa 3 razy dziennie,magnez, witaminy. 10 maja kolejna wizyta z usg. moja waga mnie dziś przeraziła. :confused: aha mam pierwsze zdjęcia maluszka:biggrin2:
też się zastanawiam jak damy rade z 3 dzieci;-)
 
Hej dziewczyn gratuluje II kresek i udanych wizyt !!!!!!!!:-)

Ja byłam na wizycie ale mam więcej obaw niż radości :(
Z jednej strony jestem szczęsliwa bo jest zarodek zdrowy odpowiada 6t1d tak jak powinno być bo cykle mam 31d no i serduszko pięknie bije :-)

Ale tu pojawia problem do mam które były w ciąży i może się z tym spotkały ???? Obok dzidzi jest spora przestrzec możliwe że wypełniona krwią lub osoczem na początku lekarz podejrzewał bliźniaczą ale przestrzeń jest pusta :( Mam nakaz leżenia tabletki na podtrzymanie i kontrole czy się wchłania za 2 tygodnie normalnie ryczeć się chce - tym bardziej że lekarz uważa że jest ona stanowczo za blisko maluszka :( Spotkałyście się z czymś takim ???
 
Nathani ja tez wagowo zalamka a bo to 8 tydzien a ja na plus 2 kg, eh. Wiec u Ciebie na pewno nie jest Zle

Co do boli jakby mniejsze, cos tam zakluje ale nie jest zle.
Nawet nie wiesz jak sie ciesze ze u Ciebie ok

Kitty glowa do gory. Odpoczywaj zgodnie z zaleceniami, wszystko bedzie dobrze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej...

Ja juz w domku, po zakupach i obiadku i mam juz zasluzony weekend:cool2::cool2::cool2:

Nathani
super, wklej suwaczki dzieciaczkow:tak: a jaki mg zalecil lekarz zwykly czy z B6????

Kitty, moja kuzynka miala ciaze kolo ogromnego miesniaka, wszystko sie dobrze skonczylo, a i jest duza szanasa, ze ta przestrzen sie poprostu wchlonie, moze to rzeczywiscie miejsce po drugim jajeczku;-)

Misia
daj znac jak po wizycie????

Lenka
mamy rowne suwaczki:)
 
Ostatnia edycja:
Do góry