reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzień dobry kobietki:-)
Dzisiaj samopoczucie mam lepsze, brzuch nie boli i powiem Wam, że spałam jak niemowlak. Teraz szykuję się do pracy.
Miłego dnia i myślenie pozytywne:-D Mama szczęśliwa to i Fasolka szczęśliwa:-D
 
reklama
Witam dołączam się do Was.
Wczoraj byłam u lekarza, jeszcze nic nie widać bo jest za wcześnie, ale lekarz stwierdził, że macica wygląda jak ciążowa, testy też wychodzą więc sie nie przejmuję. Zresztą to moja trzecią ciąża i wszystkie objawy się zgadzają:-). Pozdrawiam wszystkie mamusie
 
Ostatnia edycja:
witajcie grudniowe mamusie:-)
szczególnie witam wszytskie nowe mamy:tak:
ale napłodziłyście :szok: ja nawet przez weekend nie zajrzałam do was :zawstydzona/y: ale czułam się fatalnie i prawie przez cały czas spałam :zawstydzona/y: nie moge się już doczekać II trymestru , mam nadzieję że moje samopoczucie się zmieni i będe miała więcej ochoty na wszystko :baffled:
 
lenka21* Witamy :-)
A który to już tydzień?

A mnie znów na kawe bierze;/... I w sumie to ja jej nie pije... Ja ją żłopie.....

I co taką ochote miałam na sprzątanie a tylko pranie puściłam.... Fura prasowania czeka a mnie sie spać chce.....
 
Jesli liczyć od dnia miesiączki to leci 6 tydz. ale moje cykle są różne i leśli liczyć od dnia owulacji to 5 tydz. Według moich obliczeń termin na 27 grudnia. a ja właśnie skończyłam myć dojarkę, dla niewtajemniczonych taki sprzęt do dojenia krów, teraz tylko obiad i po dzieciaki do przedszkola, mają 4i 5 lat. :-D
 
wpadam na chwilke przywitac sie zwami i juz znikam :sorry:
mam troche roboty teraz,a pozniej spotkanie zpolozna,M.dzisiaj w domu,to pewnie do kompa sie nie dopcham :no:
pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna i zycze milego dnia :tak:;-)
neska szczeslwiego lotu ;-)
joanna ja tez mialam kilka dni temu taki dziwny bol..odpoczywaj kochana,bedzie dobrze MUSI BYC !!!;-)
nadrobie was pozniej,bo juz musze zmykac :sorry:
 
Hej dziewczyny ja wpadłam tylko na chwile się przywitać :) niania z młodym na spacerze wiec biorę się za odkurzanie i kurze a na popołudnie mam stertę prasowania :(((( ale już muszę niestety

Mnie też boli brzuch :( sama nie wiem co o tym myśleć wczoraj wieczorem cały się napinał a dziś jak pospałam do 11 :D to już ok ale boje się że wieczorem będzie to samo wizytę u gina mam 26.04 zobaczymy co powie mam nadzieje że już będzie dzidzia z serduszkiem bo trochę zaczynam się martwić tymi bólami :((

Miłego dnia dla wszystkich
 
Wczoraj się wściekłam. Poszłam do tej PRYWATNEJ PRZYCHODNI gdzie zarejestrowałam się on line na wizytę do mojego lekarza, a one na to, że on przyjmuje raz w miesiącu!!!! Do jasnej ciasnej, to dlaczego możliwa jest rejestracja również w inne poniedziałki??? A jeżeli widziały, że ktoś się zarejestrował to mogły oddzwonić. Dzisiaj dzwoniłam do mojego lekarza i wepchnął mnie na wizytę u niego w innej przychodni na czwartek wieczorem. I znowu czekam...
 
reklama
Witam w podłym nastroju.
Czuję się fatalnie, nie moge się ruszać bo mi niedobrze, do tego czuje się grubo i w ogóle brzydko
ciąglę wrzeszczę na męża i nic kompletnie nie robię pożytecznego :zawstydzona/y:
Mam dość
 
Do góry