reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Fiolka - głowa do góry, będzie dobrze - nie - musi być dobrze ;-)

iDĘ SIĘ POŁOŻYĆ BO DO TEGO DOSZŁY DRESZCZE .... okropnie mi dzisiaj...
Pozdrawiam i życzę miłej nocki.

Dobrej nocki i oby jutro bylo lepiej:-)

Didor ja bede robic pewnie wszystkie badania, ale co i jak to sie dowiem dopiero na wizycie u gina 3 maja.
 
reklama
Czesc kobietki
Jutro lece do Polski i troche czasu nie bedzie mnie na forum.
Ale MY tu wrócimy :-)
Tymczasem niech Wam humorki dopisują, brzuszki nie bolą a Fasolki rosną :happy:
Buziaki
 
Neska w takim razie życzymy udanego lotu :-)

A my już na nogach córa mnie o kasze molestuje :-) Ale się studzi.

Jakiegoś dziwnego powera mam i strasznie chce mi się sprzątać. Po tych dniach lenistwa to naprawde wydaje mnie się dziwne :-D

Miłego dnia:-)
 
Dziendobry:tak:

Ja juz wlasciwie do pracy powinnam wychodzic:sorry:

Neska milego wypoczynku i wracaj do nas:tak:

Mielgo dnia i do napisania wieczorkiem:-)
 
Neska udanego lotu i pobytu w Polsce...

Ja własnie jem śniadanko , bo zaraz z Małym do przedszkola a później lecę do gina się zapisać. Może dzisiaj zahaczę o ciucholand..:-)
 
Dzień dobry :tak:
Joanna masz rację, ale co poradzić. Ja do każdego podchodzę z ufnością i to mnie gubi :sorry: Nauczka na przyszłość żeby wszystko brać na piśmie :-D
Neska szczęśliwej podróży i wracajcie szybko ;-)
Ania od rana taka energia? zazdroszczę :-D
Noukie miłego dzionka w robocie - niech szybko zleci :tak:
Mnie młody obudził o 6 ale cała nocka kiepska. Budził się kilka razy z płaczem i nie wiem dlaczego bo się mu już dawno nie zdarzyło takie coś. Oby to było jednorazowe :tak: Dziś idę na całe 8 godz na kurs nie wiem jak wytrzymam bo mi się nie chce :-D Idę się szykować. Papatki :-)
 
Lolcia nie ma czego zazdrościć :-D Mała mi coś ryczy od kąd wstała, kaszy nie chce... Wyganiam ją spać, a Ona NIE!! Chyba coś będzie z tego marudzenia;/... Poczekam aż zaśnie i dopiero się wezme za sprzątanie :-)

Nathani jasne, że będzie wsio ok:-) Inaczej być nie może :-p
 
reklama
Do góry