reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Dziendobry niedzielnie:-)

Ja tez juz na nogach, maly urzadzil dzis pobudke o 7:15, szkoda, ze nie chce tak wstawac do przedszkola:sorry:

Nathani trzymamy mocno kciuki, a idziesz do lekarza prywatnie, czy jedziesz do szpitala?? W 4 tygodniu duzo dziewczyn w ciazy plami, nawet na suwaczku z BB jest taka informacja, nie zamartwiaj sie na zapas;-) daj znac co powiedzial lekarz;-)

Witaminy napewno cala ciaze,kwas foliowy do 12 tyg a w drugim trymestrze napewno cos jeszcze z dodatkiem omega 3 i warto by bylo mg;-) ja napewno te suplementy dolacze, teraz biore zestaw witamin z kwasem foiliowym nazywaja sie omnibiontal metafolin;-)

Tylko z vit A nie wolno przesadzic:)
 
Jejku ale duzo piszecie, nie nadazam... A ja sie tak malo odzywam bo sie stresuje, a jak sie stresuje to nic madrego do glowy mi nie przychodzi :) przedwczoraj polozylam sie z bolem glowy i wczoraj sie z nim obudzilam.... Caly dzien i pol nocy mnie tak bolala ze lzy mi same lecialy... Teraz mnie cmi i mam nadzieje ze sobie da spokoj juz dzisiaj :/ a co do sluzu dziewczyny to ja od poczatku mam dosyc sucho... Czasem poleci kropla biala ale generalnie sucho i czysto... Gin tez powiedzial na ostatniej wizycie ze czysciutko tam mam wiec sie nie martwilam ale teraz tak sobie mysle ze to chyba nie normalne...
 
a co do sluzu dziewczyny to ja od poczatku mam dosyc sucho... Czasem poleci kropla biala ale generalnie sucho i czysto... Gin tez powiedzial na ostatniej wizycie ze czysciutko tam mam wiec sie nie martwilam ale teraz tak sobie mysle ze to chyba nie normalne...

4Madlen no ja własnie też tak mam , po zapłodnieniu przez prawie 2 tygodnie miałam tony śluzu białego a przed okresem się uspokoiło i jest sucho. Także ja się przestałam stresować. Pamiętam że w poprzedniej ciąży miałam podobnie :happy:



Nathani witaj ...trzymam kciuki za Ciebie, najważniejsze to pozytywne myślenie:-)


Co do kwasu i witamin. To teraz biorę kwas , ale jeszcze nie byłam na pierwszej wizycie więc wskazówek nie mam odnośnie witamin. W poprzedniej ciąży chyba od 12 tyg brałam feminatal i teraz też zdecyduje się na te witaminy. Pamiętam że przez pierwsze witamini które miałam to PRENATAL ale były strasznie duże i ledwo mogłam je połknąć. A FEMINATAL było ok.
 
Dzień dobry :-) Jak nastroje w tą piękną i słoneczną niedzielę? :-)
4madlen współczuję bólu głowy. Mam nadzieję, że ci szybko przejdzie i nie zamartwiaj się kochana na zapas :tak:
nathani trzymam kciuki - będzie dobrze :tak:
bulkaasia ja biorę prenatal classic do 13 tyg później mam zmianić na jakieś z dha czy jakoś tak :-)
nastka my teraz wracaliśmy od siostry samolotem i wzięłam sobie woreczki foliowe do kieszonki :-D Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się "chorować" w samolocie ale dla świętego spokoju się zaopatrzyłam :-)
madlen79 na wakacjach moja droga będziesz cudnie wyglądać z pięknym ciążowym brzuszkiem, w lekkiej zwiewnej sukieneczce podkreślającej kształty i innej opcji nie przyjmuję do wiadomości :-p
Ania ciastko z ketchupem :-D Hardcore ta twoja córcia :-D
Noukie ty się ciesz że twoje dziecko tak długo spało mój mi dziś pobudkę o 5.45 zrobił :-D
Za to spokojnie zrobiłam mu jedzonko, pobawiliśmy się troszkę teraz śpi a ja już po przytulańcach :zawstydzona/y: i kąpieli :-p Idę poczytać co jeszcze naskrobałyście :tak:
 
Witam i ja.
Nie każdej odpiszę bo Was tak dużo że nie rozróżniam :-p
Pogoda fakt udała się :)
Ja wczoraj padłam wcześnie ale coś rano się budzę i spać nie mogę...
Teraz jem jakieś świństwo z błonnikiem (musli) ale wątpię aby to coś dało :/
Wczoraj na kolacje kiełbaska + 2 szklanki mleka a do tego owoce i nic się nie działo
Ja już nie wiem co począć, może siemie lniane ?:zawstydzona/y:
Co do śluzu to ja spisywałam ten cykl na straty bo prawie nie miałam płodnego
więc prawie ciągle sucho, a teraz to sama nie wiem bo luteina co dziennie razy 2...
Ale miałam sen :p Śniło mi się że już przy następnym usg gin widziała siusiaka :-D
Pozdrawiam :*
 
ja biorę prenatal classic do 13 tyg później mam zmianić na jakieś z dha czy jakoś tak :-)

To sa wlasnie z dodatkiem omega 3

Noukie ty się ciesz że twoje dziecko tak długo spało mój mi dziś pobudkę o 5.45 zrobił :-D
Za to spokojnie zrobiłam mu jedzonko, pobawiliśmy się troszkę teraz śpi a ja już po przytulańcach :zawstydzona/y: i kąpieli :-p Idę poczytać co jeszcze naskrobałyście :tak:

Nie no 5:45 chyba bym nie przezyla:eek::-D alez mialas poranek:-):-):-):-)
 
reklama
siedze i rycze...na usg nie widać ciąży. nie ma prawa nic mnie boleć bo jajniki ok . dr, pow. że może być b. wczesna i nie widoczna. jutro mam zrobić HCG. Boję się, nie dał żadnych leków na podtrzymanie bo poweidział żę to mogłoby zahamować miesiączkę ewentualną. zwolnienia też nie dał. mam funkcjonować normalnie.
 
Do góry