reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Dzień dobry
Ciril jak ci zazdroszczę tej roboty. Ja uwielbiam robić dżemy i kompoty. Nie wiem czy mi się w tym roku uda bo mój mężuś jest zbyt leniwy żeby na giełdę pojechać. Nie mówię już o pomocy, na to nie liczę.
A i ogórki nam się skończyły. ech

Miłego dnia życzę kobitki
 
reklama
Witam z rana :-)
Ciril kciuki za wizyte trzymam
Miłego dni życze wszystkim Ciężarówkom :-)
Ucieka, bo Mała jakaś niedopieszczona :-D Jakby mamy nie było pare dni ;-) :-p
 
Lilith dzięki za info. Jeśli chodzi o Morskie Oko to 8km można jechać bryczką, a później jeszcze 2km idzie się na nogach bo dalej już nie jeżdżą bryczki, ale naprawdę warto, jest przepięknie. Droga jest fajna bo cały czas się idzie drogą asfaltową, więc jeśli zastanawiacie się nad spacerówką dla Alanka to śmiało możecie ją wsiąść. Ważna jest ładna pogoda, bo jak jest pochmurno to słabo widać Rysy i drugi brzeg :-)
Swoją drogą to podziwiam cię, że dajesz radę na tak męczące wycieczki:-)
Dziewczyny czy ruchy to takie odczucie jakby bąbelki w brzuchu pękały? Zastanawiam się właśnie bo ja coś takiego od poniedziałku czuję i nie wiem czy to już to czy nie.
 
Hej dziewczyny. Wpadłam się przywitać i i też zmykam narazie.
Ciril ty to masz zdrowie i zacięcie, podziwiam cię normalnie :tak: Ja chciałam jeszcze ogórki zrobić, tylko nie wiem, czy są jeszcze? W sobotę planuję wpaść z meniem na rynek. Powodzenia na wizycie :-)
Ania fajnie być wreszcie w domku, co? :happy: Super.
Fiolka współczuję. Ja jestem ciągiem na L4 i dostaje pensję na konto z firmy, chyba całą, bo nie widzę większej różnicy w kwocie.
Miłego dnia wszystkim :happy:
 
Jesli chodzi o wage to zalamujecie mnie normalnie, jedna schudla 4kg, prawie wszystkie nie wiecej niz 1-2 kg od poczatku a ja zaczelam sie martwic ze 4kg to za malo jak na polowe ciazy.. nic z tego nie rozumiem. bo jesli przytylyscie 1-2 kg na tym etapie (prawie polowa) to do konca ciazy przytyjecie w sumie 2-4kg lub gora 5?

Fiolka - na pewno tak jest ze po 20 tyg wiecej sie tyje ale ja myslalam ze to jakos bardziej rownomiernie sie rozklada..

Clodi- na pewno poczujesz ruchy i wtedy to bedzie oczywiste a banki sa fajne swoja droga..

Dziewczyny czy wam tez pekaja sutki?? i czym je smarujecie?
 
Betiks tak :-) W domu najlepiej :-)
Margot ja też przytyłam od początku 4 kg, po tym leżeniu w szpitalu to pewnie będzie już 5 :-) (Miałam się zważyć wychodząc, ale z położną się zagadałam i zapomniałam :-D) Ale dziś ide do rodziców, to się zważe :-)
A z Laurą w 4 m-cu też miałam 4kg na plusie i w sumie tak tyłam 1kg na miesiąc - w całej ciąży z Laurą przytyłam 9kg :-)
 
margot ja tez mam ok. 4 kg na plusie ale nie martwie sie póki co bo wlasnie drugi trymestr ma przyniesc wzrost wagi i 3 tez bo w 3 najwiecej dzidzia rosnie... Sutki mi nie pekaja, ale bola od kilku dni i sa jakby napelnione czyms, ale nic z nich nie leci...
misia ja na poczatku czulam i bąbelki i smyrnięcia wiec te Twoje to chyba tez ruchy:)
 
A mi właśnie w tej ciąży całkowicie znikneło mleko po Laurze jeszcze :szok:
Jak przed ciążą nacisnełam cyca (straszyłam tak Laure, bo mi się wiecznie tymi cycami chciała bawić:-D) tryskało troszeczke :-D Tak teraz Laura podchodzi i ciska i nic nie ma... Kompletnie nic
 
Jesli chodzi o wage to zalamujecie mnie normalnie, jedna schudla 4kg, prawie wszystkie nie wiecej niz 1-2 kg od poczatku a ja zaczelam sie martwic ze 4kg to za malo jak na polowe ciazy.. nic z tego nie rozumiem. bo jesli przytylyscie 1-2 kg na tym etapie (prawie polowa) to do konca ciazy przytyjecie w sumie 2-4kg lub gora 5?

To tak nie działa. W ostatnich tygodniach ciąży kilogramów przybywa znacznie więcej. W 2 ostatnich miesiącach miałam 1 kg na tydzień a w ostatnich dniach to nawet 1 kg na 2-3 dni. Przyrost wagi nie jest równomierny. Nie powinnaś się martwic że za mało przytyłaś.
 
reklama
margot ty się nie załamuj, tymi 4 kg, ja ważyłam przed ciążą 47kg (wiem, wiem, jak dobra gęś wyścigowa:-D), teraz ważę 52,5 więc 5,5 mi przybyło. Gina moja mówi, że wszystko w normie, więc uszy do góry :tak:
 
Do góry