reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamuski grudniowe

nathani mam całkiem inne zachcianki niż jak byłam z córką w ciąży, uroda mi nie zniknęła;-), nie tyję tyle i brzuszek mam bardziej taki jak piłeczka. Do tego (tylko sie nie śmiej) wróżka mi przepowiedziała, że będzie synek:-)
 
reklama
Przyszło to wyrównanie z zusu i jestem w szoku
bo sumując wszystko wychodzi niezła kwota :D
Dla takiej kasy warto czekać :laugh2:
Nie dodzwoniłam się do naszej firmy, chciałam ich prosić aby zmienili
rachunek na mój aby wpływał zasiłek ale tak myślę czy jest sens.
D. mi przeleje bez problemu na mój a jak znów coś namieszają :eek:

Oj Wiola aby przeszło takie samopoczucie ;)

Dziewczynki wcześniej czy później się dowiemy oby każda miała tak jak chce :-)
 
Fiolka130 dobrze, że się wyjaśniło. W Rybniku te babki nawet są dość przyjemne, należymy pod ten sam ZUS :-p A pracujesz może gdzieś w okolicy Rybnika? Bo ja sporo firm z tego regionu rozliczam :-p
Margot1 Ty się tak tą wagą nie martw, bo jak już któraś napisała - w I trymestrze się tyje najmniej, a najwięcej w III, bo wtedy dzidzia najbardziej rośnie
 
Hejka ja juz po pracy i weekend:rofl2:

Odebralam te wyniki krwi i wszystko jak najbardziej wporzadku:-D:-D:-D toxo dalej ujemna;-);-)


Co do wagi to ja tez dolaczam do 4 plus;-) caly czas sie ruszam, pracuje, nie jem slodyczy wogole, apetyt mam, ale tez jakis bez przesady, a juz 4 +:-p byle malenstwo mialo wszystko, a ja potem zrzuce;-);-)

Wiola gratuluje polmetka i zycze polepszenia samopoczucia;-)

Fiolka ja tez mam badanie polowkowe 20 sierpnia;-)
 
No i wcielo mi posta wrrrrrrrr.

Dzisiaj zauważyłąm ze zaczełam juz 18tc ale to szybko leci ...w ogóle tutaj nie odczuwam ze jestem w ciazy ...glowa mnie ani razu nie bolała.

Dzisiaj też jest nasza 4 rocznica slubu :-) tez szybko zlecialo

A jutro morskie oko ....dzisiaj mielismy dzien lenia i skoczylismy tylko na Krupówki na lody amerykańskie.

A no i jutro piątek trzynastego :sorry:
 
LilithGoth to wszystkiego najlepszego na kolejny roczek :-D
Jejku... my też za dwa tygodnie będziemy czwartą rocznicę obchodzić :szok: Jak ten czas leci
 
Noukie gratulacje :-) to razem będziemy oglądać :D

Lilith najlepszego ;) my za dwa dni mamy 3 :-D
a propo Zakopanego myślał mój abyśmy pojechali ale uznał że nie będę po górach łazić teraz:-p
ja się urodziłam 13 maja:-D
 
Hejka laseczki

Ale się rozpisałyście,

LilithGoth Tobie czas leci a mi się tak strasznie ciągnie, chciała bym już na porodówce leżeć, no normalnie doczekać się nie mogę,

Ehhhhhh........... dobrze że się troche chłodniej zrobiło bo chyba bym juz nie wytrzymała
 
reklama
clodi to Ty tak jak ja chciałabym już grudzień
lil to wszystkiego najlepszego aby wasza miłość wzrastała i stawała się coraz bardziej dojrzała:-)
 
Do góry