reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

No niestety szczegolnie na poczatku testy moga wychodzic ujemne mimo faktycznej ciazy, ja robilam test dokladnie tydzien temu, byl to 27 dc, dzien spodziewanej @
 
reklama
To już wiem czemu w suwaczkach jest różnica dwóch dni a w miesiączce 1 :-D


A jak mialam suwaczek taki jak Ty z BB to mialam wlasnie jeden dzien mniej, czyli 4 tyg i 5 dni, sprawdz na innym bo wedlug mnie zle liczy;-)

zastanawia mnie teb ból....i niepokoi zarazem:no:

Nathani jaki bol????

Ja mam bol jak na @ bardzo czesto do tego klucia, w pierwszej ciazy mialam jeszcze gorsze, czesto bole moga rzeczywiscie niepokoic, ale czesto sa tez naturalne, macica z wielkosci sliwki musi nagle osiagnac rozmiar pomaranczy, nie sadze, zeby odbylo sie to bez zadnych objawow;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Noukie ten jeden dzień w zasadzie mi różnicy nie robi :-p

A ból macicy czy nawet jajników słyszałam, że normalny.
Dopóki nie urodziłam (czyli 2 pierwsze ciąże) nie czułam bólu, albo nie zwracałam uwagi.
Teraz mnie bolał na dwa dni przed spodziewaną @ cały dzień i tyle. Ale każda ciąża inna. Jak chodze dużo albo jak się zmęcze to mnie boli. I jak musze a nie chce mi sie do kibelka iść.
 
Nathani jaki bol????

Ja mam bol jak na @ bardzo czesto do tego klucia, w pierwszej ciazy mialam jeszcze gorsze, czesto bole moga rzeczywiscie niepokoic, ale czesto sa tez naturalne, macica z wielkosci sliwki musi nagle osiagnac rozmiar pomaranczy, nie sadze, zeby odbylo sie to bez zadnych objawow;-)
ból jak na @. podszczypywanie i uczucie rozciągania i....wzdęć. łykam no-spę
Dziewczyny jest Wam zimno?
 
Ostatnia edycja:
reklama
ja mam uderzenia goraca ale więcej czasu mi zimno. tez szybko sie mecze, i juz ledwo zipie...ale czekam na must be the music;-)
 
Do góry