reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witam szkoda ze weekend dobiega konca

Nathani w zeszlym tygodniu bylo mi nieraz tak zimno ze az mialam dreszcze, a momentami bardzo goraco, w tym tygodniu tez jeszcze nieraz mi zimno ale juz nie tak bardzo (a ogolnie ja jestem osoba ktorej zawsze cieplo)
 
reklama
Jak cos robie to mi bardzo goraco, a jak na chwile przysiade zeby odpoczac to zaraz robi sie zimno:sorry:

Dzis chodzil za mna caly dzien goracy smietankowy budyn no i wlasnie M robi;-)

Mi tez szkoda, ze weekend sie konczy jutro do pracy:sorry::sorry:
 
reklama
nathani jestem w bardzo podobnej sytuacji do Ciebie z tym że ja ostatnią OM miałam 14 marca więc to leciałby już u mnie 6 tydz...niestety dwóch ginekologów niedopatrzyło się ciąży, jeden co prawda widział pęcherzyk ale tyci, maleńki - 2 mm więc kompletnie nie odpowiadałby wiekowi ciąży:( oboje sugerowali że ciąża obumarła...w piątek robiłam betę, powtarzam ją w poniedziałek a we wtorek znów do gina zresztą już sama beta coś powie. A testy wychodzą z grubaśnymi krechami...też się boję i mam milion sprzecznych myśli na sekundę, jednak gdzieś tli się nadzieja w serduchu...
To też byłaby moje 3 dziecię:)

Tak w ogóle to witam WSZYSTKIE szczęśliwe grudniowki!!!:))) podczytuję Was ale ciągle dopisać się nie mogę...:(
Fajnie jest być grudniówką, ja mam córcie z końca grudna 2010:)
 
Do góry