reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dziewczyny , powodzenia z dietka ... ale się cieszę że u mnie nie wyszło nic poza normę.
Dzisiaj zrobiłam babkę ziemniaczaną pycha..:happy:
Jutro mam wizytę u gina na 9:45 i wizytę w poradni rehabilitacyjnej z Młodym na 15:30 - ciekawe co mi tam powiedzą.
Ponadto czuje się wielka coraz większa...:-(
 
reklama
Zapisałam się dziś to owej szkoły rodzenia :tak: Jeszcze babka mi mówi że najwyższa pora :sorry: a przecież wszyscy mówili że najlepiej w 7 miesiącu :-p
 
Witam się wieczornie zabiegana i zmęczona. Wariacki dzień w dodatku moja mama została w szpitalu zatrzymana i nie wiadomo kiedy ją wypuszczą, ale niech jej zrobią badania bo coś zmizerniała ostatnio a tam od ręki jej porobią a nie będzie czekać pół roku na wizytę.
Vivienne dojdziesz do wprawy :-) praktyka czyni mistrza :-pdzięki mam nadzieję, że z jego oczkami dalej wszystko ok ;-)
Anka02 dzięki :tak:na oddziale był 16 tyg i dostaliśmy wypis w termin porodu ;-)A do aparatury to różnie. Na respiratorze był 6 tyg, 5 na CPAPie, 3 na wąsach tlenowych, plus kroplówki, sonda i inne czujniki... ;-)
A odnośnie cukrzycy to ja też już głupia bo widzę, że co lekarz to inna opinia :-D A jak twój brzusio?? :tak:
Wiolka skąd masz tyle powera? :-D Podziel się :tak:
Betiks to kiedy dokładnie wybywacie? I jak córcia cieszy się na myśl o wakacjach dodatkowych// :-)
Noukie no radzi sobie tylko jest kurdupelek straszny :-D 75 może 76 cm i 7,9kg :-D A na weselu już dziś życzę miłej zabawy :tak: Jak synek??
Lilith bo ci synek nie zdąży tych butów znosi a córeczka będzie chciała nowe :-)
Sarka my to pikuś - wszystkie dzieciaki to debeściaki :-) a Noukie ma dobrą pamieć bo Miki urodził się za wcześnie ze względy na stłuczkę i to, że ja jechałam w zapiętych pasach i dostałam jeszcze zrypkę od lekarza w karetce :tak:
liwus powodzenia jutro :tak:
Fiolka daj zna jak już zaczniesz chodzi jak ci się tam podoba ;-)
Ufff było tego sporo :-D
 
Ufff... Szpital odroczony do poniedziałku minimum. Gin powiedziala, że skoro jest poprawa po fenoterolu to żebym przyszła do niej wponiedziałek nakontrole. Oczywiscie do tego czasu mam leżeć ćjak leżałam. Ale bałam się że jednak mnie zamknie w szpitalu i cieszę się, żejednak nie :-D Oby było coraz lepiej. Dobranoc :-)
 
Ufff... Szpital odroczony do poniedziałku minimum. Gin powiedziala, że skoro jest poprawa po fenoterolu to żebym przyszła do niej wponiedziałek nakontrole. Oczywiscie do tego czasu mam leżeć ćjak leżałam. Ale bałam się że jednak mnie zamknie w szpitalu i cieszę się, żejednak nie :-D Oby było coraz lepiej. Dobranoc :-)

Super:tak::tak::tak:oby tak dalej:rofl2:


Lolcia maly ok po gipsach nakrzyczal sie w szpitalu, ale juz po i padl dzis jak kawka po tych przezyciach, moj tez malutki i chudziutki;-)


Fiolka
ja nie chodzilam do szkoly rodzenia, wiec nawet nie wiem kiedy, co i jak:-D

Liwus co za babka ziemniaczana????
 
Xaglądam wieczornie na chwile kochane szaleć nie szaleje ani specjalnie mnie energia nie rozpiera ale musze porobić w domu bo wyjścia specjalnie nie mam jutro moze sie wezme za Nastki pokój ubrania jej z szafki wypadają a nie mieści sie w połowe ciuchów więc trzeba porządki porobić i zobaczyć co musze jej dokupić jeszcze:eek: Sarka-jest tak jak mówisz prawdziwy rodzic sie dla dziecka wlasnego poświęci jeśli musi Nathani-dobrze ze jesteś powodzenia jutro na glukozie:tak: Fiolka-będziesz nam opowiadać jak ci idzie w szkole rodzenia ja sie nie zapisuje nigdzie:baffled: Liwuś powodzenia jutro Lolcia-nie mam powera musze robic bo inaczej musialabym w takim dużym domu później gnój widlami wyrzucać:-D a takto sobie po troche ogarniam i spokój musze męza przymusić do wymalowania salonu bo chce w nim chrzciny malej zrobić a on sie zabiera jak pies do jeża:sorry: 4Madlen-to trzymam &&&&&&&&&&& żeby tylko wszystko szło ku lepszemu i napewno będzie poprawa :-) Brzuch mnie coś boli zażyłam już nospe i magnez i leze a gdzie sie podziewa Misia?dawno jej nie bylo:sorry:
 
Lolcia86 - a prospos tej stluczki - dlaczego Ci wypominali to, ze pasy mialas zapiete ?? czy ciezarne maja jezdzic bez zapietych pasow??
 
Hej, po wizycie ok - nic ciekawego nie było.
4madlen super, oby tak dalej szło.:-) Nie doczytałam o zakupach jakie sprawił mąż.
Vivienne praktyka czyni mistrza, dasz radę:tak:
liwus &&&&&& za jutro.
Resztę pozdrawiam, sorki ale jakoś bez humoru jestem. Dobranoc
 
lolcia na szczęscie Alan nie niszczy butów jak na razie wiec moze wytrzymają ten uniwersalne dla Oli.
4madlen dobrze ze sie polepszyło...odpoczywaj dalej.

Własnie mnie zgaga złapała i cos czuję ze bedzie długo trzymała...

Jutro odwożę męża i jego kolege na dworzec... i 2 dni bez męża ... co ja bede robiła ??? chyba posprzątam w sypialni...komoda już jest tylko musze miejsce dla niej wykombinować ... i można powoli prać ciuszki ...

Ide teraz na allegro może coś wpadnie w oko.
 
reklama
Witam nocnie, po pracy ;)
W końcu glukometr łapie mi kropelkę, ogarnęłam to, jestem miszczem :-D i cukier po obiedzie i po kolacji super, lepszy niż na czczo, ale to pewnie przez pracę i łażenie. Bo po śniadaniu najlepiej nie było... zobaczymy jak będą wskazywać następne wyniki.
W każdym razie ta dietka jest całkiem sensowna, no i wreszcie jakiś logiczny jej powód, więc postaram się wytrzymać. Tylko muszę się lepiej zorganizować z gotowaniem obiadu. Póki co chodzę do pracy z wydzielonymi posiłkami i rozpiską co kiedy zjeść i kiedy mierzyć cukier :-D

Ogólnie w ośrodku wychowankowie mieli dziś "dzień głupich pytań" - "Czy pani jest w stanie błogosławionym?" :tak: i jakoś nie mogli uwierzyć że tak i że już niedługo odejdę na L4 ;)

Dobranoc, bo póki co padam, muszę odespać, w końcu :tak:
 
Do góry