reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

reklama
Witajcie :-)ście napisały ;-)
Ania słodka ta Twoja córcia
bulkasia super że u Was słoneczka u nas teZ już słońce. no i że waga spada fiu fiu, ja się czuje spuchnięta że hej
fiolka nie jesteś sama ja nadal nic nie czuję , jutro wizyta mam nadzieję że dr. rozwieje moje wszelkie wątpliwości
viviene cieszę się żę udało się gniazdko znaleźć teraz będziesz urządzać
4madlen dobrze że po odwiedzinach z zus;-)
anka cieszę się że na wizycie wszystko ok:tak:
Mi dziś pęka głowa, byłam rano na badaniach wyniki jutro. Noc też miałam fatalną nie umiałam spać:no:
 
wiolka- jak po glukozie?
vivienne- super ze tak sprawnie Wam poszlo znalezienie mieszkanka :)
madlen79- a gdzie sie szykujecie na urlopik?
aniu798- slodka Laura :)) to musialo byc urocze :)
fiolka- nie panikuj z tymi ruchami, na pewno wszystko jest wporzaku, maluch pewnie tak wygodnie sie ulozyl ze on Cie kopie ale nie czujesz, bo kopie do srodka, mozesz sprobowac pomachac biodrami zeby sie przekrecil, albo po prostu to jeszcze nie czas zebys poczula kopniaki, w pierwszej ciazy czuje sie je pozniej, nawet po 20 tygodniu

A ja dzis po obiedzie mowie do brzuszka- smakowalo Ci- a tu nagle kopniak - widac bylo pyszne :D

ps. witamy nowa mame
 
Ostatnia edycja:
Nathani mam nadzieje że wyniki będą dobre:tak: Neska-kochana dziękuje ze pytasz ale dziś dopiero glukoze kupilam ale jutro rano ide na badanie a moja polozna mi kazala kupic 50g wiec ta mniejsza dawka i cytryne mam wziąść i moge po badaniu w ciągu godziny pare łyczków wody niegazowanej zrobić więc luzik nie będzie źle a dokładnie ci napisze jak wróce :-)no prosze to reaguje na mame chcialo dzieciątko powiedzieć że smakowalo moja mnie terroryzuje całą dobe kopniakami nie wiem kiedy śpi ale im wyżej w ciaży to dzieciaczki bardziej ruchliwe będa bo mniej miejsca mają:tak:
 
Hej, ja tylko na chwilkę, bo zaraz mają wpaść goście. Pochwalę się tylko,że kupiłam sobie ten pas ciążowy i pare ubranek dla maluszka w Lidlu. Jutro postaram się wrzucić fotki :happy2: Buźki ;-)
Kajcia witaj :happy2:
 
vivienne gratuluje mieszkanka ;) dobrze że nie musisz już o tymmyśleć i się stresować:-)
fiolka przeszło Ci troszkę? mam nadzieje ze tak...
​nową mamusię witam serdecznie, i dopatrzyłam się że jesteśmy "prawie sąsiadkami" bo ja z radomia jestem...

reszty nie pamiętam...
 
Ostatnia edycja:
Mój Alan jak sie zapytam gdzie jest Laura to tez podnosi mi bluzke i całuje w brzuszek, do tego mówi kocham cie :) mały słodziak.

U nas też od wczoraj śliczna pogoda...w końcu mozna posiedzieć altance i odpoczywać ...mlody bawi sie wtedy w piaskownicy i mam swiety spokój.

fiolka co do ruchów to ja jestem w drugiej ciąży i też słabo czuje ruchy...wiec bez paniki maleńka.:-p
No i jak tam twoje samopoczucie...moze cisnienie ci spadło albo podskoczyło skoro masz te mroczki przed oczami ???
 
Ależ się narobiłam. Mąż pościnał w ogrodzie a ja pakowałam w 4 wielkie wory i ledwo sie ruszam. :no:
madlen79 super bo u mnie matalan maternity to tylko on line a ja muszę przymierzyć. Zachaczę jutro o New looka i H&M.
Strasznie mnie dzis suszy ajkbym kaca miała.
 
Hej. Milutkie jesteście :*
leżałam cały dzień, nawet z psem nie wyszłam ale jest tak sobie jakąś tą głowe mam taką ciężką :sorry2:

Vievienne super że się udało :-)

Sarka mam to samo, jakiś czas temu czułam jakby pływanie i takie bąbelki a teraz chyba nic
albo sama nie wiem
Jem ale to co nie trzeba czyli słodycze ;)

ech jakos nie umiem się wbić i odpisać wszystkim, jeszcze z moim się powadziłam :/
 
reklama
Ja muszę na glukozę udać się na początku sierpnia, ale mam te 75 g i 2h między pobraniami.. wypytałam w laboratorium co i jak, glukozę mają na miejscu, mogę doprawić cytryną, w międzyczasie nic nie jeść, wypić ewentualnie nieco wody niegazowanej. Jak ja to zniosę, jak ja z rana głodomór :D

Poszukiwań mieszkań zaprzestaliśmy ze względu na to, że to na co się zdecydowaliśmy spełnia nasze wymagania, ma właścicielkę pokroju obecnego właściciela, co dobrze wróży współpracę, ma cenę przy której nie muszę zbierać szczęki z podłogi (może w końcu znaleźlibyśmy coś tańszego, ale takie oglądanie, przebieranie i myślenie o tym strasznie męczy, zwłaszcza w ciąży). Dobrze wiedzieć, że w ciągu paru dni wystarczy się spakować i przenieść, a nie że w ostatniej chwili możemy nic nie mieć.

Za to teraz nachodzą nas powoli chętni do obecnego lokum. Tylko jakoś wątpię, że szybko pójdzie bo właściciel zmienił warunki najmu na dosyć niekorzystne. Ale chętnie oprowadzę wycieczki po tym całym pomieszczeniu ;)
 
Do góry