reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Nathani tak jak pisza dziewczyny, nie zamartwiaj sie tak bardzo, idz na bete ponownie, zeby zobaczyc czy ladnie jej przyrasta, lekarz ma racje dopiero po wyniku bety kiedy ladnie przyrasta mozna przepisac luteine, przede wszystkim to pozytywnie myslec teraz glowa do gory trzymamy kciuki:-)

Ja tez jeszcze nie mialam usg, u nas zglasza sie dopiero po 6 tyg inaczej lekarze nie maja co zobaczyc;-)

Madlen wszystkiego najlepszego dla coreczki, udanej imprezki;-)

A ja zagonilam M i wkoncu troche dom ogarnelismy;-) a teraz slodkie lenistwo, mielismy isc do parku z malym, ale co chwila jakies chmurzyska gradowe i odpuszczamy sobie;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Głowa do góry! Jeśli druga kreseczka jest to trzeba być dobrej myśli:happy:


jest ale blada, slabo widoczna. wiec juz sama nie wiem
 
Ja też nieźle panikuje, najchętniej chodziłabym do lekarza co tydzień
i ledwo się powstrzymuje aby nie zrobić kolejnej bety :zawstydzona/y:
Ale czekaliśmy na tą chwilę 3 lata więc chyba rozumiecie.
Ja na pierwszym usg widziałam pęcherzyk (4 tydz i 4 dzień )
ciesze się że jest na swoim miejscu ale tak bardzo bym chciała zobaczyć
fasolkę :|
Następne będzie jakoś w 8 tydz. i 4 dniu obym wytrwała
Ale jak czytałam na necie to każda ciąża jest inna
 
Nathani ja też miałam ostatnią @ 21.03 (dokładnie na Luśki 2 latka:-p dlatego pamiętam i nie przekręce daty)
Przy 28-dniowych cyklach kolejna @ wypadała mi na 18. 04. test robiłam w piątek z nie porannego moczu i była kreska jasna... Pokazałabym ale mała go pomazała....
 
Ja ostatnia @ mialam 20 marca, czyli jestes dokladnie 4 tyg 5 dni;-) Kiedy idziesz na bete???

jutro idę na betę z samego rana

Nathani ja też miałam ostatnią @ 21.03 (dokładnie na Luśki 2 latka:-p dlatego pamiętam i nie przekręce daty)
Przy 28-dniowych cyklach kolejna @ wypadała mi na 18. 04. test robiłam w piątek z nie porannego moczu i była kreska jasna... Pokazałabym ale mała go pomazała....
ja testy robiłam 3 , dopiery trzeci w dzień spodziewanej @ wskazał 2 kreski ale b. blada ta druga mało widoczna, i Sara chciała umyć i zniszczyla mi go:-(
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Ja pierwszy test zrobiłam po 6 dniach od prawdopodobnego zapłodnienia :-) Jak to na tych testach piszą.. Robiłam Pre-testem i nie pokazał nic, dlatego nawet się nie nastawiałam, ze coś z tego będzie:-)
Po 2-óch dniach jak @nie przyszła robiłam quick vue (na necie określają go jako najwydajnieszy z dzieciaczkiem w żółtym(?) ręczniku.

Zresztą mam też pare znajomych (nawet tu na BB), które robiły pare dni po @ testy i nie pokazywały drugiej kreski a powinny.
 
Do góry