reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

witajcie. zaczynam 24 tydzień. nie polazłam na glukozę bo zapomniałam się i jadłam słodkie, jutro pójdę.
4 madlen cieszę się że szpital nie jest konieczny ;-) fenoterol też brałam dasz radę
bulkasia jak dziś humorek?
liwus powidzenia na badaniach
Dziękuje wszystkim dziewczynom, które podczas mojej nieobecności o mnie pamiętały
 
reklama
Dzień dobry ja sie witam z pogodą barową siąpie u mnie deszcz i zachmurane czekam aż bus po myszke przyjedzie i ide na zakupy a później ide do przedszkola bo przedwczoraj Nastka poszla w plaszczyku który nie wrócil do domu wczoraj rano na rączki jej założylam polarka też nie wrócił zaraz mi pól szafy wyniesie do przedszkola a nauczycielki nieprzytomne zapominają że dziecko nie poszlo rano do przedszkola w krótkim rękawku:wściekła/y: Vivienne-widzisz nic tylko pogratulować:tak: Bulkasia-po wizycie jesteś i bez humoru co sie stało?:confused: Lili-współczuje jak sie jest nieprzyzwyczajonym to czas sie w samotności dluży mam nadzieje że tobie szybko zleci,ja butów mam pełno po nastce wszystkie albo z memo albo innych dobrych marek teraz tylko bym chciala żeby Julita miala podobną nóżke to na butach byśmy zaoszczędzili;-) Milego dnia:-)
 
Dziendobry...

Maly juz w przedszkolu, ja bylam na rynku po warzywa i owoce, a teraz relaks az do 15:tak::tak::tak:

Wiola
musicie buciki kupowac Nastce w roznych rozmiarach????

Nathani zaczelas 25 tydzien;-)

Liwus dzieki:-) jak zagonie M do tarcia ziemniakow to moze w niedziele zrobie:tak:&&&& za badanka;-)
 
ło matko ale się nie wyspałam :szok: choć o dziwo wstawałam siku tylko 3 razy, chyba byłam zbyt zmęczona żeby czuć ;) Dopiero jak szłam w nocy pod prysznic zauważyłam z jakimi zapuchniętymi girami wróciłam z pracy :baffled: Dziś idę tylko na 4 godzinki więc nie powinno być źle. Ale przed pracą trzeba zakupy zrobić, lodówkę uzupełnić.

Jakoś nic mi się dziś nie chce, pogoda byle jaka, chłodno, wieje, słońce się chowa. Ale koniec marudzenia, trzeba się brać za życie.
Miłego dnia wszystkim :)
 
Cześć dziewczyny

nathani witaj z powrotem :tak:, jak tam glukoza nie mdliło Cie? Ja zniosłam to smacznie i bezboleśnie z uśmiechem na twarzy
4madlen no to super, trzymam &&&&&&&&&& za dalszą poprawę ;-)

vivienne współczuje Ci ja bym już nie dała rady, jeszcze tak późno wracać, ja o 20 już siedzę pod kołderką

liwus trzymam &&&&&&&&&& za wizyte

A u mnie dziś pochmurno, z domu nie wychodzę nawet
 
noukie no widzisz mój gin liczy 24 zaczynam więc ja już sama nie wiem jak to się liczy ;-)
clodi nie poszłam jutro idę
wiolka no to pilnuj tego odzienia wierzchniego. Julia wczoraj ze szkoły tez zapomniała ;-)
a wiecie szkoła muzyczna to tez swoje kosztuje...zapisuje wszystkie wydatki w czerwcu podsumuje ile kosztuje e3dukacja dziecka w I klasie
kręci mi się w głowie
 
Ostatnia edycja:
Noukie-buty kupujemy Nastce w takich rozmiarach jakie w danym czasie potrzebujemy z tym ze ona ma malutkie nóżki teraz dopiero ma rozmiar 23 a ma wysoką noge na podbiciu i ciezko buty jej dopasować:baffled: Nathani-napewno troszke ci tych kosztów wyjdzie ogólnie teraz utrzymanie dziecka kosztuje fortune:confused: Viv-przynajmniej dzis krócej Clodi-ja juz po zakupach wiec tez z domu nie wychodze bo pogoda paskudna i zimno
 
Lolcia86 dzięki za odpowiedź. Matko, ale przeszliście :szok: Ale najważniejsze, że z tego wyszliście.
Nie rozumiem tylko, czemu lekarz krzyczał za te pasy. Wiem, że mamy prawo w widocznej ciąży ich nie zapinać, ale chyba groźniejsze jest uderzenie brzuchem o kierownicę albo wypadnięcie przez szybę, niż jednorazowy nacisk na dół brzucha pasem przy stłuczce :baffled: No cóż człowiek się całe życie uczy. Żona jednego z naszych klientów właśnie w 8 miesiącu wypadła przez przednią szybę i została w śpiączce
4madlen dobrze, że leżenie i leki pomagają :tak:

Mój brzuszek jako tako, ale tfu tfu już więcej mięciutki i takich mocnych skurczy to mam parę na dobę, a nie na godzinę. Zobaczę co tam jutro na kontroli ginka powie, muszę pamiętać żeby ją poprosić o sprawdzenie długości szyjki. Dzisiaj się ruszę z domu po wyniki wymazu, bo jutro nie da się tego niestety o jednym razie załatwić
Miłego dnia i dobrego humorku wszystkim życzę :-D
 
reklama
Czesc, dziewczyny, ale dalyscie czadu z tyloma stronami :-) Ciezko bedzie nadrobic. Ja jestem na niby urlopie w Polsce, dentyste juz zaliczylam we wtorek, 2 godziny na fotelu, ale nalezalo mi sie bo za zadko chodzilam. Moja dzidzia bardzo to przezywala ze mna, bo ja bylam zestresowana na maksa :baffled: Wczoraj bylismy na testach na alergie, niestety wyszedl gluten, pomidora, cebule, fasole i wiekszosc owocow, ale za to skaza minela, nietolerancja laktozy.
troche sie zmartwilam tym glutenem, ale modle sie ze to jej przejdzie, dlugo go nie dostawala, a od w sumie juz wtorku jest na wszystkim co bez glutenu, bo kupki sluzowe mnie zaniepokoily. A co do tych owocow, to przesadzac nie bede i chyba bede dawac ale malutko, bo ona musi cos jesc, smaki pozapomina i bedzie pozniej niejadkiem. Dzis ide do gina, potwierdzic plec dzidziusia, a jutro na zakupowe szalenstwo. W weekend moze wreszcie odpoczne, a w poniedzialek juz wracam....i po urlopie. Pozdrawiam was, trzymam kciuki za wizyty. Moze pozniej nadrobie.
 
Ostatnia edycja:
Do góry