reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

Margot, a moze na sutki dobre beda takie kremy jak do karmienia piersia? Mnie najlepiej sprawdzil sie Avent, ale Bephanten masc tez byl dobry, gdy karmilam piersia corke, bo teraz nic sie nie dzieje.
 
reklama
U nas morskie oko dzisiaj odpadło bo jak wstalismy to lało ... teraz sie zastanawiamy gdzie by tu iśc :p

U mnie ruchy bardzo słabe czasami wogóle ich nie czuje...moze dlatego ze ciagle jestem w ruchu.
 
Ja też po kawce ;) Jednak chyba tego potrzebuje bo od razu mi lepiej

Padniecie jak Wam napiszę jak to się wyjaśniło, mi się tylko śmiać chce :-D
Dzwoniłam do zusu tego z którego przyszło to pismo.
Bardzo uprzejme panie i rzeczowe odpowiedzi, następnym razem od razu tam zadzwonie bo powiedzą mi kiedy przelew pójdzie.
Kobietka powiedziała że pracodawca ma to wyjaśnić i już chyba wysłali pismo odnośnie tego, ale to nieduża różnica i zostanie wyrównana.
A przelew mojego zasiłku poszedł uwaga 2 lipca.:szok:
Ja takie wielkie ździwienie bo nic na koncie nie mam.
Podałam jej numer konta i mi mówi że pieniądze przesłali na inne.
I mnie olśniło, bo mój mąż niedawno dostał kase z zusu i nie wiedzieliśmy o co chodzi.
a To były moje pieniązki:sorry: i pisze jak bym zus Rybnik a pismo z tego samego
ale my tępaczki jesteśmy.
Tylko ciekawe dlaczego firma podała taki nimer konta jak wypłate dostawałam zawsze na swoje osobne.
Zadzwonie do firmy aby to zmienili.
ale jaja :-D

Zapisałam się na genetyczne usg (to wypasione) na 20 sierpnia
chciałam wcześniej ale mój mąż oznajmił że mnie chce gdzieś zabrać
bo ma w sierpniu dwa tygodnie urlopu.
Wcześniej jescze pooglądamy malucha 7 :D

Zaraz postaram się Was nadrobić aby nie było tylko o mnie ;)
 
Fiolka to elegancko, że sie wyjaśniło :-) Ciesze się :-)
I trzymam kciuki, żeby dzidziol pokazał co tam ma między nóżkami, bo Wy chyba jeszcze nie wiecie? :-)
 
Nathani to mnie też przyszło zamiast mdłości i wymiotów ból głowy oraz kości:sorry:

Noukie to jeszcze trochę i odpoczynek ;)

Ania jaki leń przeciez to takie maleństwo, zobaczysz jak Cię skopie jak urośnie :-D

Ciril podziwiam Cię ;)

Lilith nie przemęczaj się tak :-p oj dzidzia kołysze się ciągle więc pewnie śpi smacznie ;)

Misia wydaje mi się że całkiem możliwe :-)

Betiks bo nie ma to jak porządna firma, a Ci to kombinują na każdym kroku
prywaciarze cholerni :/

Margot mi się nic nie dzieje na szczęście z cyckami, tylko swędzą czasem ;)

Tak czytam o waszym przyroście wagi i moja gin jakaś chyba inna, co ona ode mnie chce:-p

Aniu nie wiemy, chciałam mieć niespodziankę ale chyba się złamałam :p
Jak czytam że wy już wiecie i imionka już wybrane
no i przydało by się do tego brzuszka później jakoś zwracać.
A chciałam razem z moim być przy poznawaniu płci więc akurat :D

A gadacie już do maluchów ?
 
Dzień dobry Fiolka to faktycznie mieliscie zamieszanie z tym zusem najważniejsze że wszystko sie wyjaśniło i że pieniązki macie na koncie:tak: Jeśli chodzi o wage to ja troszke temu mialam 5kg na plusie a ciąże zaczynałam z wagą 50kg a teraz sie nie ważyłam wiec nie wiem usg połówkowe mam mieć na początku sierpnia wiec pewnie będą mnie znowu ważyć ja od kilku dni to teraz czuje mocne kopnięcia małej jest dosc aktywna zwlaszcza wieczorami,bylam na zakupach i słabo mi sie w banku zrobilo masakra to jest jakaś nigdy w życiu słabo mi sie nie robiło ani w poprzedniej ciąży a teraz to już któryś raz z kolei:eek:leże na łózku bo do domku sie dowleklam jakoś i czuje sie jagby mnie coś zgryzło i wypluło:oo: milego dnia wszystkim:-)
 
Betiks i 4madlen - przytylysmy tyle samo wiec ciesze sie ze nie jestem sama :) wiem ze kazda z nas jest inna i kazda ciaza jest inna ae spanikowalam bo jakies sprzeczne informacje zaczely do mnie dochodzic i pomyslalam ze cos ze mna nie tak..

ruda-iza - masz racje ze to wcale nie jest rownomierne tycie (jak to w ksiazce opisane byc powinno idealnie). Ja przytylam 4 kg a pozniej przez 2 tyg waga ani nie drgnela. Postaralam sie :) i przytylam przez 0.5 kg przez 2 dni wiec nie stracilam jednak zdolnosci do tycia :) a w jakiejs madrej ksiazce wyczytalam ze jak sie nic nie przytyje przez 2 tyg to trzeba to zglosic lekarzowi..

Mummy2 - sprobuje Avent jesli jest w anglii. bepentham mam i uzywam i faktycznie pomaga (nie calkiem jednak jak przestaje to znowu to samo) ale uzywam zwyklego bepanthenu. czy jest jakis specjalny do piersi?
 
hej Laseczki, Was nadrobic to masakra jakaś;-)
Masakra z miom jedzeniem, drugi dzień z rzędu zrobiłam sobie makaron z jajkiem,pieczarkami i papryką. Takiego miałam smaka na to, że uhhh. I znowu mnie brzuch boli!
Lilith superowe masz te wakacje, pozazdrościć no i oczywiście tych sił:-)
misia to na pewno ruchy:tak:
Margot mi nie pękają ale za to strasznie bolą, dotknąć się nie da. Przytyć to na pewno najwięcej sie nabierze w III trymestrze bo dzidzia ze 3,5kg, łozysko1kg i wody płodowe.
Fiolka fajnie, że z zusem załatwione i najważniejsze - kasa jest:-)
Ja mam usg duże 30 lipca (odliczam dni) i nie mogę się doczekać aby sprawdzic kto mieszka w moim brzuszku. Na 90% obstawiamy chłopca:happy:
 
reklama
kochane nie nadążam za Wami.
margot ja też dużo przytyłam trudno potem się będę odchudzać. Dzis zjadłam pyszną tortilę przy okazji wycieczki do zoo. lody odpuściłam;-)
fiolka ja ie wiem co mam w brzuszku czekam do 24 lipca mam nadzieję że się dowiem. z ruchami też echo :-(cieszę się że wyjaśniło z zusem
bulkasia masz przeczucie że będzie synuś? bo ja też jakos czuje ale z Sarą też tak myślałam
 
Do góry