reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Witam sie i ja dzis na chwilke Ania-super ze w domku jesteś:tak: Sarka,Betiks-gratuluje synusiów;-) 4Madlen-gratuluje Magistra:-) U nas teraz burza niedawno przeszła zaraz sie zbieram na zakupy miłego dnia Witam nowe grudniowe mamusie
 
reklama
4madlen - gratuluję Pani Magister :-)
Clodi powodzenia na obronie :blink:
Aniu fajnie, że wreszcie jesteście w domku :-)

Ja się chyba wybiorę do lekarza rodzinnego, bo co rano jak śpię przy otwartym oknie to mnie gardło boli. W sumie to tylko na chwilę, bo na dodatek śpię z otwartą gębą, ale przerażają mnie jakieś takie grudki jakby z migdałka jednego się wydobywające :baffled:
Właśnie doczytałam, że to może być po przebytych anginach (ostatnią miałam jakieś 13-14 lat temu) i może być groźne dla serca, nerek i stawów. Boję się. Byleby tylko dzidzi nie zaszkodziło
 
Ostatnia edycja:
jezeli chodzi o wage to u mnie 4kg na minusie, a brzuchal juz mam spory (dziwne)
z tym pająkiem to jakas masakra, strasznie sie brzydze tego stworzenia, bleee
 
Witajcie czoraj czułam się strasznie. głowe rozrywało w nocy bóle podbrzusza i krzyżowe straszna słabość, chyba przez te upały. muszę Was nadrobic.
 
Hej

Malo zagladam bo padnieta okropnie jestem:sorry2: remont wkoncu sie skonczyl zostaly jakies male dociagniecia, ale to juz z czasem, w niedziele kobitka posprzatala mi dom i az 13godzin sprzatala ten syf:szok::szok::szok: a ja teraz probuje nadrobic i odpoczywac ile sie da bo w pracy tez sajgon jeszcze trzy tygodnie i urlopik:tak::tak::tak:

Ruchow jeszcze nie czuje i przeraza mnie to, ze dopiero nastepna wizyta u gina 20 sierpnia:sorry2::sorry2::sorry2: jutro mamy dzwonic po wyniki tych badan z krwi na wady wrodzone:sorry2: No i brzuch sie troche uspokoil nie stawia sie juz tak czesto;-)

4Madlen gratuluje:-):-):-):-):-)

Aniu fajnie, ze juz w domku:tak::tak::tak:


Dziewczyny gratuluje synalkow:tak::tak::tak: ja dopiero 20 sierpnia bede wiedziala:sorry2::sorry2:
 
reklama
monte0918- -4 kg to chyba nie za dobrze, ja mam tylko 1 kg na plusie i sie martwie
betiks- gratulacje siusiaka :) ja ide w pt na USG polowkowe, mam nadzieje ze dzidzia pokaze co tam ma albo i nie ma :D
4madlen- gratulacje
Aniu- milo, ze Cie wypuscili, a mozna wiedziec jaki antybiotyk dostalas? bo ja tez czesto na nerki choruje, tzn ja to mam i piasek i kamienie czasami mi sie robia
joannaz- no wkoncu :))
 
Do góry