reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Lil ja wiem że kłucie nie jest złe, generalnie się kłucia żadnego nie boję tylko ciężko mi było samej sobie to wbijać ;) Tylko potem nie mogłam się z kropelką dogadać żeby na pasek dobrze weszła ;) Pisałam wczoraj że nie wiem co będzie jak będę musiała wstrzykiwać insulinę, mam, a może już tylko miałam opory przed kłuciem siebie. Z resztą parę postów wyżej pisałam że kłucie nie jest najgorsze, trudniej jest trzymać się wartości i pór jedzenia jak dla mnie:sorry:

Jaram się dzisiaj Jachimkiem - piosenka o córce, genialne dla tatusiów :D Tomek Jachimek - Piosenka o córce - YouTube
 
reklama
Wiecie jak to jest jak trzeba to sie człowiek do wszystkiego przyzwyczai bo musi:tak: Vivienne-opanujesz wszystko w swoim czasie Ja sie przedtem przespalam wstałam zabrałam sie za sprzątanie w zabawkach Nastki mam w salonie jej zabwki i z pudełek chcialy powychodzić:-D poukladałam pomylam teraz nie strasza wygladem pościeralam kurze na całym dole pranie zrobilam zaraz odkurze i przemyje parkiety na dole i na górze teżby pasowało:eek: ja dzwonilam do nastki nauczycielki kiedy wyskocza z zebraniem i zdziwila mnie bo mówi że zrobią w tym tyg ale żeby nie przychodzila szkoda żebym stała tam 2 godziny a ona jak sie zobaczymy wszystko mi powie w szoku bylam ale przynajmniej odadnie mi sterczenie 2 godz :-)
 
Wiolka córka dojrzała pewnie to o przeszła nauczyło ją swoje

Vivienne dasz radę ;)

4Madlen trzymaj się :(

Betiks l4 może rodzinny Ci wystawi ?

Nie wiem co komu jeszcze

nie wyspałam się.
W ogóle koleś który teraz tam siedzi u góry (ponoć brat tego co wynajmuje ale on pojechał do pracy)
strasznie się tłukł wczoraj i był z kolegą, widzieliśmy jak drzwi wnoszą i chyba montowali, o 00.30
Mój wyszedł na klatkę i ich upomniał a ten dyskutuje i jeszcze nie widział w tym nic złego i że przesadzamy:no:
Ale potem już było cicho i kolega poszedł. Najlepsze że dziś koleś spotkał mojego D. i go przepraszał za wczoraj :baffled:
No ręce mi już opadają, cały dzień jest super cicho i w ogóle ale od 12 w nocy chyba zaczyna pić i się trzaska :/
Brak mi już słów na to...
 
Fiolka-wielu rzeczy Anastazje życie nauczylo od zawsze ma pod górke ale umie z tym żyć ja pamiętam siebie przed cesarką taka bylam zestresowana że sie cała trzęsłam i w końcu przyszedl mnie anestezjolog uspokoić glaskal mnie po głowie i mówil żebym sie nie bala a co dopiero moja biedna krupeczka:-( masz tego sąsiada idiote prowadzi nocny tryb życia i myśli że wszyscy razem z nim nie będa spać :no: ja pomylam parkiety w calym domu i brzuch mnie rozbolal więc pije magnez mała przyjechała z przedszkola teraz więc nudzić mi sie juz nie będzie:happy:
 
Lolcia no to swietnie sobie poradzil Miki jak na tak wczesny tydzien:rofl2::rofl2::rofl2: masz racje zuchy te nasze dzieciaczki powodzenia jutro:tak:


Wiola Ty tak nie szalej na tych parkietach;-)

Fiolka znowu Ci z gory...jejku co za barany....

No my juz po gipsowaniu
wink2.gif
i kupilam sobie kiecke na slub, mamy imprezke w przyszly piatek
sorry2.gif
, kurcze tyle mam teraz wydatkow, ze naprawde nie chcialam jej kupowac, ale nie mialam nic takiego zeby zalozyc
sorry2.gif
tzn mialam ale wszystko za male w cyckach:eek: chcialam Wam pokazac bo w H&M kupilam, ale nie maja na stronie
eek.gif
 
Ostatnia edycja:
betiks fiolka dobrze mówi... lekarz rodzinny może wystawić zwolnienie ciężarnej maksymalnie na 30 dni, także może tu sie uda szybciej... zus kiepsko podchodzi do zwolnien ciążowych przerywanych więc dopilnuj sobie tego :)
 
Wiolka Nouke Lolcia pomijająć fakt że Wasze dzieci to dzielni Herosi to Wy również w niczym im nie ustepujecie! Was tez podziwiam za tą walke i wytrwałość. Ja wiem że dla dziecka wszystko i człowiek do wszystkiego przywyknie - mimo wszystko na pewno nie jest i Wam latwo więc naprawdę podziwiam!

Lolcia szok z tym 24 tyg! aż ciężko sobie wyobrazic taką mikrokruszynkę w inkubatorku:no: Jaka była u ciebie przyczyna tak przedwczesnego porodu?
 
Fiolka szalec nie bede;-) ale za stolem sobie napewno posiedze:-):-):-) ja zjadlam steki, ale cos za twardo mi sie usmazyly:eek: a na jutro zrobilam juz zupke brokulowa;-)

Sarka Lolcia chyba miala stluczke samochodem.
 
reklama
witajcie kochane. jestem. ale nie mam sił nadrabiać zaległości. :no: jutro mam badania m.inn.glukozę . mocno Was ściskam
 
Do góry