reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witam

no ja tez teraz sie czesciej wzruszam, w sumie zanim zrobilam jeszcze test to tak bardziej mnie juz wszystko wzruszalo no i snow mam pelno dziwacznych :-)

zachcianek jako takich to nie mam, a najbardziej jestem glodna do poludnia....

u mnie tez byla pomidorowa dzisiaj :-D
 
reklama
Joanna u mnie pomidory nie przejdą :-D Nie tykam się tego jedzonka już ładnych parę lat i zawsze z wszelkich sałatek wydłubię co do jednego kawałeczka :-D Żeby śmieszniej było to sosy i zupy pomidorowe uwielbiam - keczup zresztą też :-D
Madlen ja tam angielską pogodę też lubiłam. Słoneczko, deszcz, słoneczko i znowu deszcz :-D Popadało chwilkę i dało sobie spokój a w polsce jak zacznie padać to cały tydzień leje ;-)
 
Bardzo Wam wszystkim dziękuję za ciepłe przywitanie . Mam nadzieję że zadomowię się u Was i pobędę jak długo się będzie dało. Ależ wy dużo dziewczyny piszecie aż nadarzyć za Wami nie można :-)
 
lolcia u mnie to w ciagu dnia 4pory roku sa :-D,ale juz przywyklam do tego ;-)
a co do pomidorow,to mam kuzynke,ktora zje kazda zupe,pomidory tez ,ketchup itp,a pomidorowej nie ruszy
joanna ja tez juz wslu****e sie w swoj organizm...on wie najlepiej co potrzebuje,a czego nie ;-)
i nie mam zamiaru zmieniac swojej diety,albo swirowac czy to mi wolno jesc czy nie...
liwus tylko sie cieszyc,ze nam watek kwitnie i obysmy byly ze soba do samego konca,az na swiat przyjda nasze zdrowe Malenstwa ;-)
tego z calego serducha zycze sobie i wam :tak:
a mnie cos teraz zaczal brzuch bolec...:-(mam nadzieje,ze nic zlego nie dzieje sie......
 
Cześć Dziewczyny,
stawiam dopiero pierwsze kroki na forum, więc za wszelkie błędy z góry przepraszam. Wszystko wskazuje na to, że to będzie grudzień (jeśli wszystko będzie Ok)

O ciąży dowiedziałam się dopiero parę dni temu i nadal się oswajam. Mimo, że zaplanowana- to pełne zdezorientowanie mnie ogarnęło. Boję się chyba wszystkiego jak na razie (to pierwsza moja ciąża).

Co do samopoczucia to na razie nie najgorzej, prócz piersi które bolą strasznie, i takiego ogólnego spowolnienia- innych dolegliwości nie odczuwam (jestem w 5tc i 2 dni).

Do lekarza jesteśmy umówieni 1 maja, bo wcześniej jak to powiedziała doktor nie ma sensu, bo ani nie będzie można zobaczyć serduszka- i nie wiadomo czy go nie ma, czy może jest jeszcze za wcześnie.

Co do jedzenia, cieszę się na razie i wcinam wszystko, oczywiście w rozsądnych ilościach.

Pozdrawiam Was ciepło i do następnego razu.
 
Kiedy macie ten roczek chrześnika?? :-)


Roczek mamy już w tą sobotę, troszkę się zgapiłam z allegro i przesyłka nie dotarłaby na czas, a dziś właśnie wróciłam z zakupów i jestem załamana, bo nic nie kupiliśmy :-(szukałam jakiegoś fajnego rowerka, takiego jak mi przesłałaś w linku i kurcze nic nie znalazłam. Jutro obskoczę jeszcze parę sklepów i muszę już coś wybrać.

Zmykam już bo jestem padnięta. Miłego wieczoru i karaluchy pod poduchy dziewczynki :-)
 
Cześć laseczki :)
Kurcze nie nadążam :p
Ja jutro idę do pracy na 8h i do końca miesiąca urlop
a nawet chyba do 6 maja.
Potem prawdopodobnie l4
Więc będę leżeć odpoczywać i się zamartwiać czy wszystko ok :sorry:
 
Hej dziewczyny ja dziś padam :) ale jest super widziałam kropka 4,5 mm :-) ale zaraz pora spać bo naprawdę mam dziś dość Miłej nocki !!

misia83 rowerki są na sali w carrefour ten taki kolorowy z daszkiem również bynajmniej wczoraj w Bydgoszczy wystawiali bo zrobili przez środek majówkę - rowery, piaskownice, zjeżdżalnie, namioty, baseny itp a ja włąśnie chce dla mojego łobuziaka na roczek piaskownice wiec się pokręciłam - Powodzenia w zakupach :cool2:
 
reklama
Do góry