reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

My też na lekarzy masę kasy straciliśmy, teraz całą ciążę też chodzę prywatnie i za wszystkie badania niestety muszę płacić.
Ja na szczęście nie potrzebuję endokrynologa, ale od koleżanek wiem, że lekarze tej specjalizacji się cenią i na domiar złego ciężko jest trafić na dobrego, więc jeśli tobie się to udało to super. Może przy następnej ciąży obejdzie się bez jej pomocy, trzeba być dobrej myśli:tak:
 
reklama
Dzień dobry,
w końcu jestem po wizycie. Od 7ej na nogach, ale jak podejrzewałam, nie wyspałam się. Sto tysięcy rzeczy naraz mi się śniło i myślało i zamiast zbierać siłę na wizytę to wierciłam się jak głupia po tym wyrku. Relacja z wizyty w odpowiednim wątku.

Liwuś ja też mam podkłady poporodowe bella mamma, teoretycznie w szpitalu dostanę, chyba, że w końcu trafię tam gdzie nie chcę i niekoniecznie ;) Poza tym wychodzę z założenia, że lepiej mieć coś więcej niż za mało. W domu zawsze się przydadzą, dokupić zdążę.
A podkłady higieniczne mam takie http://www.doz.pl/apteka/p45816-Tufi_podkladka_higieniczna_90cm_x_60cm_5_szt

4madlen, już prawie koniec, dasz radę tych parę dni więcej :tak:
 
4madlen, jak ja cie doskonale rozumiem! tez mam juz dosc!!! mam nadzieje ze urodze szybciej niz pozniej, chociaz statystyki wokol mnie nie sa optymistyczne, na 5 dziewczyn jakie znam, ktore rodzily drugie dziecko tylko 1 urodzila 2 tyg przed czasem, pozostale pzrenosily od 10 do 14 dni!!! czyzby taka moda teraz???? ;-)
jesli chodzi o podklady to ja mialam przy pierwszej tylko 1 paczke a pozniejuzywalam podpasek tych wiekszych na noc, teraz tez tak planuje.
terminy mam w sumie bardzo podobne, z miesiaczki polozna wyliczyla na 29.11, a z usg wszytskich jakie mialam (czyli 3, gdzie ostatnie bylo 12/09) za kazdym razem wychodzil 01/12. Natomiast jak sobie wyliczylam wg seksu to mi wyszlo 27/11, ale to chyba ma najmniejsze znaczenie.
zrobilam wczoraj porzadek w ciuszkach dla dzidzi i okazalo sie ze mam cala mase na 56cm a malo co na 62cm!! musze dokupic chocby kilka spioszkow narazie. Pozniej licze na poswiateczne obnizki :cool2: i kupilam sliczny komplecik dla malej na swieta, nie moglam sie oprzec hihi
mialam dzis wreszcie wizyte u poloznej, dzidzia juz glowa w dol czeka hehe i po raz pierwszy mialam mierzony brzuch, wow! 34cm, ponoc idealnie na ten etap ciazy. Nastepna wizyta juz za 3 tyg.....albo raczej 'dopiero'
 
Mummy pochwal sie tym komplecikiem :)
a glowka w dol czyli pod pepkiem ja czujesz? Bo moj tez glowka w dol ale ja ja csuje w pachwinie i to mnie martwi :/
 
Ja tez juz mam dosc, ale pocieszam sie ze zostaly mi 4 dni pracy :-D Jesli chodzi o podklady to ja wzielam chyba dwie paczki, z czego maz mi dokupil jeszcze dwie, bo ja to zmienialam przy kazdej wizycie w toalecie i nie oszczedzalam bo pakowalam sobie po dwa. Chcialam miec pewnosc ze mi nic nie przecieknie..:baffled:
Za tydzien siostra przyjezdza, w piatek zamawiam tort dla Majeczki na urodzinki.


co do terminu porodu to ja mam z miesiaczki i usg na 31.12.12
 
ja chyba już nie rozumiem czym sie róznią podkłady od tych gigantycznych podpasek (bo ja własnie te podpaski uznawałam za podkłady poporodowe) bo to co viv wstawiła z napisem podkłady higieniczne to do czego służą? bo ja bym je uznała jako pielucho-ceratki czyli takie do podłożenia przy przewijaniu dziecka... Nie znam się?;p
mummy nie wyobrażam sobie przenosić! wiem, e to może nierozsądne ale tak sobie po cichu liczę że w poniedziałek na kwalifikacji będę miała takie rozwarcie, że mnie już zostawia na tą cesarkę... a jak nie to najpóźniej 13 listopada obstawiam i będę walczyć o tą datę ;-)
 
Widze ze wszystkie zmeczone, mnie strasznie boli gdy chodze, ale juz niedlugo

Jutro Maya ma 6 urodziny, ciezko uwierzyc ze to tyle lat

Wczoraj robilam badanie krwi pod katem cholestazy, tu normalnie czeka sie tydzien Na wyniki a dzis rano zadzwonili ze mam stawic sie w szpitalu jutro rano bo wyniki nieciekawe boje sie jak nie wiem co

Trzymajcie sie cieplo
 
reklama
4madlen te gigantyczne podpaski to podkłady poporodowe, choć bella mamma nazywa je podkładami higienicznymi.
A te drugie podkłady higieniczne to taka właśnie ceratka z podkładem, na pewno się przyda do podłożenia przy przewijaniu, zwłaszcza poza domem, można dodatkowo zabezpieczyć prześcieradło maleństwu i sobie po porodzie.

A ja dalej nie wiem, jak ułożyło się moje dziecię i czy będzie to cięcie czy w końcu nie :confused: im bliżej końca tym mniej wiem :nerd:

Trzymam kciuki za Twoją konsultację i wymarzony termin :tak:

Joanna kciuki i za Twoją wizytę, wyniki i zdrówko oraz wszystkiego dobrego dla córy :happy2:
 
Ostatnia edycja:
Do góry