reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam dołączam się do Was.
Wczoraj byłam u lekarza, jeszcze nic nie widać bo jest za wcześnie, ale lekarz stwierdził, że macica wygląda jak ciążowa, testy też wychodzą więc sie nie przejmuję. Zresztą to moja trzecią ciąża i wszystkie objawy się zgadzają:-). Pozdrawiam wszystkie mamusie

witaj Lenka ja tez czekam na 3 dzidziusia:-)

Witam w podłym nastroju.
Czuję się fatalnie, nie moge się ruszać bo mi niedobrze, do tego czuje się grubo i w ogóle brzydko
ciąglę wrzeszczę na męża i nic kompletnie nie robię pożytecznego :zawstydzona/y:
Mam dość

to normalny stan - burza hormonów przejdzie:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej
Ja odebrałam wyniki bety i mam tak
z piątku: 1565
z wczoraj: 6026
Nie znam sie, widzę tylko z wzrosła ale czy odpowiednio??? w skalach plasuje się na 5-6 tydz no to dlaczego nie widać ciąży??? nie kumam tego? boje sie ze to może być jednak pozamaciczna:( dziś gin nie przyjmowal, dopiero w czwartek...eech
 
Hej
Ja odebrałam wyniki bety i mam tak
z piątku: 1565
z wczoraj: 6026
Nie znam sie, widzę tylko z wzrosła ale czy odpowiednio??? w skalach plasuje się na 5-6 tydz no to dlaczego nie widać ciąży??? nie kumam tego? boje sie ze to może być jednak pozamaciczna:( dziś gin nie przyjmowal, dopiero w czwartek...eech


Moim zdaniem przyrost super gratuluje !!! :)

Nie wiem ile w tym prawdy ale nasłuchałam się że pęcherzyk widoczny jest przy becie min 2000 - beta odpowiada poziomowi rozwoju a tym samym wielkości - ale nie katujcie mnie jeśli się mylę :nerd: Moim zdaniem przy wczorajszej bece jak pójdziesz w czwartek wszystko będzie pięknie widoczne !!!! :-)
 
Joanna ja też miałam takie bóle podbrzusza i miewam do tej pory, to normalne w pierwszych tygodniach. Bedzie dobrze:-)
Dzisiaj mam samopoczucie wyśmienite, nic mi nie dolega (odpukać) ale sikam co 1,5-2 godziny.
 
Hej
Ja odebrałam wyniki bety i mam tak
z piątku: 1565
z wczoraj: 6026
Nie znam sie, widzę tylko z wzrosła ale czy odpowiednio??? w skalach plasuje się na 5-6 tydz no to dlaczego nie widać ciąży??? nie kumam tego? boje sie ze to może być jednak pozamaciczna:( dziś gin nie przyjmowal, dopiero w czwartek...eech

pięknba beta. nie martw. ciekawe jak jutro moja wyjdzie;-) na 7 do laboru o 13 wynik
 
Łoooł. Zjadłam godzine temu obiad, troche się nażarłam....
Brzuch mam jak z Laurą w 4-tym miesiącu...

A mój kochany właśnie wzioł Mała na dwór :-) Upajam się chwilą ciszy :-D:-D
 
hej dziewczyny :) czy ktoś mnie jeszcze pamięta???

UDAŁO SIĘ!!! zobaczyłam w końcu dwie krechy!!!!!

podajcie mi proszę jednak strony wg których obliczałyście sobie daty porodu... idę do lekarza dopiero 4 maja a te kalkulatory pokazują różne daty :szok: od 29 grudnia do 3 stycznia :baffled: i sama już nie wiem...
 
hej dziewczyny :) czy ktoś mnie jeszcze pamięta???

UDAŁO SIĘ!!! zobaczyłam w końcu dwie krechy!!!!!

podajcie mi proszę jednak strony wg których obliczałyście sobie daty porodu... idę do lekarza dopiero 4 maja a te kalkulatory pokazują różne daty :szok: od 29 grudnia do 3 stycznia :baffled: i sama już nie wiem...

Haha Goko właśnie dziś o Tobie myślałam i ściągnęłam Cię tymi myślami:) ale zbieg okoliczności:D gratuluję!!! Załapiesz się jeszcze na grudzień? Ja jednak mam termin na 25 listopada ale zostaje z grudniówkami :) Ty chyba też nas nie opuścisz ?!:happy:
 
reklama
pewnie, że Was nie opuszczę :-D nawet jak termin będzie na początek stycznia :-) zobaczymy jak to wyliczy mój gin :-)

Jak ja się cieszę :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-)

choć czuję się fatalnie.... okropny ból podbrzusza i zupełny odrzut od jedzenia....

no i nie wiem co dalej z pracą.... już teraz nie daję radu 8-10 godzin spędzać w aucie.... przy każdej małej koleinie albo dziurce robi mi się niedobrze.... a co to będzie dalej.... :baffled:
 
Do góry