reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzięki za mile przywitanie :) mam do was jedno pytanie, pojawił wam się już pokarm w piersiach? mi się sączy siara i muszę wkładki w staniku nosić i nie wiem czy to normalne :crazy:
 
reklama
Hejka a ja dzis padlam po pracy jakis ciezki dzien mialam:sorry2:

Bulkaasia nie wiem do kiedy bede mogla pracowac:sorry2: u nas trzeba az do 38 tyg:no::no:nie mam ciezkiej pracy ale kto by tyle wytrzymal:sorry2::sorry2::sorry2: zobaczymy;-) fajnie ze ciagniesz ze mna:tak::tak::tak:

Fiolka ja tez juz nic nie czuje:baffled: no kiedy te nasze dzieci sie do nas troche poodzywaja?????????????

Spadam do lozka bo jutro na 7:baffled:

Dobrej nocki:tak:
 
kajcia- to siara, ja raz ja mam raz nie, kilka dni temu i pociekla- teraz cisza. Moze i lepiej bo z wkladkami to mi sie nie usmiecha juz biegac :)
 
Kajcia pewnie teraz hormony szaleją.
Mi dawno temu cos wyszło z sutków ale jednorazowo

Noukie no własnie nie wiem :sorry2:

Idę spać, oby jutro było lepiej
 
Bulkaasia - koniecznie idz do newlooka bo ja dzis bylam i kupilam fajne spodnie plocienne (sa rozne kolory) za £7 przecenione i szorty za £5, sukienke tez tania, legginsy..i to chyba tyle. no i ogolnie wszedzie takie przeceny ze warto sie wybrac. w H&m u mnie nie ma maternity ale tez warto tam zawitac :)

Mummy2 - kurcze nie denerwuj sie bo zobacz mialas usg i wszystko bylo dobrze- bo oprocz usg to co jeszcze mozesz zrobic? to najlepszy sposob aby upewnic sie ze wszystko w porzadku. Bo jesli pojdziesz do GP to co - nastepne usg? Mam nadzieje ze to przejsciowe bo przeciez slyszy sie ze sporo kobiet tak po prostu ma w ciazy... Ruchy na pewno cie uspokajaja - jak kazda z nas:) pisz jak sie sprawy maja - bedzie dobrze i nie zamartwiaj sie :)

Ja w czwartek jade do Polski na 3 tyg - jutro zaczynam sie pakowac :)
 
Dzień dobry. Zazdroszczę Wam dziewczyny tych przecen w Anglii:tak:
dziś dr. na 20.00 nie mogę się doczekać mówię Wam:rofl2:
mam dziś 3 do pilnowania moje i siostrzenica ale damy radę, jest słońce wyślę na dwór i do basenu. aha dziś miałam pierwszy skurcz w lewej łydce ale szybko puścił no ale zaczyna się pomału. ruchów brak ale wierzę żę dziś zobaczę tego małego leniwca na usg, no i trzymajcie żebym płeć poznała:happy:
 
Dzień doberek z rana, nadal cieplusio u mnie. Wskoczyło na suwaczku 19 tc:happy2:
Margot podskoczę do new looka na bank, dzięki:-)
uciekam do pracy, miłego dnia Kochane!!!
 
Hej ja jestem po glukozie wypilam polecam wziąść kjwasek cytrynowy:tak:dobrze sie czuje tylko mi slodko ide zaraz na drugie pobranie krwi i spokój:-) powiedzcie mi cukier na czczo 84 miałam dobrze czy źle?
 
Hej Dziewczyny!!!
W UK opiekę nad ciężarnymi macie beznadziejną.... ale te wyprzedaże....

W PL zarabiamy nic, albo prawie nic, a ceny 4 x takie jak u WAS....

Ja dziś czuję się niby lepiej z tą krtanią, choć szału nie ma... cały czas jadę na chemii, ale dzisiaj sobie wzięłam na cel wielką akcję pt.: sprzątanie... kilka dni mojej niedyzpozycji i dom tonie w brudzie... no ale mąż wykańczaniem góry jest zajęty, więc nic na to nie poradzę...
 
reklama
Do góry