reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nathani glowa do gory, jesli jestes w ciazy to takie zachowanie moze zaszkodzic wiec glowa do gory I wiecej optymizmu:) bedzie dobrze

P.s. dbaj o siebie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
witam,
wpadam doslownie na chwilke,bo dzisiaj moja 'mala' coreczka ma urodzinki ...moje pierworodne konczy 10 lat !!!!,wiec czasu na kompa brak.
joanna bol glowy minal ?,w razie wu paracetamol chyba mozna brac ;-)
lolcia :*
nathani &&&&&&& za wizyte ;-)
a jesli chodzi o witaminy,to w poprzednich ciazach,kwas bralam 1sze 3mies.,a witaminy cala ciaze..i teraz tez tak bede brala ;-)
a biore to Centrum Pregnancy Care Plus Omega-3 Tablets - 60 Tablets - Boots

pozdrawiam wszystkie razem i kazda z osobna i zycze udanej niedzieli ;-)
 
Cześć dziewczyny,

musiałam nadrobić zaległości jakie mi się narobiły przez niezaglądanie na forum :-) Fajnie, że dołączyły do nas nowe oczekujące na swój skarb mamusie.

Nathani nie martw się na zapas, widzisz ja chyba jako jedna z ostatnich nie miałam jeszcze USG, byłam u swojego lekarza w Łodzi 11 kwietnia i to był 4 tydzień, pan dr powiedział, że nie mam sensu jeszcze robić USG bo nic nie zobaczymy, kazał przyjechać dopiero 26 kwietnia. Zapisał mi luteinę i kazał brać witaminki Femibion natal 1. Więc sama widzisz nic nie jest przesądzone. Głowa do góry. Ja co prawda z racji tego iż jestem z Częstochowy a lekarza mam w Łodzi sama zrobiłam badanie Beta HCG trzy razy i wartości przyrastały. Zmierz sobie temperaturę najlepiej w pochwie, jeśli jest jest ok 37c to znaczy, że jest dobrze.

Fiolka znam ten ból zaparć ;-) zmagałam się z nimi przed ciążą, polecam ci na czczo wodę przegotowaną z dodatkiem parę kropli cytryny, sok z buraka, picie dużej ilości wody niegazowanej, a jeżeli chodzi o mleko to w niektórych przypadkach jego nadmiar jest odpowiedzialny za zatwardzenie (ja należę do takich osób).

Oj ale się rozpisałam :-) My już po roczku, kupiliśmy w końcu ten rowerek i dresik taki śliczny, rowerek to strzał w dziesiątkę, mały był zachwycony. Dziękuję lolcia za pomoc :-).

.moje pierworodne konczy 10 lat !!!!

madlen życzę twojej córci wszystkiego najlepszego, zdaję sobię sprawę, że 10 lat to już taka mała pannica :-) mam siostrzenicę w tym wieku :-)
Udanej imprezy, pozdrowionka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
misia ja tez nie mialam jeszcze usg,bede miala dopiero w przyszla srode ;-)
ale trzeba wierzyc,ze wsio bedzie dobrze :tak:
teraz juz naprawde uciekam :-D
 
ja tez mam usg na czwartek dopiero, a u lekarza bylam juz 12 kwietnia wiec cierpliwie czekam, zjadam tylko kwas, witamin jeszccze nie.

NaTHANI moze to faktycznie jeszcze za wczesnie zeby zobaczyc cos na usg. glowa do gory, bedzie dobrze.

100 lat dla solenizantki madlen!!:-)

milej niedzieli!!! ;-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
misia83
user-online.png
tak ale jestem po takich przejściach że trudno mi zachować spokój. liczyłam na jakąś luteinę.
madlen nAJLEPSZEGO dla córci
 
nathani wiem, że jest ci trudno, ściskam cię mocno.

No proszę, myślałam, że tylko ja jestem bez USG :-) didor w ten sam dzień mamy wizytę :-) Miłej niedzieli
 
siedze i rycze...na usg nie widać ciąży. nie ma prawa nic mnie boleć bo jajniki ok . dr, pow. że może być b. wczesna i nie widoczna. jutro mam zrobić HCG. Boję się, nie dał żadnych leków na podtrzymanie bo poweidział żę to mogłoby zahamować miesiączkę ewentualną. zwolnienia też nie dał. mam funkcjonować normalnie.

Nathani nie martw się bo to za wczesna ciąża i jej nie widać po prostu. Ja ostatnio jak byłam kontrolnie u gina to powiedziała mi że jak zajdę w ciąże to najpierw zrobić test dla potwierdzenia odczekać 3-4 tygodnie i dopiero do niej bo wcześniej nic nie będzie widać. Także ja dopiero rejestruje się we wtorek także wizytę u lekarza pewnie będę miała w połowie maja:-)
Głowa do góry! Jeśli druga kreseczka jest to trzeba być dobrej myśli:happy:


Ja dzisiaj dla potwierdzenia zrobiłam kolejny teścik i już jestem w 100% pewna :happy:
Zobacz załącznik 458251

Teściki z 25dc , 26dc, 28dc oraz 30dc .

Cieszę się dzisiaj jeszcze bardziej :happy: i wierzę że wszystko będzie ok :-)
Miłej niedzieli dziewczyny:happy:
 
Ostatnia edycja:
Nathani głowa do góry, w 4 tygodniu lekarze ani ni nie wymacaja ani nie zobacza na usg
Madlen- ja po kilku dniach brania tyh witamin- mialam te same o ktoryh pisalas- musialam je odstawi- stweierdzilam ze mdlosci sie po nich nasilaja. Przerzucilam sie na sam kwas.

Dziewczyny co z tym sluzem - to zle czy dobrze, o co chodzi? Bo ja jeszcze mam sluz taki delikatny bardzo go malo ale jest. A dzis to mam go wyjatkowo duzo az czulam ze mi mokro.
 
reklama
ja tez mam dużo śluzu, wilgotno czuje. bolą mnie piersi bardzo:-( wiecie jak tak analizuje to dr. pewnie pomyslał, że ja jakaś psychiczna jestem....ale po 3 poronieniach boję sie poprostu
 
Do góry